Jump to content



Лична драма


Препоръчани коментари

преди 4 минути, Brian каза:

Но аз съм активен по дяволите а харесвам натурални мъжествени мъже.  Не ме кефят нежните 🤣🤣🤣 объркана работа

Някой от тези "Мъжествени мъже" се еб*т повече и от жени.

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, Brian каза:

Едно от последните ми гаджета. Да ви прилича на гей?

 

Надявам се да не влиза тука 🤣🤣🤣

 

received_153364883569349.jpeg

Е, така по снимка е трудно да се каже. Мъжествен е! :D Ле-ле ако разбере май много ще ти се ядоса. Аз не смея да направя такова нещо. То гаджето ми мрази да се дават обяснения, ако знае какви ги пиша.... ама то си ме знае де в що за стока се е влюбил, не е да съм казал нещо лошо, така, че.... Единствено ще ти кажа - СТАВА! :D 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Brian каза:

Едно от последните ми гаджета. Да ви прилича на гей?

 

Надявам се да не влиза тука 🤣🤣🤣

 

received_153364883569349.jpeg

Казвал съм ти! Много е противен!

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, THE IIconic каза:

Казвал съм ти! Много е противен!

Не издавай тайни ей с теб споделям 😅 и добре какво му е? Един не си харесал 🤣

  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Brian каза:

Не издавай тайни ей с теб споделям 😅 и добре какво му е? Един не си харесал 🤣

Въпрос на вкус ама щом е бивш явно го е разбрал що за стока е хехе😁

  • Like 2
  • Wow 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Въпрос на вкус ама щом е бивш явно го е разбрал що за стока е хехе😁

Не изигра ме като всички. Живота на един умрял гей това е.. всичко беше прекрасно лятото бях зает. После той замина за Франция и когато трябваше да се връща спря да пише. И той има приятелка и се крие. Не ме е блокирал, но ми е все едно. Ей това става който от където е и полудявам. Все си викам знам какво ще стане. И накрая така става. Начесахме се и вече не сме си нужни. Ей за такива работи откачам аз съм различен. Искам елементарно уважение не само секс. 😭

  • Like 1
  • Sad 1
  • Hug 4
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Не изигра ме като всички. Живота на един умрял гей това е.. всичко беше прекрасно лятото бях зает. После той замина за Франция и когато трябваше да се връща спря да пише. И той има приятелка и се крие. Не ме е блокирал, но ми е все едно. Ей това става който от където е и полудявам. Все си викам знам какво ще стане. И накрая така става. Начесахме се и вече не сме си нужни. Ей за такива работи откачам аз съм различен. Искам елементарно уважение не само секс. 😭

Добро утро Пеноо! Верно ли така стана?

  • Haha 1
  • Sad 1
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Не изигра ме като всички. Живота на един умрял гей това е.. всичко беше прекрасно лятото бях зает. После той замина за Франция и когато трябваше да се връща спря да пише. И той има приятелка и се крие. Не ме е блокирал, но ми е все едно. Ей това става който от където е и полудявам. Все си викам знам какво ще стане. И накрая така става. Начесахме се и вече не сме си нужни. Ей за такива работи откачам аз съм различен. Искам елементарно уважение не само секс. 😭

Имаш ли чувства към него? Аз в началото много се изплаших, че и ние бяхме в различни градове, но той бързо беше взел решение, изплаши ме това, че така скоростно трябва да напусна София, но всеки от нас направи компромиси. И пак скоро ще трябва да се лиша от живота си тук, но не съжалявам. 

  • Like 3
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, THE IIconic каза:

Добро утро Пеноо! Верно ли така стана?

Не знам всички сме кучки на 🤣

преди 12 минути, DevilWish каза:

Имаш ли чувства към него? Аз в началото много се изплаших, че и ние бяхме в различни градове, но той бързо беше взел решение, изплаши ме това, че така скоростно трябва да напусна София, но всеки от нас направи компромиси. И пак скоро ще трябва да се лиша от живота си тук, но не съжалявам. 

От един град сме. Знам и къде живее. Но ми е под достойнството. Няма да се занимавам с него. Последния и той такъв помияр. И някой като каже, но ти си от Варна там има много. Само боклуци и нищо по вече поне на мен не ми върви. Писнало ми е вече. За нищо не стават, проблема може и да е в мен де. Никой не обвинявам. 

  • Like 2
  • Hug 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Brian каза:

Не знам всички сме кучки на 🤣

От един град сме. Знам и къде живее. Но ми е под достойнството. Няма да се занимавам с него. Последния и той такъв помияр. И някой като каже, но ти си от Варна там има много. Само боклуци и нищо по вече поне на мен не ми върви. Писнало ми е вече. За нищо не стават, проблема може и да е в мен де. Никой не обвинявам. 

Ами то и в София принципно има много, всичко е до човек. Тук също има страшно много боклуци! Трудно попадаш на някой който наистина е добър човек. Може би с времето съм свикнал и държа на семейството и сериозните отношения, някой може да зададе въпросът дали при такъв тип отношения може да има семейство. Да, може. Аз го имам, имаме и планове (като не говоря за крайни и вулгарни неща) Семейството може да включва двама души и техен дом, не говорим наистина за крайни неща. Проблема не е в теб според мен, повечето хора се интересуват от секс. Попадал съм на такива, когато съм имал нужда - имал съм, когато не - просто ги игнорирам, не се занимавам. То по държанието на човек си личи, въпреки, че споменатите от теб явно трудно се прикриват. Хора всякакви и много различни.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...