Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

преди 39 минути, stereoto_ каза:

Друго си е да има кебапче и куфте.. 😂

image.png.ec4ccc78f202e2fdbbea2dc8b804f86a.png

Аман от злобни хора. Важното е че с 1 участие изкарва повече от злобната ти особа за една година,пък нека яде кебабчета и кЮфтета.:mf_surrender:

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , stereoto_ каза:

Друго си е да има кебапче и куфте.. 😂

image.png.ec4ccc78f202e2fdbbea2dc8b804f86a.png

Освен ако не си на 12 е просто неадекватно да се подиграваш на някого за външния му вид!

Да се присмиваш на жена решила да роди второ дете на 35 плюс с желязна кариера и хормонален дисбаланс е изключително низко и тъжно.

Дори не искам да разбирам що за тъжен живот и iq трябва да има човек, че да намира подобни неща през 2022 смешни! 
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , NazzkO каза:

Освен ако не си на 12 е просто неадекватно да се подиграваш на някого за външния му вид!

Да се присмиваш на жена решила да роди второ дете на 35 плюс с желязна кариера и хормонален дисбаланс е изключително низко и тъжно.

Дори не искам да разбирам що за тъжен живот и iq трябва да има човек, че да намира подобни неща през 2022 смешни! 
 

 

Жена която плюска по 4 пици Доминос преди записи и да се оправдава с Хашимото и хормонален дисбаланс е просто нелепо, не знам как има още хора които да и вярват на глупостите. 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз Меди въобще не го виждам като продуцент, та той не може да върже едно изречение камо ли да прави стратегии за развитие на млади таланти. Галин може да е всякакъв, също е една идея глуповат и до голяма степен предвидим, но е доста по-добре от Меди в мисленето си и най-вече опита зад гърба си (макар и креватен). В дългосрочен план мисля, че Алфите ще се задържат доста по-дълго. 

  • Like 2
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

https://hotarena.net/romat-medi-i-mekata-kitka-galin-vav-voina

УМИРАМ!!!

Младата звезда на фолка Меди поставя ново начало, като разширява кръгозора си. Това става ясно от пост в социалната мрежа, където фолк певецът от ромски произход обяви старта на лейбъла си, наречен претенциозно „Mега стар”.

 

„Знам колко труден е пътят до успеха. Знам, че талантът често бива подценяван, често бива подминаван. Знам, че в България има толкова много талантливи хора, на които просто трябва да им бъде подадена ръка! А за да създаваш големи неща, не ти е нужно много, необходимо е само талант, желание и една мечта! Това е напълно достатъчно. Представям ви „Мега стар” - новия музикален лейбъл на България“ – пише роденият като Мехмед Гогов изпълнител в бравурно съобщение в социалните мрежи.

Фенове на актуалния изпълнител не спират да го поздравяват за начинанието и се надяват да бъде дадено поле на изява на много нови таланти. Все още Меди не издава подробности за екипа, с който стартира фирмата му, както и за стиловете музика, на които ще залага. За повечето хора обаче е ясно, че Меди не прави компанията си, за да „подаде ръка на младите таланти”, а за да прибира солиден комисион от участията им. Публична тайна е, че продуцентите прибират между 40% и 60% от приходите от участия на прохождащите изпълнители, както и 100% от парите, които се печелят от гледането на видеоклиповете им в музикалните платформи. Именно заради прекалено силен натиск от страна на продуцента си преди няколко месеца се самоуби младия певец Денис Теофиков.

Като продуцент на млади изпълнители в последните 5 години успешно се изявява Галин. Сега амбициозния ром също иска да отхапе парче от апетитната баница. Според хора от бранша, между двамата изпълнители със сигурност ще се появи напрежение. Галин изобщо не бил очарован от опитите на Меди да влезе в голямата игра на продуцентите, мълви се в бранша. Хомосексуалният певец даже пратил послание на колегата си да не се опитва да вербува негови изпълнители. Неотдавна фирмата на Гальо – „Алфа мюзик”, напусна Диона, която се оплака, че са й били прибирани нереално високи проценти от участията срещу нищо. В момента ромката е част от „Пайнер”.

  • Haha 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

То па тоя Галин от какво ще се очарова? 

Само пат*и са му устата.

Вместо да си трайка, да си прави тенекийните "песни" и  да не надига глава, а само да си върши работата само клюкарства. 

Толкова да е комплексиран, дано си намери гадже най-накрая и да миряса, да отиде в Холандия да се омъжи и да спре да трови мережите със себе си и нискокачествената му продукция. 

  • Like 1

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, RumyanaFen каза:

Деси Слава не я виждам в каталога на Оцко да не отишла при Меди?

Ще става продуцент и тя 😂

Енна ще бъде първата и звезда 

  • Haha 5
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, RumyanaFen каза:

Енна се води при Оцко още?

https://hitmixmusic.bg/blog/artists/enna/

Да, защото трябва да си заплати неустойката от договора преди да отиде при Деса.
 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, stenly каза:

Да, защото трябва да си заплати неустойката от договора преди да отиде при Деса.
 

На тая жена живота и мина в лутане албумите си не качи дори които са извън Пайнер а те се водят нейни!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Kriminal каза:

https://hotarena.net/romat-medi-i-mekata-kitka-galin-vav-voina

УМИРАМ!!!

Младата звезда на фолка Меди поставя ново начало, като разширява кръгозора си. Това става ясно от пост в социалната мрежа, където фолк певецът от ромски произход обяви старта на лейбъла си, наречен претенциозно „Mега стар”.

 

„Знам колко труден е пътят до успеха. Знам, че талантът често бива подценяван, често бива подминаван. Знам, че в България има толкова много талантливи хора, на които просто трябва да им бъде подадена ръка! А за да създаваш големи неща, не ти е нужно много, необходимо е само талант, желание и една мечта! Това е напълно достатъчно. Представям ви „Мега стар” - новия музикален лейбъл на България“ – пише роденият като Мехмед Гогов изпълнител в бравурно съобщение в социалните мрежи.

Фенове на актуалния изпълнител не спират да го поздравяват за начинанието и се надяват да бъде дадено поле на изява на много нови таланти. Все още Меди не издава подробности за екипа, с който стартира фирмата му, както и за стиловете музика, на които ще залага. За повечето хора обаче е ясно, че Меди не прави компанията си, за да „подаде ръка на младите таланти”, а за да прибира солиден комисион от участията им. Публична тайна е, че продуцентите прибират между 40% и 60% от приходите от участия на прохождащите изпълнители, както и 100% от парите, които се печелят от гледането на видеоклиповете им в музикалните платформи. Именно заради прекалено силен натиск от страна на продуцента си преди няколко месеца се самоуби младия певец Денис Теофиков.

Като продуцент на млади изпълнители в последните 5 години успешно се изявява Галин. Сега амбициозния ром също иска да отхапе парче от апетитната баница. Според хора от бранша, между двамата изпълнители със сигурност ще се появи напрежение. Галин изобщо не бил очарован от опитите на Меди да влезе в голямата игра на продуцентите, мълви се в бранша. Хомосексуалният певец даже пратил послание на колегата си да не се опитва да вербува негови изпълнители. Неотдавна фирмата на Гальо – „Алфа мюзик”, напусна Диона, която се оплака, че са й били прибирани нереално високи проценти от участията срещу нищо. В момента ромката е част от „Пайнер”.

Доня Галина интересно дали различава собствените си изпълнителки, за да разбере коя е излетяла летящо от неговия в съседния курник. 

 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава май пак набара хит, хиената. Песента продължава да е No 1 в youtube.

Честно казано не очакавах и тайно ми се искаше да няма толкова голям успех за да спре с кавърите и да направи нещо различно, уви. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ChudoTy каза:

Преслава май пак набара хит, хиената. Песента продължава да е No 1 в youtube.

Честно казано не очакавах и тайно ми се искаше да няма толкова голям успех за да спре с кавърите и да направи нещо различно, уви. 

В Spotify вече издиша, а на задържане върви еднакво/по-слабо от В твоето легло. Едва ли щe e някакъв огромен хит.

image.png.4c79d16e7dc1628a11d013ef38be7e8a.png

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , stenly каза:

Ще става продуцент и тя 😂

Енна ще бъде първата и звезда 

Компанията на Десислава е най-старата от тия на изпълнителите и вече е продуцирала две певици, макар и за кратко. Можем само да я поздравим ако най-накрая й е дошъл акъла и е осъзнала, че има достатъчно стабилна основа, за да се пробва отново.

Да си припомним песента, в която тогава все още не толкова чалгарската Анелия се беше влюбила и даже й направи кавър.😆

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, ChudoTy каза:

Преслава май пак набара хит, хиената. Песента продължава да е No 1 в youtube.

Честно казано не очакавах и тайно ми се искаше да няма толкова голям успех за да спре с кавърите и да направи нещо различно, уви. 

За набарване, набарала е чужд хит със сигурност, но на нея не и се получи. Другия път да пробва да го напипа, а може направо и напепа някой от хитовете. 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Теда бие на Бъгс Бъни а Лайнах на Аладин

273354149_342006907795873_49646990106851

  

преди 18 минути, Blueberry каза:

Това е много яко да го гледаш като знаем вече, че са заедно :D 

 

 

К*рвата обича да е с женени :)

  • Haha 3

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Blueberry каза:

Атанас не е женен? 

Да ама каза, че песента Грешници е вдъхновена от реална история(нейна) и, че била с женен :D

0:33 "Реално съм била с женен мъж"

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...