Jump to content


Коя от последните 10 Евровизии е най-добра?


Най-добрата Евровизия 2011-2021  

18 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Въпросът е ясен - коя Евровизия най-много ви харесва като шоу, изпълнения, водещи и песни? А кой е любимият ви победител от последното десетилетие+1 година (заради пропуснатата 2020).

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен най-добрите евровизии са: 

2015 - има няколко топ парчета, много готина сцена и страхотен победител

2016 - уникааааално шоу (ненадминато до момента), почти няма слаба песен и българска гордост. Победителят обаче ми е bottom 3 на десетилетието, а сигурно и изобщо. Ако беше спечелил Сергей (или Поли 😁) щеше да ми е абсолютния номер 1, но уви...

2019 - отново няколко топ парчета - кое от кое по-любимо, готино и запомнящо се шоу, уникален победител

Най-добрите победители: двата пъти Швеция (Лорийн и Монс) + Дънкан Лорънс. Аз съм си комерс/Шведен фенче ❤️ 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тел Авив и на мен ми беше най-интересен, като изключим как спечели няква тъпня и Мадона нещо се излагаше но пък имаше Верка :) по-старите особено почти не ги помня, май и не гледах особено по това време. 

Като победители Only Teardrops е абсолютния топ, след това Euphoria и Toy. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Lelqtian каза:

Тел Авив и на мен ми беше най-интересен, като изключим как спечели няква тъпня и Мадона нещо се излагаше но пък имаше Верка :) по-старите особено почти не ги помня, май и не гледах особено по това време. 

Като победители Only Teardrops е абсолютния топ, след това Euphoria и Toy. 

Мадона беше мегафлоп, ама и Джъстин Тимбърлейк 2016 беше ненужен. Май не са за Евровизия тия големи звезди. Ако Великобритания някога спечели (граничи с фантастика, знам), да поканят някоя от звездите им, ама такива ни в клин, ни в ръкав не ме кефят. Освен ако не поканят изпълнител, когото харесвам, тогава вече си връщам думите назад. 🤣

И аз не съм ги гледала навремето, от 2016 почнах. Наваксвах в Ютуб.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Lelqtian каза:

Като победители Only Teardrops е абсолютния топ, след това Euphoria и Toy. 

Това е и моят топ 3 само че според мен първо е Euphoria, след това Only Teardrops и 3то място за toy

 

BTW албума, който направи Loreen след евровизия е един от любимите ми за всички времена. Просто няма слаба песен, не знам защо не стана по-популярен.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам, че Баку води - с какво ви хареса, на мен това ми беше една от най-скучните Евровизии? Сцената и интервал акта на полуфинала (бившите победители и пияният Дима Билан) бяха интересни, но песните са зле като цяло - беше си предрешен победител, Еуфория (и Аркейд) са едни от песните, които биха спечелили в абсолютно всяка година, камо ли при такава "конкуренция". А Софка беше по-добра от 50% от участниците, малшанс, че не е била на финал.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Kriminal каза:

Е как така коя е най-добра?!

 

С бруталните излагации в крайното класиране, просто нямаше как. Адреналина и Мата Хари са топ 2, а там класираха Барбара Вола ... 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен флаг парада от 2016 е най-доброто представяне на държавите от всичките Евровизии, които съм гледала.

Днес ще гледам ESC 2013, че съм го пропуснала, но май шведите са най-добри в правенето на шоу. И музика. И мебели. И бебета (щото са красиви)...Защо изобщо живея в БГ? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...