Jump to content



Лична драма


Препоръчани коментари

преди 6 минути, DevilWish каза:

Ами да. Това са нормални неща. Колкото дали ще изпратиш или не, всеки си преценява. Трябва доверие, защото както каза, тук нещата са някак по-дискретни и няма как. 
Аз отдавна не си бях писал с някого, ние така се запознахме и мога да кажа, че при мен нещата бяха супер културни и възпитани, даже съм възхитен, че човек на тази възраст може да се държи така, така ме спечели. Макар, че в началото нашата случка е малко смешна. Като пишеш от телефона, вместо да ми напише момче е излезнала думата "момиче" и си е казал - край, това беше, обаче аз като видя нещо подобно и ми става любопитно и съм върнал "ами то много хубаво всичко, обаче съм момче" и така се заговорихме и всичко се разви доста бързо, но никой не е нахалствал на никого дали да изпраща нещо или не. Даже в самото начало започнахме да си изпращаме различни неща, може би първия път си говорихме и общи неща, бях си споделил нещо за мен и на следващия ден гледам ми изпраща снимка с това, което обичам "бях в магазина и се сетих за теб", това беше първото. Като цяло, обичам културни и възпитани хора, може би самия жаргон ме дразни. Не съм и от хората които често се смеят, точно това, че от самото начало започна да ме разсмива също ме спечели и даже тогава за първи път чух тази дума "мъде" :D Това е дълга история, много съм се смял, няколко часа без да спра! Много неща са важни за да успее някой да свали - някого изобщо. Ама подобно поведение както се пее в една песен "НАПРАВО В КОША" :D 

По принцип се държа арогантно и ги отблъсквам. Викам си този е поредния. Но ми пишат от един час какво да очаквам...

  • Like 2
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

, 18:55
Скучно ми е …

, 15:35
Мисля,че с теб ще стане хубав секс

, 16:54
?

, 10:55
Как си

Нещо сърдит ли си ми та не отговори

.... И пак е писал нещо! Офф.... 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

По принцип се държа арогантно и ги отблъсквам. Викам си този е поредния. Но ми пишат от един час какво да очаквам...

Аз понеже използвам скайп и забелязвам, че напоследък рядко хора го използваме. Така или иначе утре гаджето ми е при мен, няма да му се получи. Лошото е, че сме в един квартал. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Wow 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Аз понеже използвам скайп и забелязвам, че напоследък рядко хора го използваме. Така или иначе утре гаджето ми е при мен, няма да му се получи. Лошото е, че сме в един квартал. 

Скайпа не го ползвам откакто направиха видео разговорите във фейса

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Някой ползва ли Гриндер много смотано приложение само утайки са събрани вътре

Не и не съм наясно с тези програми за запознанства, ние се намерихме по малко по-различен начин и принципно в самото начало комуникирахме в скайп. Аз няколко години не съм се занимавал с подобни неща, а и с техниката останах доста назад, някъде там в 2014-2015. Това лято като ми подариха телефона вече започнах повече да влизам в интернет и т.н., но сайтове за запознанства не, защото честно казано при нас няма много скрито-покрито и си проверяваме телефоните, всеки има достъп до почти всичко. Поне тук мога да си пиша на спокойствие, отделно въпреки всичко - имаме си и доверие.

  • Like 2
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Не и не съм наясно с тези програми за запознанства, ние се намерихме по малко по-различен начин и принципно в самото начало комуникирахме в скайп. Аз няколко години не съм се занимавал с подобни неща, а и с техниката останах доста назад, някъде там в 2014-2015. Това лято като ми подариха телефона вече започнах повече да влизам в интернет и т.н., но сайтове за запознанства не, защото честно казано при нас няма много скрито-покрито и си проверяваме телефоните, всеки има достъп до почти всичко. Поне тук мога да си пиша на спокойствие, отделно въпреки всичко - имаме си и доверие.

А гаджето ти чете ли нашите поеми преглежда ли ги с едно око🤣

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Скайпа не го ползвам откакто направиха видео разговорите във фейса

Аз и фейсбук не ползвам много, просто влизам да разгледам нещо или заедно да разгледаме нещо от неговия профил и това е, като цяло сме далече от това. Например познавам хора които вече не го и ползват,  но аз не мисля че изобщо има нещо интересно там за мен, то не мога съвсем пък всичко да спра.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

А гаджето ти чете ли нашите поеми преглежда ли ги с едно око🤣

Не, не е потребител на Рамания, макар, че ме вижда аз често да влизам тук. По едно време си мислеше да влезе да пише. Но не го влече така. Иначе както казах покрай мен започна много да слуша и харесва Преслава, харесва песни на Кости, тази музика не му е чужда. Като дете има касетки на Анелия, Камелия и други изпълнители. Някои песни на Азис харесва, и песни от периода на 2014-2015 когато е учил тук. Последните песни ги знае покрай мен. Но с на Преслава повечето песни е запознат, слуша ги и ги харесва. Признава също Софи Маринова и Азис като гласове, харесва някои техни песни.

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ползвам гриндър. Все си мисля, че съм нещо повече от гей. 🤣 Не искам да ме намират. Макар,че един ми вика ако не си задам местоположение не излизало. Реално не търся никой те ме намират. За последните 3 години съм си писал с 200 гея сигурно за какво ми е гриндър? Всеки пети е такъв... 

  • Like 2
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Не ползвам грундът. Все си мисля, че съм нещо повече нито гей. 🤣 Не искам да ме намират. Макар,че един ми вика ако ме си задам местоположение ме излизало. Реално не търся никой те ме намират. За последните 3 години съм си писал с 209;гея за какво ми е грундът? Всеки пети е такъв... 

Стоя настрана от такива неща. Притесняват ме досадни хора, патил съм.

  • Like 3
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, RumyanaFen каза:

@Brian https://www.tiktok.com/@petardiablo/live  ето я мойта любимка харесва ли ти?🤣

Не, не харесвам травестити. Колкото и тъпо да звучи предпочитам ги натурални. И тия с надутите устни и оскубаните вежди ме дразнят. За бога харесвам мъже 🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Haha 1
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Не, не харесвам травестити. Колкото и тъпо да звучи предпочитам ги натурални. И тия с надутите устни и оскубаните вежди ме дразнят. За бога харесвам мъже 🤣🤣🤣

Не съм против тях, всеки има право на избор както обичам да казвам, но и аз не ги харесвам.
В Пловдив видяхме обаче травестит и всъщност доста влюбени гей-двойки!
Един път по семейно си пазаруваме в Кауфланд и на щандовете при шоколадите двама мъже, може би 35-40 годишни с очила и аз веднага "Виж ги" на гаджето ми.... и ми казва "Молех се да не ги видиш, ти винаги ги надушваш, иначе ги забелязах" :D 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз се познавам лично с един и то вече от 14 години сме много големи приятели макар и от разтояние. А се запознахме в гепиме през 2008 година и до ден днешен не можем един без друг. Между другото съм човек който много трудно допуска някой до себе си защото съм патил много!

  • Like 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, DevilWish каза:

Не съм против тях, всеки има право на избор както обичам да казвам, но и аз не ги харесвам.
В Пловдив видяхме обаче травестит и всъщност доста влюбени гей-двойки!
Един път по семейно си пазаруваме в Кауфланд и на щандовете при шоколадите двама мъже, може би 35-40 годишни с очила и аз веднага "Виж ги" на гаджето ми.... и ми казва "Молех се да не ги видиш, ти винаги ги надушваш, иначе ги забелязах" :D 

Не знам при всеки е различно сигурно. Както харесвам жени така и мъже. И колкото са по мъжествени по добре. Сигурно ме смяташ за луд. Но това ми е фетиша. Искам да са мъже. Жени си има достатъчно. Даже на един го карам да си сваля прашките. 🤣🤣🤣 Ама той искал да е :). Викам ти пак ще си не е нужно да се правиш на жена. И тоя ми вика знаеш ли без да се обличам като жена никой не ме иска. Изпаднах в шок. Този го прави да забавлява хората. Не знам сигурно и такива има. Което е жалко.

  • Like 2
  • Hug 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Аз се познавам лично с един и то вече от 14 години сме много големи приятели макар и от разтояние. А се запознахме в гепиме през 2008 година и до ден днешен не можем един без друг. Между другото съм човек който много трудно допуска някой до себе си защото съм патил много!

И аз допускам много трудно хората до себе си, понякога дали за добро или лошо - пада ми пердето и рискувам. Мисля, че винаги има някой който си заслужава и трябва да има шанс. Баща ми ми беше казал нещо мъдро преди няколко години "човек без приятели не може". Той например е страшно контактен и има много приятели, но аз съм доста мнителен и дръпнат. Мисля, че по онова време са се получавали по-истински приятелства, нещата са били по-лесни някак си в това отношение. Иначе всеки има нужда от приятели и в това не виждам нищо лошо. Стигнах до този извод поради ред причини, но с годините. Иначе за сайта който говориш - да, споделям това. Нямам конкретно приятели от там, по-скоро предложения, защото съм провокирал подобни предложения явно, дали с поведение или друго. Обичам да съм провокативен, но всъщност в ежедневието си съм скромно момче, което обича да рисува, музиката естествено, природата, нищо по-различно от всеки друг човек.

  • Like 3
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Brian каза:

Не знам при всеки е различно сигурно. Както харесвам жени така и мъже. И колкото да по мъжествени по добре. Сигурно ме смяташ за луд. Но това ми е фетиша. Искам да са мъже. Жени си има достатъчно. Даже на един го карам да си сваля прашките. 🤣🤣🤣 Ама той искал да е :). Викам ти пак ще си не е нужно да се прави на жена. И тоя ми вика знаеш ли без да се обличам като жена никой не ме иска. Испаднах в шок. Този го прави да забавлява хората. Не знам сигурно и такива има. Което е жалко.

Според мен трябва човек да е такъв, какъвто е. Истината е, че при връзка между две момчета, едното винаги ще е нежната половинка, другото - грубата и навярно ще изглеждат по този начин, както е при нас. Но това са нормални неща. Аз искам и очаквам същото нещо от един мъж (момче)

  • Like 3
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

И аз допускам много трудно хората до себе си, понякога дали за добро или лошо - пада ми пердето и рискувам. Мисля, че винаги има някой който си заслужава и трябва да има шанс. Баща ми ми беше казал нещо мъдро преди няколко години "човек без приятели не може". Той например е страшно контактен и има много приятели, но аз съм доста мнителен и дръпнат. Мисля, че по онова време са се получавали по-истински приятелства, нещата са били по-лесни някак си в това отношение. Иначе всеки има нужда от приятели и в това не виждам нищо лошо. Стигнах до този извод поради ред причини, но с годините. Иначе за сайта който говориш - да, споделям това. Нямам конкретно приятели от там, по-скоро предложения, защото съм провокирал подобни предложения явно, дали с поведение или друго. Обичам да съм провокативен, но всъщност в ежедневието си съм скромно момче, което обича да рисува, музиката естествено, природата, нищо по-различно от всеки друг човек.

И да има то никога няма да е хетеро със сигурност защото с тях нямам какво да си кажа общо взето!

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

И да има то никога няма да е хетеро със сигурност защото с тях нямам какво да си кажа общо взето!

Аз намирам общо и с двата типа хора, стига да са разбрани. Ако те са добри и аз ще съм добър, ако са лоши и аз ще съм лош, но истината е, че си имам свой свят и някак си недопускам хейтъри и лошо в него (да го кажа малко модерно) Имам самочувствие и то доста голямо, което не е много за добро, повечето хора това ги нервира в мен, но по-добре така отколкото да обръщам внимание на глупости и да мисля за мнението на някой с извинение идиот. Ама кой си, че да казваш кой с кого да бъде и да обича? Направо ми иде да размажа такъв човек с каквото ми падне, избива ме на агресия.

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да добавя, че заради подобни нещастници - много хора са сами и нещастни, защото явно им пука от мнението на такива боклуци! (Съжалявам, трябваше да го кажа) 

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Но аз съм активен по дяволите а харесвам натурални мъжествени мъже.  Не ме кефят нежните 🤣🤣🤣 объркана работа

Въпрос на вкус, а и все пак си би, т.е. искаш разнообразие. 

  • Like 3
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DevilWish каза:

Да добавя, че заради подобни нещастници - много хора са сами и нещастни, защото явно им пука от мнението на такива боклуци! (Съжалявам, трябваше да го кажа) 

Това са хора наранявани и ги избива на агресия има и други които си нямат свой собствен живот и интриганстват само!

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

Това са хора наранявани и ги избива на агресия има и други които си нямат свой собствен живот и интриганстват само!

Точно и не разбирам какъв им е проблемът? За мен това са пълни комплексари. Не трябва да ги има такива или най-важното, да не се бъркат в живота на другите.

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...