Jump to content



Поп-фолк скандали (февруари, 2022)


Препоръчани коментари

Слушам този брутален хит и откривам десетки коментари искащи дует между Гален и Гери-Никол. 4 години по-късно няма и следа от яката дупара! Разликата между легенди и временни явления!

 

  • Like 6
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като съм на песни от 2017, поздрав с един топ 5 фаворитите ми тогава! Iconic отвсякъде, особено Джун в клипа и гласът на Пепа от цигарите във вторият куплет!

 

  • Like 4
  • Love 2
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тука се подигравахте на Гергана, че работела като касиерка, в което няма нищо срамно, но Стойко Сакалиев обявил, че детето му се бори с рак и събира пари за лечение. Сигурно и тя е изпаднала в дупка поради това.

  • Sad 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Като съм на песни от 2017, поздрав с един топ 5 фаворитите ми тогава! Iconic отвсякъде, особено Джун в клипа и гласът на Пепа от цигарите във вторият куплет!

 

Преслава по-красива никога не е била. И песента е топ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що изгледах това гостуване на Анелия, потвърждава дуета с арабина. И споделя, че е искала да стане продуцент на Палома, каква звезда загуби Анче само 🥲

 

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , Just_Me каза:

Меди бая си я хареса в "Гласът на България", но никой не й се обърна. Тя има песен и клип към Хит Микс, ама нулев успех. Дано с Меди й се получат нещата.

Аз я харесвам. Гледала съм нейни клипчета и според мен има талант. Радвам се, че Меди ще и даде шанс. Сладурана е. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Willy каза:

Ахахахха Саша е свалила Преслава от първо място в тренда. Истинска кралица!

 

И то с песен на Галена. Не харесвам Саша, нито изпълнението й на песента, но явно е хит в циганските среди. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

Биляниш в лайфа на Десита 😁

Screenshot-20220208-103011-Instagram.jpg

Нито се кефя на едната, нито на другата, но от сигурен източник знам, че Биляниш въобще не може да пее. Самият факт, че ги пише тия глупости в нейния лайф, ме разсмива още повече. :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Ciaga каза:

Нито се кефя на едната, нито на другата, но от сигурен източник знам, че Биляниш въобще не може да пее.

А аз пък от сигурен източник знам, че днес сме вторник. 

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 6.02.2022 г. от 15:45, DevilWish каза:

Преслава отвя конкуренцията
preslava.jpg

Преслава е новият лидер в 50-те Най… Тя спечели най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg с новия си сингъл „От утре“, който се настани на първото място в чарта.

Емануела с „Подводница“ финишира втора тази седмица.

Досегашните победители Цветелина Янева и Меди отстъпиха първото място с „Филм за нас“ и се нареждат на трета позиция.

ВИЖТЕ ЦЯЛАТА КЛАСАЦИЯ ТУК!

Прекрасна идея, сигналточкабеге явно ще е ретро класация. Очаквам следващата седмица да отбележат подобаващо с първо място за този хит! 

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Щото досега фафлите са известни като някъв полезен за здравето продукт.

Предлагам Галя да направи един кавър на този вселенски афтентично фолклорен хит, докато Адел не и го е отмъкнала изпод носа,  и да сменят бизнеса 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Lelqtian каза:

Щото досега фафлите са известни като някъв полезен за здравето продукт.

Предлагам Галя да направи един кавър на този вселенски афтентично фолклорен хит и да сменят бизнеса 

 

Ако направи това, Райна:
"Млъквай, ма пикло, не можеш да пееш, до оня ден се търкаля във ваната, едва те побираше, а сега си тръгнала да ми крадеш песните."
Галя: "На ти една вафла Боровец, да млъкнеш и да се отровиш"
Райна: "Пикло, аз вафли повече не ям, да не съм балък като тия дето си купуват албумите ми и благодарение на тях ходя по почивки в Бали и Дубай", ще ми краде тя фреша от портокал. Нещастница"
 

  • Like 1
  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Ако направи това, Райна:
"Млъквай, ма пикло, не можеш да пееш, до оня ден се търкаля във ваната, едва те побираше, а сега си тръгнала да ми крадеш песните."
Галя: "На ти една вафла Боровец, да млъкнеш и да се отровиш"
Райна: "Пикло, аз вафли повече не ям, да не съм балък като тия дето си купуват албумите ми и благодарение на тях ходя по почивки в Бали и Дубай", ще ми краде тя фреша от портокал. Нещастница"
 

Нека да трампят - Галя взима Фреша, за Райна - 

 

преди 1 час , PHILIPP PLEIN каза:

Открих интересни неща за Марчето,но дали са истина един (Бог) или в случая любовниците и знаят. :fuck:

Screenshot-20220208-132350-Telegram.jpg

Screenshot-20220208-132407-Telegram.jpg

Специално че са и шили гъза сме го слушали и друг път много пъти. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Lelqtian каза:

Нека да трампят - Галя взима Фреша, за Райна - 

 

Понеже напоследък сме на тема аромати, нека Райна вземе "Нещастница", а Галя "С аромат на Вафла"

 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • omline unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...