Jump to content

Чат мания (януари, 2022 | Тема 2)


Препоръчани коментари

преди 1 час, Stela каза:

@Arwity от днес реших пак да мина на режим, ти не спазваш ли някакви ограничения? Какви са тези сандвичи сега? 😂

Тя спазва един режим. От него сигурно паяжина е хванала 😅

  • Haha 3
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Моля профила ми да бъде закрит! В знак на протест. Ще ви чета само като гост.

@meletoдействай чадо

А първо трябва да протестираш. 

  • Like 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Arwity каза:

Моля профила ми да бъде закрит! В знак на протест. Ще ви чета само като гост.

@meletoдействай чадо

Добре. Трия, ако не си промениш мнението до 18ч.

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, meleto каза:

Добре. Трия, ако не си промениш мнението до 18ч.

Иха, на царицата имаше цяла седмица на мен 1 час. Само заради това делене - трий!

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Blueberry каза:

Какъв режим правиш?

Не е някакъв специален. Най-важното е, че спазвам калориен дефицит. Изчислявам си колко калории дневно трябва да приемам, ако искам да задържа кирограмите си, или ако искам да сваля. Следващото важно е ограничението във вида на храната. Намаляш максимално приема на тесто, пържено и мазно, сладко, газирано. Лично аз от 2-3 години избягвам да ям месо, правя го рядко. Когато ми се яде, хапвам, но съм отвикнала. Намалила съм и приема на сирене и кашкавал, особено когато искам да сваля някое кило. Мляко ям само ядково. Не съм веган, но залитам доста към този тип хранене и ми харесва. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Brian каза:

Отдавна избягвам тестени и сладки храни и безалкохолни, но видимо резултат няма. Кантара показва едно и също. 😅

Значи нещо не правиш както трябва. Проблема не е само в тестото и сладкото. Ако с останалите неща, които ядеш приемаш много калории, няма да има ефект. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Не е някакъв специален. Най-важното е, че спазвам калориен дефицит. Изчислявам си колко калории дневно трябва да приемам, ако искам да задържа кирограмите си, или ако искам да сваля. Следващото важно е ограничението във вида на храната. Намаляш максимално приема на тесто, пържено и мазно, сладко, газирано. Лично аз от 2-3 години избягвам да ям месо, правя го рядко. Когато ми се яде, хапвам, но съм отвикнала. Намалила съм и приема на сирене и кашкавал, особено когато искам да сваля някое кило. Мляко ям само ядково. Не съм веган, но залитам доста към този тип хранене и ми харесва. 

Аз също прясно мляко не пия, само бадемово, но какви са ядковите еквиваленти на киселите млека? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Blueberry каза:

Аз също прясно мляко не пия, само бадемово, но какви са ядковите еквиваленти на киселите млека? 

Има на различни марки. На Алпро има, има и едно, което си взимам от Лидъл. И двете са кокосови. Има също и овесени и соеви. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Значи нещо не правиш както трябва. Проблема не е само в тестото и сладкото. Ако с останалите неща, които ядеш приемаш много калории, няма да има ефект. 

Да точно това правя. Пия бира затова 😁 но поне стоя на едни килограми 

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Brian каза:

Да точно това правя. Пия бира затова 😁 но поне стоя на едни килограми 

Ако се харесваш и се чувстваш добре в момента, това е най-важното! ❤

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвратителен студ! Добре, че имахме работа вкъщи та се сгрях малко! Майка ми иска да тегля някакъв хубав трилър, ама се чудя какво. То какво ли не изгледахме с нея в последните години.... 
 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Отвратителен студ! Добре, че имахме работа вкъщи та се сгрях малко! Майка ми иска да тегля някакъв хубав трилър, ама се чудя какво. То какво ли не изгледахме с нея в последните години.... 
 

Кажи нещо интересно за гледане, че умирам от скука 😐

И този студ ме побърква - колата ми е ледено кубче, не можах да махна леда цял следобед 🤦‍♀️

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Отвратителен студ! Добре, че имахме работа вкъщи та се сгрях малко! Майка ми иска да тегля някакъв хубав трилър, ама се чудя какво. То какво ли не изгледахме с нея в последните години.... 
 

Ужасно еее - и не може да се върви по тротоарите, защото кишата е замръзнала и се е превърнала в лед :( Аз си бях запланувала от днес да правя по 10 000 крачки на ден 😁

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...