Jump to content

Провокативни въпроси


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Stela каза:

И аз не съм точно веган, но ми харесват веганските неща за ядене и много ми е интиресно. Освен това влияе добре на фигурата ми и с такъв режим бързо свалям килограми ако има нужда. Като каза кекс, онзи ден пробвах една  рецепта за веган кекс с кокосово масло, бадемово брашно, пекан, овесено мляко и други такива. Хумуса с тиква от Лидъл е уникален наистина. Няма го винаги, затова когато намериш го пробвай.

Значи ще опитам, гледах го в една брошура, но като бях последния път наистина не го намерих. А този кекс ми прозвуча интересно. И аз не съм точно веган, но за млечни продукти пък да не чуя, макар, че не крия, че обожавам сладолед и цяла кутия понякога си изяждам, чипсове и повечето вредни неща. Може би така от млечните продукти, плодовата Активия която обожавам и то пак майка ми ме зариби по това нещо. Има изключения, но той пък кой не обича сладолед например. Сега се сетих, че на времето имах приятелка, която не обичаше шоколад. 

  • Like 4
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

Не знам дали ще си допаднем, вече си изтрих профила :D Ако е писано, ще се "засечем" някъде пак, ако не - ще срещна друг, който обаче да прилича на него :roll1: 

Тук е мястото за едно много скандално признание, от което всичките ми приятелки са в шок и ужас, но: за мен външният вид на партньора е най-важното и не казвам, че имам някакви критерии "скъпи дрехи, еди-каква си прическа", а просто да ми харесва визуално и да има тръпка. Ако ми харесва визуално, мога и най-скапаният характер да понеса и съм го правила :roll1:Тия дето ги харесвам не си ги представяйте, че са някакви супермодели, просто някак си да има "тръпка". 

Има ли хетеро версия на това :D 

Не е чак толкова скандално, просто си от малкото хора които си казват директно истината. И аз съм на този принцип, но стигнах до извод, че характера ми е най-важен, защото с моя проклет характер също не е лесно.... Явно, че някак си гледам съвсем в бъдеще и си казвам понякога, все някога ще остареем, погрознеем и ние, та.... сега чак да гледам това. :D Всичко е субективно, понякога някой може да изглежда добре и да не ти е приятен или обратното, да не е супер симпатичен и да е приятен и харизматичен. Истината е, че и аз гледах много външния вид на хората до преди година-две може би, това беше най-важното, имаше определен период в който съдех доста за това, може би около 10 години, някакви супер претенции. Честно казано още преди да видя човекът до себе си, успях да се влюбя в характера, а после се изненадах, защото мислех, че външно няма да ми хареса, но надмина очакванията ми, както си казахме на първата среща "Моята половинка", всеки от нас е мечтал точно за това което е намерил и е най-хубаво като сте горе-долу на едни години, защото имах връзки с голяма разлика във възрастта, а сега разликата ни е съвсем малка, макар, че мен все ме мислят за по-малък като ме видят. :D Просто си имаш определен вкус и искаш нещо такова което си представяш.... 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DevilWish каза:

И на мен ми се е случвало, не се тревожи. Поне получиха ли се нещата? 

Е разбира се, че не. 

  • Like 1
  • Tongue 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Kriminal каза:

Е разбира се, че не. 

Това със сигурност много те е възмутило в човека според мен. :D Ами то си е за възмущение, в този студ, при положение, че е имало къде поне едно кафе да изпиете.

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Това със сигурност много те е възмутило в човека според мен. :D Ами то си е за възмущение, в този студ, при положение, че е имало къде поне едно кафе да изпиете.

Ами обидно е, при положение, че аз винаги плащам, нямаше закво да измръзваме.

 

Което ме доведе до въпроса към всички: 
ВИЕ ПЛАЩАТЕ ЛИ НА СРЕЩАТА?

  • Like 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Kriminal каза:

Ами обидно е, при положение, че аз винаги плащам, нямаше закво да измръзваме.

 

Което ме доведе до въпроса към всички: 
ВИЕ ПЛАЩАТЕ ЛИ НА СРЕЩАТА?

Честно казано не. Половинката ми много държи на тези неща и даже още в началото ми каза за нищо да не се притеснявам. Прави такива малки жестове за мен като подаръци, любим шоколад или подобни неща. 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Kriminal каза:

Което ме доведе до въпроса към всички: 
ВИЕ ПЛАЩАТЕ ЛИ НА СРЕЩАТА?

Не. Първа, втора, трета не е окей, вече на по-късен етап в отношенията може, но като цяло не ме кефи идеята. Не съм такава феминистка - и без това изкарваме по-малко пари и по-трудно прогресираме в работата, да компенсират поне с това :D 

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Blueberry каза:

Не. Първа, втора, трета не е окей, вече на по-късен етап в отношенията може, но като цяло не ме кефи идеята. Не съм такава феминистка - и без това изкарваме по-малко пари и по-трудно прогресираме в работата, да компенсират поне с това :D 

И мен определено не ме кефи тая идея и изобщо няма да се занимавам, ако е така!
Свикнал съм към мен да правят първата крачка, макар, че гаджето ми е Дева и за първата целувка много се притесняваше още на първата среща, изчерви се направо, само за това направих първата крачка. После обаче като се награбихме (малко в стил Танчето) и нямаше пускане. Докато ми каже, че ме обича мина сигурно-седмица две откакто се запознахме и от тогава всеки ден по няколко пъти го казва, по едно време ми беше станало даже досадно. Имам някои правила за да допусна някого до себе си. Защото първи не се запознавам с хората и не търся принципно, като се опознаем обаче е по-различно:
В този ред на мисли: Кой от вас прави първата крачка при запознанства?

  • Like 2
  • Wow 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Kriminal каза:

Ами обидно е, при положение, че аз винаги плащам, нямаше закво да измръзваме.

 

Което ме доведе до въпроса към всички: 
ВИЕ ПЛАЩАТЕ ЛИ НА СРЕЩАТА?

Плащаме си разбира се

  • Like 1
  • Wow 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора, току-що прочетох, че в България транс хората нямат право да си сменят пола официално? Това вярно ли е?!

  • Like 3
  • Wow 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Kriminal каза:

Хора, току-що прочетох, че в България транс хората нямат право да си сменят пола официално? Това вярно ли е?!

Може и да е вярно, но има със сменен пол. Интервенцията я правят в чужбина явно. Така, че никой не може да ги спре.

  • Like 1
  • Confused 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Brian каза:

Може и да е вярно, но има със сменен пол. Интервенцията я правят в чужбина явно. Така, че никой не може да ги спре.

Операции са едно, а полът по документи друго. Едва ли е удобно на една жена да вади личната си карта със пол М и така да минава границата, да я легитимират итн

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Kriminal каза:

Хора, току-що прочетох, че в България транс хората нямат право да си сменят пола официално? Това вярно ли е?!

Не е вярно, даже не е нужно да има хирургическа намеса за смяна на пола. Води се дело и в повечето случаи се печели.

  • Like 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Blueberry каза:

Не е вярно, даже не е нужно да има хирургическа намеса за смяна на пола. Води се дело и в повечето случаи се печели.

Няма как да стане без смяна на пола да ти сменят документи. Ще си с мъжки полов орган а ще те водят жена абсурд

  • Like 2
  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Brian каза:

Няма как да стане без смяна на пола да ти сменят документи. Ще си с мъжки полов орган а ще те водят жена абсурд

Съдът не ти проверява в гащите. Реално сега прочетох, че не се изисква операция, защото такава наредба би противоречала със закон, който забранява причиняването на детеродна неспособност.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

За смяната съм щом си мислят, че ще се чувстват по-добре.

Реално жена да стане мъж физиологически и медицински е невъзможно. Не съм чувал жена да си смени пола. Това със съда ми се струва доста несмислено. Би трябвало да има комисия, прегледи да се представят документи за да се премине от един пол към друг. Иначе всеки може да реши да е всеки. 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Не е вярно, даже не е нужно да има хирургическа намеса за смяна на пола. Води се дело и в повечето случаи се печели.

Как така се печели, не разбирам кое се печели, при нас след като свършиш с едната година с психиатър и още една с хормони го сменяш официално, съдът няма общо с това. 

 

  • Like 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

В една от темите се заговорихме за храна, в този ред на мисли - обичате ли китайско и какво е мнението ви за тази кухня? Опитвали ли сте да се храните с клечки? Лично аз обичам някои неща и от 10 години сигурно вече се храня с клечки! :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 26.01.2022 г. от 17:20, DevilWish каза:

В една от темите се заговорихме за храна, в този ред на мисли - обичате ли китайско и какво е мнението ви за тази кухня? Опитвали ли сте да се храните с клечки? Лично аз обичам някои неща и от 10 години сигурно вече се храня с клечки! :D 

Само ориз мога да ям. Клечките не са за мен. Пробвал съм спагети с клечки.

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.01.2022 г. от 17:20, DevilWish каза:

В една от темите се заговорихме за храна, в този ред на мисли - обичате ли китайско и какво е мнението ви за тази кухня? Опитвали ли сте да се храните с клечки? Лично аз обичам някои неща и от 10 години сигурно вече се храня с клечки! :D 

Има кулинарен клуб за такива теми.

@Starboyти такива въпроси ли си представяше, като пускаше темата 💋

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 5
  • Love 2
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Blueberry каза:

Има кулинарен клуб за такива теми.

@Starboyти такива въпроси ли си представяше, като пускаше темата 💋

Има причина да спра да я посещавам, мисля, че сега всичко ти стана ясно. 💋

  • Haha 1
  • Love 1
  • Kiss 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Starboy каза:

Има причина да спра да я посещавам, мисля, че сега всичко ти стана ясно. 💋

Познавам те като петте си пръста, веднага усетих!

Я споделете - случвало ли ви се е да “застъпите” двама партньори, т.е. да се занимавате с повече от един човек (и не става дума само за писане)

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 25.01.2022 г. от 16:22, Blueberry каза:

Не е вярно, даже не е нужно да има хирургическа намеса за смяна на пола. Води се дело и в повечето случаи се печели.

Не съм много убеден, мисля че към края на миналата година имаше доста противоречиво решение по казуса на Върховния съд в който зачислили пола като само биологичен? Тоест май и с операция няма да стане с този прецедент. 

От 25.01.2022 г. от 16:33, Brian каза:

Няма как да стане без смяна на пола да ти сменят документи. Ще си с мъжки полов орган а ще те водят жена абсурд

Към момента дори с операция може да си си го отрязал и преправил на женски полов орган, но МВР ще ти откаже лична карта със Ж в съответната графа. 

От 25.01.2022 г. от 16:36, DevilWish каза:

Като говорим за смяна на пола - За или Против сте?
Аз лично съм За.

Който има желание, нека е свободен да го направи щом ще се почувства по-добре. 

От 25.01.2022 г. от 16:36, Blueberry каза:

Съдът не ти проверява в гащите. Реално сега прочетох, че не се изисква операция, защото такава наредба би противоречала със закон, който забранява причиняването на детеродна неспособност.

Всичките родни наредби, в тая посока, почти на 100% противоречат на европейското законодателство, но бай Ганьо си е бай Ганьо 

От 25.01.2022 г. от 17:40, Brian каза:

За смяната съм щом си мислят, че ще се чувстват по-добре.

Реално жена да стане мъж физиологически и медицински е невъзможно. Не съм чувал жена да си смени пола. Това със съда ми се струва доста несмислено. Би трябвало да има комисия, прегледи да се представят документи за да се премине от един пол към друг. Иначе всеки може да реши да е всеки. 

Не съм най-големия експерт, но като почнеш хормоналната терапия за съответния транзишън в противоположния пол, физиологически ти се сменя цялата химия, без значение какви първични или вторични полови белези си си оставил. Или още събираш средства да промениш. 

А тва с комисияте е безумно, шма извиняваш, от къв зор някой си там ще решава вместо теб? Има там специалисти, които да преценят дали имаш нужда, да ти предпишат съответната хормонална или друга терапиия, защо трябва да има и другарски съд след това? 

От 26.01.2022 г. от 1:14, Kriminal каза:

Как така се печели, не разбирам кое се печели, при нас след като свършиш с едната година с психиатър и още една с хормони го сменяш официално, съдът няма общо с това. 

 

Доволно напредничаво, но в Абсурдистан сме далеч от такава далновидност. 

 

https://nova.bg/news/view/2022/01/31/355124/допустима-ли-е-юридически-промяна-на-пола-в-българия/ 

Тука Нова казват ВКС бил заседавал тая седмица по въпроса уж, но из интернеда не се намира нищо по-актуално от това 

https://news.lex.bg/конституционният-съд-се-произнесе-по/

 

  • Like 5
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Познавам те като петте си пръста, веднага усетих!

Я споделете - случвало ли ви се е да “застъпите” двама партньори, т.е. да се занимавате с повече от един човек (и не става дума само за писане)

Признай си, че си лягаш с двама по лесно е. Отколкото да лаконичеш 😂

  • Dislike 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto featured this Тема
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...