Jump to content



Лична драма


Препоръчани коментари

Аз съм признал на когото трябва, на никой друг не дължа обяснение и не смятам, че когато двама човека се обичат, нещо се натрапва! По никакъв начин никой не е различен заради едната сексуалност, въпреки, че хората са свикнали да казват различен. За мен всички са хора. Не е нужно да се дели. Всеки човек има право на избор, какъвто и да било стига да не пречи на другия. Много неща мога да споделя уж за някои "големи" мъже и уж се пишат за "хетеро" пък накрая се оказват наранени от отношения с едно момче.... как стана така с един голям уж мъж, много ми е интересно. Едва ли вече след това и той ще е голямо хетеро! Не ми се споделя повече по темата, но не смятам да оставам длъжен на никого с нищо! Всеки е човек, обича и има чувства, а когато те са споделени няма нищо по-прекрасно! Дори такъв тип връзка не пречи да е по-трайна от една хетеро връзка. Има много разделени и нещастни хора, а пък уж те са нормални. Съгласен съм, че нищо не трябва да се натрапва и да се парадира, но не мисля и че някой е длъжен на друг с нещо. Като са в графата "нормални" с какво точно са по-различни или обратното? Всички са хора за мен! 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 23 часа , DevilWish каза:

Благодаря. Ами истината е, че съм споделил на най-близките и важни хора за мен, но реално погледнато.... би трябвало да са го предполагали, понякога не е лесно, и директно да си кажа - от малък съм играл и с кукли (макар, че това не е признак за тези неща) и даже още колекционирам, вкъщи съм пълен с такива неща, макар, че това вече което ви споделих, знам, че е съвсем шокиращо! Едно от хобитата ми е да рисувам и обичам да излизам сред природата на спокойствие, да съм със семейството и близките си хора и точно защото обичам да си казвам нещата директно, предпочитам да съм с хора, които наистина ме разбират и знаят за това. Отраснах най-вече сред жени и така.... това също е дълга тема.

Смелост е точно, че си го споделил с близките си. И не мисля, че това, което казваш е шокиращо. Поне не за всички. Наистина щом близките ти и тези на които държиш те разбират, това е най-важното нещо. Твоето лично спокойствие и това да си щастлив. Това човек да е искрен и директен дава голяма свобода. Няма по-хубаво от това да можеш да бъдеш себе си и да срещаш разбиране от хората около теб. 

Наистина в последно време тук много хубаво си говорим, споделяме и прекарваме приятно времето си. Аз се разсейвам и разнообразявам покрай вас. Понякога такива разговори в интернет много помагат. :)

 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Brian каза:

Аз съм би и никой не знае между другото и то защото ме е срам да си го призная. Тези които имат смелостта да го направят са точно оплюти. Какво лошо има да парадираш какво си стига да ти стиска. 

Да си смел не е лошо, даже напротив. Но аз уважавам както тези, които открито заявяват какви са, така и тези, които по някаква причина се притесняват да го направят. Всеки сам най-добре си знае причините за всичко. На всеки обстоятелствата са различни. Вярно е, че в повечето моменти по-скоро признанието бива повод за оплюване, толерантност трудно се среща. Иска се наистина много смелост за да признаеш. Но никой не и длъжен и не бива да се обвинява, че не е събрал смелост за да го направи. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Смелост е точно, че си го споделил с близките си. И не мисля, че това, което казваш е шокиращо. Поне не за всички. Наистина щом близките ти и тези на които държиш те разбират, това е най-важното нещо. Твоето лично спокойствие и това да си щастлив. Това човек да е искрен и директен дава голяма свобода. Няма по-хубаво от това да можеш да бъдеш себе си и да срещаш разбиране от хората около теб. 

Наистина в последно време тук много хубаво си говорим, споделяме и прекарваме приятно времето си. Аз се разсейвам и разнообразявам покрай вас. Понякога такива разговори в интернет много помагат. :)

 

И на мен много ми помагат тези разговори и честно казано ако нещо мисля и го споделя, някак си виждам разбиране повече от теб и повечето потребители. Истината е, че ако толкова не спорим за музика във форума, според мен хората са разбрани и повечето неща не са им чужди. :) 
Иначе знаят много малко хора директно, за мен да крия - означаваше донякъде да лъжа, а лъжата е нещо което не обичам, не и към важните за мен хора. :) За куклите от малък, наистина, то кой ли не ми е купувал. Даже баба ми се беше притеснила, за това и на лекар ме заведе. Лекарката си спомням, че каза "Нищо му няма на детето, не се притеснявайте" свали една голяма кукла от шкафа, забърса я и ми я подари. :D Това навсякъде го разказваме. То кой ли не ме знаеше мене с тия кукли като си помисля. :D Ами обичам си ги до ден днешен, слабост са ми. Аз за това и така харесах този последния клип на Галена! ❤️ 

  • Like 3
  • Hug 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, DevilWish каза:

И на мен много ми помагат тези разговори и честно казано ако нещо мисля и го споделя, някак си виждам разбиране повече от теб и повечето потребители. Истината е, че ако толкова не спорим за музика във форума, според мен хората са разбрани и повечето неща не са им чужди. :) 
Иначе знаят много малко хора директно, за мен да крия - означаваше донякъде да лъжа, а лъжата е нещо което не обичам, не и към важните за мен хора. :) За куклите от малък, наистина, то кой ли не ми е купувал. Даже баба ми се беше притеснила, за това и на лекар ме заведе. Лекарката си спомням, че каза "Нищо му няма на детето, не се притеснявайте" свали една голяма кукла от шкафа, забърса я и ми я подари. :D Това навсякъде го разказваме. То кой ли не ме знаеше мене с тия кукли като си помисля. :D Ами обичам си ги до ден днешен, слабост са ми. Аз за това и така харесах този последния клип на Галена! ❤️ 

Споровете за музика аз ги разграничавам от този тип разговори. Може много да споря с някой, но това в последствие да си остане там и после да си говорим съвсем нормално. Стига да не се обръщат на лична основа тези спорове. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Споровете за музика аз ги разграничавам от този тип разговори. Може много да споря с някой, но това в последствие да си остане там и после да си говорим съвсем нормално. Стига да не се обръщат на лична основа тези спорове. 

И при мен е така. Отдавна не ми се е случвало да споря на моята любима тема коя песен е хит, коя не е. :D Винаги съм ги разграничавал, макар, че преди време ми се е случвало да стават и лични нападки заради такива неща или някоя певица например, но бяхме по-малки и честно казано го разбирам. В последно време май не съм засичал толкова крайни нападки между потребители тук. Когато ние се регистрирахме ставаха доста ожесточени спорове. :D Сигурен съм, че повечето потребители си спомняме които сме тук от по-дълго.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

При мен просто едното не е съвместимо с другото. Няма как да обичаш уж някой и да му изневеряваш същевременно с други от същия пол. Ето това правя. 🤣 Водя уж привидно нормален живот за пред хората.

  • Like 2
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

При мен просто едното не е съвместимо с другото. Няма как да обичаш уж някой и да му изневеряваш същевременно с други от същия пол. Ето това правя. 🤣 Водя уж привидно нормален живот за пред хората.

А всъщност вътрешно какво искаш? Според мен е нормално да имаш влечение и към двата пола, от скоро има един такъв човек който се опитва да се добере до мен, а уж си има приятелка, в моя квартал е, но аз честно казано нямам подобно желание, просто му писах 2-3 пъти. Обичам половинката си и се гордея с това което е. Всъщност ние сме коренна противоположност и точно това ни свързва. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

А всъщност вътрешно какво искаш? Според мен е нормално да имаш влечение и към двата пола, от скоро има един такъв човек който се опитва да се добере до мен, а уж си има приятелка, в моя квартал е, но аз честно казано нямам подобно желание, просто му писах 2-3 пъти. Обичам половинката си и се гордея с това което е. Всъщност ние сме коренна противоположност и точно това ни свързва. 

Моето повече е на моменти. Когато съм си с някой съм си с него. Просто някои ми досаждат и пишат като съм сам и ме объркват. Бил съм с хора и от двата пола и да влечение си е. Но едното за разлика от другото трябва да остане скрито. Ако не беше жена ми да е толкова настоятелна има чувството, че щях да си остана сам. Без да имам задължения към някой а да правя каквото си искам. Бях се отказал вече. Това и последния ме прокле до края на живота си да бъда само с мъже. 🤣 

  • Wow 1
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Моето повече е на моменти. Когато съм си с някой съм си с него. Просто някои ми досаждат и пишат като съм сам и ме объркват. Бил съм с хора и от двата пола и да влечение си е. Но едното за разлика от другото трябва да остане скрито. Ако не беше жена ми да е толкова настоятелна има чувството, че щях да си остана сам. Без да имам задължения към някой а да правя каквото си искам. Бях се отказал вече. Това и последния ме прокле до края на живота си да бъда само с мъже. 🤣 

Както казваш едното остава скрито или идва момента в който живееш в друг град - сам с половинката си, както правим ние. А и щом сте заедно, предполагам, че се обичате, това е най-важното. В момента просто имаш някой който ти е на сърце. :) Да, понякога една връзка променя много стилът ти и начинът ти на живот. Особено когато аз направих най-лудото си нещо, както и половинката ми - в друг град, а се познавахме едва от 5-6 месеца. То от любов можеш да направиш супер много глупости, а ние за толкова кратко направихме много.... не ми се беше случвало да напусна родния си град и директно да отидем да живеем на друго място. Още на първата среща като ми каза, че на всяка цена сме щели да живеем заедно и да направи всичко възможно за това, много се стреснах, до сега не бях живял с друг човек освен с родителите си, всъщност е хубаво, независимо от типът връзката, вие си ставате семейство.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Brian каза:

Аз съм би и никой не знае между другото и то защото ме е срам да си го призная. Тези които имат смелостта да го направят са точно оплюти. Какво лошо има да парадираш какво си стига да ти стиска. 

По-добре е да си признаеш, за да ти олекне. Рано или късно ще се разбере, макар че не знам дали криеш от приятелите си, семейството си или и двете. И все пак ако тези хора наистина държат на теб ще те подкрепят, особено приятелите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Някакъв ме сваля да не е от рамания ей 🤣

 

Screenshot_20220127-200236.png

хахахаха, е нали пише Георги? Що Оги? И като почнат с това Братле, много са отблъскващи!
От квартала ми пише един както ти споделих и като почне с тоя секс - нимфомания! Спрях да пиша, "да не съм се обидил", при положение, че знае, че имам гадже и не винаги мога да отговарям. 
Радвам се, че съм с някой който има култура в речника, като ми кажат така и директно ги режа! 
И другото което мразя, да ми се пише на латиница и неграмотно... 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Brian каза:

Някакъв ме сваля да не е от рамания ей 🤣

 

Screenshot_20220127-200236.png

Да не е Оги секса 🤣

преди 1 минута, DevilWish каза:

хахахаха, е нали пише Георги? Що Оги? И като почнат с това Братле, много са отблъскващи!
От квартала ми пише един както ти споделих и като почне с тоя секс - нимфомания! Спрях да пиша, "да не съм се обидил", при положение, че знае, че имам гадже и не винаги мога да отговарям. 
Радвам се, че съм с някой който има култура в речника, като ми кажат така и директно ги режа! 
И другото което мразя, да ми се пише на латиница и неграмотно... 

И аз го мразя браааааттт ужас

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Да не е Оги секса 🤣

И аз го мразя браааааттт ужас

Отвратителни са. И в училище децата го използват да се правят на интересни. Извинявам се, ама е много селяндурско! Не понасям селяни! Не градът е важен, а държанието, културата на човек. Въпреки, че ние често се караме на тая тема и като ми каже, че се държа като кифла..... ами извинявай, по-добре като кифла, отколкото да се правя на нещо което не съм "брат, копеле, братле" отвратително е! Типични селяни! Срам ме хваща! Нямам желание да разговарям с подобен тип хора! Отблъскват ме. Оф, чак се ядосах. Още ги имало такива - брат, братле, манге чаве. Малееееееееееее!
Първо се научете на култура и тогава сваляйте! (Чак се ядосах) хахаха

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Отвратителни са. И в училище децата го използват да се правят на интересни. Извинявам се, ама е много селяндурско! Не понасям селяни! Не градът е важен, а държанието, културата на човек. Въпреки, че ние често се караме на тая тема и като ми каже, че се държа като кифла..... ами извинявай, по-добре като кифла, отколкото да се правя на нещо което не съм "брат, копеле, братле" отвратително е! Типични селяни! Срам ме хваща! Нямам желание да разговарям с подобен тип хора! Отблъскват ме. Оф, чак се ядосах. Още ги имало такива - брат, братле, манге чаве. Малееееееееееее!
Първо се научете на култура и тогава сваляйте! (Чак се ядосах) хахаха

Е то нормално. Как си. Какво правиш? Свикнал съм вече... Едно и също е междудругото. Снимка може ли? Не, че се крия толкова, но ми е тъпо с непознати.

  • Like 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DevilWish каза:

Отвратителни са. И в училище децата го използват да се правят на интересни. Извинявам се, ама е много селяндурско! Не понасям селяни! Не градът е важен, а държанието, културата на човек. Въпреки, че ние често се караме на тая тема и като ми каже, че се държа като кифла..... ами извинявай, по-добре като кифла, отколкото да се правя на нещо което не съм "брат, копеле, братле" отвратително е! Типични селяни! Срам ме хваща! Нямам желание да разговарям с подобен тип хора! Отблъскват ме. Оф, чак се ядосах. Още ги имало такива - брат, братле, манге чаве. Малееееееееееее!
Първо се научете на култура и тогава сваляйте! (Чак се ядосах) хахаха

Пример!!!

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Един шашав къде се прави на голям ебач в тик тока само за да е интересен

Този е болен аз го знам луд е!

  • Haha 1
  • Sad 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Е то нормално. Как си. Какво правиш? Свикнал съм вече... Едно и също е междудругото. Снимка може ли? Не, че се крия толкова, но ми е тъпо с непознати.

Ами да. Това са нормални неща. Колкото дали ще изпратиш или не, всеки си преценява. Трябва доверие, защото както каза, тук нещата са някак по-дискретни и няма как. 
Аз отдавна не си бях писал с някого, ние така се запознахме и мога да кажа, че при мен нещата бяха супер културни и възпитани, даже съм възхитен, че човек на тази възраст може да се държи така, така ме спечели. Макар, че в началото нашата случка е малко смешна. Като пишеш от телефона, вместо да ми напише момче е излезнала думата "момиче" и си е казал - край, това беше, обаче аз като видя нещо подобно и ми става любопитно и съм върнал "ами то много хубаво всичко, обаче съм момче" и така се заговорихме и всичко се разви доста бързо, но никой не е нахалствал на никого дали да изпраща нещо или не. Даже в самото начало започнахме да си изпращаме различни неща, може би първия път си говорихме и общи неща, бях си споделил нещо за мен и на следващия ден гледам ми изпраща снимка с това, което обичам "бях в магазина и се сетих за теб", това беше първото. Като цяло, обичам културни и възпитани хора, може би самия жаргон ме дразни. Не съм и от хората които често се смеят, точно това, че от самото начало започна да ме разсмива също ме спечели и даже тогава за първи път чух тази дума "мъде" :D Това е дълга история, много съм се смял, няколко часа без да спра! Много неща са важни за да успее някой да свали - някого изобщо. Ама подобно поведение както се пее в една песен "НАПРАВО В КОША" :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, RumyanaFen каза:

Един шашав къде се прави на голям ебач в тик тока само за да е интересен

То обикновено такива хора нямат общо с това за което се представят.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...