Jump to content



Спомени и бисери на zai4eto82


Препоръчани коментари

А дори не присъствала
 

Е, не- колегата Ники е бил облечен като поп на Коледното парти на персонала. Направо тоз човек като го видя и ми оправя настроението. Откъде го измисли така да се облече. :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :roll1: :D

И управителката вика и да спечели голямата награда да пее с поп, кога друг път ще ви се случи това. :D

Управителката вика : Нека започнем с песен номер 1 и колежката-студена кухня дето се завърна попфолк фенката вика на Ники: Шушана и всичко се смее. :D

Ей, колежката-студена кухня вика: Шушана е кръчмарки хит на Наско Ментата и всичко се хили и после я подкараха в ремикса и всичко пее.

Управителката вика: Така, това е лирично отклонение.

Ей няма да се спрат да се делят кой слушал попфолк и кой не- музиката е една.

Освен Снежанка, мога да бъда и Леа :P

Не знам защо управителката си е помислила, че Ники е бил като поп облечен. По- напред е бил маскиран и облечен като от "Междузвездни войни" и с едни пръстени на ръцете. Много готин е бил.

HBD

И ето, че денят дойде. На днешният ден, преди 46 години в тази празнична нощ се роди едно сладко бебе, което години по-късно радва хората с песните си по целия свят и помага на хората. Честит 46-ти рожден ден на най-любимия ми певец Рики Мартин! ❤

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя е вампира?

Не, секс изобщо не ми трябва точно сега. След 3 дена може,ама не и сега. Това, който го е измислил при жените е за трепане- божа работа.

Всеки месец болки, главоболие, лошо ти е, можеш и да си припаднеш, можеш и кръвоизлив да получиш

И понеже миналия месец беше 30, да го чакам и 2-ри път в края на месеца- голям късмет.

 

И вампирът се появи и пак изчезна без да каже нещо.

 

И тая barbara и тя му подражава

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предстои да се запозная с жената на колегата Ники днес май в 19:00, ужас.

Не в 19:00, сега дойде с колегата Ники.

Мина през мен тая и по физиономията я познах, че е жена му, защото съм я виждала на снимки.

Край с разговорите с Ники, погледите. Убийте я.

Не съм предполагала, че някога ще работя с нея. Няма да мога да ходя при него и заедно ще се прибират. Кошмарно работно лято ще е.

Не искам да я виждам, не искам да я чувам

Link to comment
Сподели в други сайтове

 zai4eto82 каза:
Как може някои от чуждите фенове на Рики и Исмаил да мислят,че аз съм Рики и Исмаил. Не четат ли,че е фен страница. Наложи се в в страницата за Рики да го напиша на английски, испанските фенове не разбирали,айде и на испански го написах.

За страницата ми за Исмаил добре,че е Гугъл преводача,че го написах и на турски и да го разберат, направих и надпис и казах,че няма да отговарям на лични съобщения като: Здравей,Ismail YK, много те обичам или същото да ми пишат и за Рики,защото днес и това получих за пореден път.

С този надпис няма как вече да пишат,че съм Исмаил, още повече,че той има само личен профил в Туитър,а Фейсбук страницата му се поддържа от екипа му:

http://www.prikachi.com/images/926/6083926b.jpg

 

  zai4eto82 каза:
Права ми е косата, тъмна- всеки ми го е казвал,ама са ми казвали много хора,че ми е много хубава косата.

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

zai4eto82 каза:
Току-що пристигна едно младо момче- куриер да донесе нещо за брат ми,че химикала му беше свършил,че трябваше да му услужа с химикал.
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

zai4eto82 каза:
Ей затова сте като конска пац, харесвате всичко, което ви се предложи.

Затова изпълнителите ще правят тъпи песни.

 

 zai4eto82 каза:
Уау, каква целувка- Рики с фенка в ИбиЦа, Испания- 6.09. 2016:
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

zai4eto82 каза:
Райна си качила участията до края на годината. Викам й Бургас за теб вече е мираж...........

А тя ми отвърна участието й в Бургас минало- да мина на майната си в едно село Рудник при циганите, ама не й го казах това, де.

Казах й, че знам, но че не идва в дискотеките в Бургас от години, че откакто откриха Планета Пайнер клуб не е дошла изобщо, не е идвала в Плаза, Астория от години, затова е мираж за мен вече да я видя от години.

Тя ходи все в някакво село Рудник в Бургас дето дори не го знам.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, к'во стана, Зайчето върна ли се? 🙄 

Като казах да ѝ напишем писмо, бях сериозен. Баси, без нея форумът е по-скучен... 

Та, кой ще се заеме с писането? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , ice_hot_sm каза:

Абе, к'во стана, Зайчето върна ли се? 🙄 

Като казах да ѝ напишем писмо, бях сериозен. Баси, без нея форумът е по-скучен... 

Та, кой ще се заеме с писането? 

Ами, сядай и пиши. Въпреки, че тя от поезия не се впечатлява. Простащини в стил Кокаин и Дебелислав ѝ егото.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, бе, хораааа.... Заглавието на тази тема ми звучи възпоменателно.... Все едно Зайка е умряла и си спомняме за нея... :D То пак си е така де. Загина геройски пребиваването и във форума. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , ice_hot_sm каза:

Абе, к'во стана, Зайчето върна ли се? 🙄 

Като казах да ѝ напишем писмо, бях сериозен. Баси, без нея форумът е по-скучен... 

Та, кой ще се заеме с писането? 

Смятам, че предостатъчно се молехме и унижавахме. Особено в последните дни преди изтриването - тя четеше, а изобщо не ни отрази, едно последно "чао" не ни каза. Айде стига, не е пък ЧАК толкова спеиална.

Ето, колко страници изписахме в тази тема със смях на неин гръб, а тя нали е много умна, се изтри и изгуби възможността евентуално да се защити, като й е толкова неприятно. Интелигентните хора имат чувство за самоирония, каквото при нея тотално липсва.

И все пак, както вече прогнозирах, в един момент Зайчето ще се завърне само  с подвита опашка.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Gerganafen каза:

Интелигентните хора имат чувство за самоирония, каквото при нея тотално липсва.

Интелигентните хора имат и чувство за мярка и граници. Какво общо имат те с нея?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DarkChild каза:

Интелигентните хора имат и чувство за мярка и граници. Какво общо имат те с нея?

Абсолютно, по-късно се сетих, че й липсват тези качества също, но беше вече късно да редактирам.

Иначе имах предвид, че нормалните хора биха се самоиронизирали и реагирали със смях на закачките, а не да се мръщят и сърдят. Но тя май няма чувство за хумор изобщо, аз не помня някога да се е шегувала.

Ние излязохме лошите, че я бъзикаме, а тя с години ни даваше поводи с изповедите си как не може да бъде само с един мъж, ляга си с когото й хареса и то все обвързани. Защо се обижда от истината? Опитвахме със съвети, но тя не иска да се промени и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

image.png.a353b85a9ab0de070a932322afd44ba0.png 

Танита Константина, търсейки червените прашки да ги простирВа, за да й изсъхнат за довечера. :heart: 

Дано намери начин да ни подари история утре!:ba:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...