Jump to content



Лична драма


Препоръчани коментари

Едно време много го четях този вестник. Зайка вече е няма с нейните лични истории и драми, но пък затова вие сте тук. Отпуснете се и споделяйте истории от живота си. Не бъдете егоисти. 😁

  • Hug 1
  • Kiss 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 9 часа , Brian каза:

Всичко може 

 

Е, добре.... То не знам дали е за оплакване, да не се стискам! :D Нека да има някаква драма!
Гаджето ми пие почти всяка вечер - домашна ракийка, а е на 26 години. Пред мен и като сме живяли не смее много да се отпусне, макар, че тук се е случвало да пие, явно има тренинг и не се напива лесно, но това е човек 100 и кусур килограма, носи на голямо количество алкохол. Докато аз почти не пия както споделих и в друга тема, много рядко винце, ликьорчета като Бейлис и подобни обичам, коняче (грог) Ракия не понасям! Няма лошо пиянство, въпросът е че като си е на село си пийва почти всяка вечер.... заспива с пенсионерите и силна музика не може да го събуди. Това понякога малко ме дразни! На сутринта все едно нищо не е било, започва да става смешно и да говори глупости. Това  не го разбирам, но съм на принципът, че няма смисъл да спираш човек да прави нещо, ако то му носи удоволствие. Обаче работата е там, че всеки път се оправдава, че бащата го предразполага, иска да спре алкохола и подобни неща, в началото криеше и не го казваше докато една вечер не говорихме и започна да говори пълни небивалици и глупости, всъщност така не се бях смял от години! :D Интересно ми е, защо щом искаш да спреш нещо - просто не го направиш, ами непрекъснато казваш, че искаш? Не съм от хората които ще дават подобни съвети, с мен и по принцип рядко пие, но явно, че като отиде там, нещата не вървят много на добре... Смятам, че това сериозно влияе и на здравето, прекалено често се случва. 
(Хайде, ето ви драма от мен, точно в стилът на... знаем си кого) 
За друго в момента не мога да ви се оплача! :D 

  • Like 2
  • Hug 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

Е, добре.... То не знам дали е за оплакване, да не се стискам! :D Нека да има някаква драма!
Гаджето ми пие почти всяка вечер - домашна ракийка, а е на 26 години. Пред мен и като сме живяли не смее много да се отпусне, макар, че тук се е случвало да пие, явно има тренинг и не се напива лесно, но това е човек 100 и кусур килограма, носи на голямо количество алкохол. Докато аз почти не пия както споделих и в друга тема, много рядко винце, ликьорчета като Бейлис и подобни обичам, коняче (грог) Ракия не понасям! Няма лошо пиянство, въпросът е че като си е на село си пийва почти всяка вечер.... заспива с пенсионерите и силна музика не може да го събуди. Това понякога малко ме дразни! На сутринта все едно нищо не е било, започва да става смешно и да говори глупости. Това  не го разбирам, но съм на принципът, че няма смисъл да спираш човек да прави нещо, ако то му носи удоволствие. Обаче работата е там, че всеки път се оправдава, че бащата го предразполага, иска да спре алкохола и подобни неща, в началото криеше и не го казваше докато една вечер не говорихме и започна да говори пълни небивалици и глупости, всъщност така не се бях смял от години! :D Интересно ми е, защо щом искаш да спреш нещо - просто не го направиш, ами непрекъснато казваш, че искаш? Не съм от хората които ще дават подобни съвети, с мен и по принцип рядко пие, но явно, че като отиде там, нещата не вървят много на добре... Смятам, че това сериозно влияе и на здравето, прекалено често се случва. 
(Хайде, ето ви драма от мен, точно в стилът на... знаем си кого) 
За друго в момента не мога да ви се оплача! :D 

Ама ти с мъж ли си обвързан?? Аз си мислех че си хетеро

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Ама ти с мъж ли си обвързан?? Аз си мислех че си хетеро

Ха ха :) Не всички тук са хетеро, но в това няма лошо. Когато обичаш, няма нищо срамно. А и всички имаме право на избор. Човекът до мен беше до мен в най-тежките ми моменти и с очите си видях какви неща направи, това - което много мъже или жени не биха направили за половинките си. 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Ха ха :) Не всички тук са хетеро, но в това няма лошо. Когато обичаш, няма нищо срамно. А и всички имаме право на избор. Човекът до мен беше до мен в най-тежките ми моменти и с очите си видях какви неща направи, това - което много мъже или жени не биха направили за половинките си. 

Не не,аз не те съдя,извинявай ако е прозвучало така. Просто чак сега разбрах че гаджето ти е мъж,защото винаги съм си мислел че е жена.😀

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Не не,аз не те съдя,извинявай ако е прозвучало така. Просто чак сега разбрах че гаджето ти е мъж,защото винаги съм си мислел че е жена.😀

И аз до сравнително скоро си го мислех, но наскоро го хванах. Много умело се измъква с местоименията! 😃

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Не не,аз не те съдя,извинявай ако е прозвучало така. Просто чак сега разбрах че гаджето ти е мъж,защото винаги съм си мислел че е жена.😀

Разбрах, че нямаше това предвид. Ами.... ние сме си едно цяло, както казваме. Друг е въпросът, че една връзка се проверява във времето и нищо не се знае, но нали трябваше да има драма и реших да споделя това което ме учудва или един вид дразни. Той е доста различен от другите хора мога да кажа, но предпочитам да запазя някои неща и подробности за себе си, най-важното е, че всеки от нас държи на семейството (като семейството включва нас самите и разбира се близките ни хора) Единствено мога да кажа, че е свестен и доста работлив човек който умее доста неща учудващо за възрастта си.

  • Like 4
  • Love 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

И аз до сравнително скоро си го мислех, но наскоро го хванах. Много умело се измъква с местоименията! 😃

Абсолютно. Винаги съм си мислел че е един от малкото хетеро тук. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

И аз до сравнително скоро си го мислех, но наскоро го хванах. Много умело се измъква с местоименията! 😃

Хе хе, да. По принцип съм "раз-праз" директен, но в живота научих, че не става така. Не говоря открито пред хората за това, близките трудно го понасят и не всеки знае, но на който трябва сме казали. 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Абсолютно. Винаги съм си мислел че е един от малкото хетеро тук. 

Не знам дали да го приемам като комплимент, но ти благодаря. Също така съм доста нежен на вид, но по-скоро да ме объркаш с някой тинейджър или хлапе навън.... по принцип ако си такъв, се усеща... аз самия усещам и съм виждал подобен тип двойки. В Пловдив беше пълно да си кажа честно. 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Хе хе, да. По принцип съм "раз-праз" директен, но в живота научих, че не става така. Не говоря открито пред хората за това, близките трудно го понасят и не всеки знае, но на който трябва сме казали. 

Е аз знам от години и за предното ти гадже. Не са чели внимателно между редовете. 😁

  • Like 2
  • Wow 1
  • Kiss 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Не знам дали да го приемам като комплимент, но ти благодаря. Също така съм доста нежен на вид, но по-скоро да ме объркаш с някой тинейджър или хлапе навън.... по принцип ако си такъв, се усеща... аз самия усещам и съм виждал подобен тип двойки. В Пловдив беше пълно да си кажа честно. 

Ами да,наистина си е за комплимент,че си успял да заблудиш топ клюкарки като нас с @Blueberry . Радвам се за вас и дано продължавате да сте си заедно занапред! :)

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Хе хе, да. По принцип съм "раз-праз" директен, но в живота научих, че не става така. Не говоря открито пред хората за това, близките трудно го понасят и не всеки знае, но на който трябва сме казали. 

Ти наистина ще се окажеш много смел. Щом и това си споделил, както и за хранителните проблеми. Изненадвам се, наистина рядко някой говори така открито. Казвам го в положителен смисъл. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Е аз знам от години и за предното ти гадже. Не са чели внимателно между редовете. 😁

Обичам да споделям, но в живота съм доста потаен, даже да си кажа честно, ние за това май и си пасваме - асоциални сме и двамата, някак си настрана сме. Даже аз съм по-контактен в случая! Гледам по-скоро в своя собствен свят, не вярвам много на хората, имам малко приятели и времето ми е показало кои са те. Предната ми връзка.... да, тя беше доста дълга - 10 години и понякога е било на приливи отливи (ако мога да се изразя така) но в периода когато станаха тези проблеми с мен, реших да я приключа, точно беше започнал Коронавируса, може би месец по-късно и ми трябваха няколко месеца, защото по-късно се осъзнах за някои неща, които вече си прочел и така, така се случи, че ме откри, нещо, което не очаквах да ми се случи толкова бързо, даже още не бях готов на това, но то не пита.

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Ти наистина ще се окажеш много смел. Щом и това си споделил, както и за хранителните проблеми. Изненадвам се, наистина рядко някой говори така открито. Казвам го в положителен смисъл. 

Благодаря. Ами истината е, че съм споделил на най-близките и важни хора за мен, но реално погледнато.... би трябвало да са го предполагали, понякога не е лесно, и директно да си кажа - от малък съм играл и с кукли (макар, че това не е признак за тези неща) и даже още колекционирам, вкъщи съм пълен с такива неща, макар, че това вече което ви споделих, знам, че е съвсем шокиращо! Едно от хобитата ми е да рисувам и обичам да излизам сред природата на спокойствие, да съм със семейството и близките си хора и точно защото обичам да си казвам нещата директно, предпочитам да съм с хора, които наистина ме разбират и знаят за това. Отраснах най-вече сред жени и така.... това също е дълга тема.

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, xroflx9 каза:

Ами да,наистина си е за комплимент,че си успял да заблудиш топ клюкарки като нас с @Blueberry . Радвам се за вас и дано продължавате да сте си заедно занапред! :)

Аз не смятам, че сте клюкарки, всъщност на времето доста се е случвало да се поскарам с някого, но сега мисля, че потребителите тук са много готини и форумът е едно от любимите ми места. Обичам да пиша тук, като по-малки доста сме коментирали, оценявали песни.... в последните няколко дни наистина се чувствам добре тук. Иначе знам за повечето потребители, но в това няма нищо лошо. Не обичам хора, които съдят обаче без да знаят и да са наясно. Любовта е любов и никой няма право да съди някого. Лично аз съм против и не обичам да мълча вече за такива неща! Смятам, че хората трябва да се подкрепяме! 

  • Like 4
  • Love 1
  • Hug 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Благодаря. Ами истината е, че съм споделил на най-близките и важни хора за мен, но реално погледнато.... би трябвало да са го предполагали, понякога не е лесно, и директно да си кажа - от малък съм играл и с кукли (макар, че това не е признак за тези неща) и даже още колекционирам, вкъщи съм пълен с такива неща, макар, че това вече което ви споделих, знам, че е съвсем шокиращо! Едно от хобитата ми е да рисувам и обичам да излизам сред природата на спокойствие, да съм със семейството и близките си хора и точно защото обичам да си казвам нещата директно, предпочитам да съм с хора, които наистина ме разбират и знаят за това. Отраснах най-вече сред жени и така.... това също е дълга тема.

Това е заложено вътре в нас. Нито е от средата, нито нещо може да ти въздейства и да те промени.

  • Like 5
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Това е заложено вътре в нас. Нито е от средата, нито нещо може да ти въздейства и да те промени.

Така е. Честно казано и да можех да го променя - нямаше, не съжалявам за това! Със сигурност има неща които може би искам и бих променил, но това не е едно от тях. 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано аз никога не съм се вълнувал от сексуалността, на когото и да било. Това обаче, което ме дразни в повечето от LGBTQ обществото обаче е, че една солидна част от тях не спират да натрапват с това, че не са хетеро.

Тук следва и нещо по-интересно, което съм забелязал поне аз:

Някои от тези хора хем викат, че са различни, хем искат да ги приемат като всеки друг нормален човек и малко се получава едно противоречие според мен. Да, живеем в държава, чието правителство е трагично и не знам дали хомосексуалните бракове са позволени, но все пак честото навиране в лицето от сорта на "И какво, че съм гей / лесбийка / би?" ме вбесява и това го пиша както от личен опит, така и от това, което виждам в интернет като статии и прочие.

Също се сещам за едно момиче, което харесвах в 11 клас, тя беше хетеро и беше на мнението, че никога няма да стане хомо, а вече смени две момичета. При нея пък беше супер тъжна картинка, защото беше в задушаваща връзка и реши да си тръгне супер рано от абитуриентския бал, и да изостави приятелите си, за да може да отиде да прави "ножици" с тогавашната си приятелка.

Редактирано от Ciaga
  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

За мен аргумента за натрапването е нелеп, защото в него заложена тезата, че открита сексуалност принадлежи само и единствено на хетеротата, а хората с различна сексуалност са длъжни да се крият, за да не им развалят илюзията.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Ciaga каза:

Честно казано аз никога не съм се вълнувал от сексуалността, на когото и да било. Това обаче, което ме дразни в повечето от LGBTQ обществото обаче е, че една солидна част от тях не спират да натрапват с това, че не са хетеро.

Тук следва и нещо по-интересно, което съм забелязал поне аз:

Някои от тези хора хем викат, че са различни, хем искат да ги приемат като всеки друг нормален човек и малко се получава едно противоречие според мен. Да, живеем в държава, чието правителство е трагично и не знам дали хомосексуалните бракове са позволени, но все пак честото навиране в лицето от сорта на "И какво, че съм гей / лесбийка / би?" ме вбесява и това го пиша както от личен опит, така и от това, което виждам в интернет като статии и прочие.

Също се сещам за едно момиче, което харесвах в 11 клас, тя беше хетеро и беше на мнението, че никога няма да стане хомо, а вече смени две момичета. При нея пък беше супер тъжна картинка, защото беше в задушаваща връзка и реши да си тръгне супер рано от абитуриентския бал, и да изостави приятелите си, за да може да отиде да прави "ножици" с тогавашната си приятелка.

Аз съм би и никой не знае между другото и то защото ме е срам да си го призная. Тези които имат смелостта да го направят са точно оплюти. Какво лошо има да парадираш какво си стига да ти стиска. 

  • Like 3
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...