Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

О, Есктрата не само имаше серия със супер клипове, но и периодично правеше страхотни песни, в комбинация със специфичния ѝ глас, на мен ли беше голям кеф да ги слушам. А последният ѝ мегахит "Любовница" успя да привлече вниманието и на тези, на  които тя самата им идваше "демоде". 

Е, т'ва беше истинският и качествен поп-фолк - приятна музика, с балканския си елемент, добър текст, напълно разбираем, не като сега да се напъваш да чуеш хубаво за кво става въпрос. 

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Stela каза:

 

О, това е много голям хит. Много хора я свързват с тази песен, която не е налагана отникъде. Дори тя никога не я пее по участия :D А всеки я иска...

Тя завърши и режисура. Хубави идеи има, но пара йок. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Runevski каза:

Обаче за мен малкия син на Рени е най-красивото детенце във фолка.

 

 

На мен пък ми направи впечатление колко мило и добро е детето на Калканджиева. Цяло чудо, имайки предвид какви са родителите.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , asylum каза:

Луна преброи интелигентното население. У всяка секция се гласува доволно за нея, при все че кампанията й е струвала сигурно общо не повече от 200 лв. Браво! ❤️ 

А Рашия колко процента има?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Runevski каза:

Обаче за мен малкия син на Рени е най-красивото детенце във фолка.

 

093F95B6-45CF-4309-9C14-77825694B35D.jpeg

Бута се със зъби и нокти из предаванията да си пее фолклорните бози и да се оплаква от бившия си мъж, но явно това не ѝ беше достатъчно, сега започна да ръга и отрочетата си в национален ефир! Аман от нея и семейството ѝ.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.11.2021 г. от 21:21, Andrew Cunanan. каза:

@SG @Slavi мнение за тази песен?

 

Не е лоша. Деса тогава беше в тотално забвение и не се забеляза. Но не ми е била и неква уау

преди 14 часа , Willy каза:

Пясъчни кули е хит само в форума и трябва да им го призная на глория фенс, че успешно са я наложили тук, така както и десовите се заблуждаваха за бозата Мойто зайче. От 100 случайно срещнати на улица дали и един знае тази песен.

Брат, не се излагай. Написаното от теб, така ме шокира, че чак ме накара да пиша пост в проклетия форум. Моето зайче е сред най големите десови хитпве последното десетилетие. Разви се година след излизането си и беше кулминация в диджей програмите няколко години. 

Пусни го пак, която е с 20 милиона няма и половината от успеха на Зайчето например. 

 

По същия начин Галеновите след време ще си измисляте и за Токсичен, която е сред най големите чалга хитове тази год, въпреки едва 5те си милиона... 

 

В момента в 111 шифьора слуша дуета и с Лео. Друга песен, която гледам сте определяли като провал, а гарантирам, че с годините тя ще си натрупа стабилни милиончета, а няма тотално да бъде забравена като повечето мегахитове на Галош. 

  • Like 2
  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 57 минути, Slavi каза:

Не е лоша. Деса тогава беше в тотално забвение и не се забеляза. Но не ми е била и неква уау

Брат, не се излагай. Написаното от теб, така ме шокира, че чак ме накара да пиша пост в проклетия форум. Моето зайче е сред най големите десови хитпве последното десетилетие. Разви се година след излизането си и беше кулминация в диджей програмите няколко години. 

Пусни го пак, която е с 20 милиона няма и половината от успеха на Зайчето например. 

 

По същия начин Галеновите след време ще си измисляте и за Токсичен, която е сред най големите чалга хитове тази год, въпреки едва 5те си милиона... 

 

В момента в 111 шифьора слуша дуета и с Лео. Друга песен, която гледам сте определяли като провал, а гарантирам, че с годините тя ще си натрупа стабилни милиончета, а няма тотално да бъде забравена като повечето мегахитове на Галош. 

Което още веднъж показваа, че гледанията не са никакъв показател. Само живеейки в страната може да усетиш кое е хит и кое не. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , asylum каза:

О, това е много голям хит. Много хора я свързват с тази песен, която не е налагана отникъде. Дори тя никога не я пее по участия :D А всеки я иска...

Тя завърши и режисура. Хубави идеи има, но пара йок. 

Сетих се за клипа на Камелия на такъв парапет. 😁

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Сетих се за клипа на Камелия на такъв парапет. 😁

Като бях малък, ме беше страх да не падне от тоя парапет :(

 

 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Чудя се съществува ли друго нещо за теб освен Рени? 

В момента се обръщаш към самата Еклерени де лос Парсалес!

  • Haha 7

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Runevski каза:

Обаче за мен малкия син на Рени е най-красивото детенце във фолка.

 

093F95B6-45CF-4309-9C14-77825694B35D.jpeg

Иска ми се синът на Рени да имаше нейния невероятен и естествен смях…

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

В момента се обръщаш към самата Еклерени де лос Парсалес!

Значи сама си го прави да става още по-досадна и противна. Чак ми се отщява да си пусна нейна песен. И еклери ще намразя.... 😂😂😂

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, asylum каза:

Което още веднъж показваа, че гледанията не са никакъв показател. Само живеейки в страната може да усетиш кое е хит и кое не. 

За съжаление има фактори, които могат да допринесат за броя гледания на даден песен без значение какъв хит е. Малко ли песни с по 10 милиона не се знаят почти от никой и не ги пускат никъде. 

 

Иначе Деса изненада дори и мен последната година. По принцип в компания аз я пускам, а сега хората около мен ми я пускат😁 

 

А с Прес какво се случва. Май и е най слабата годин в кариерата. Не ми се беше случвало да не и знам дори песните и от дадена година. А сега покрай гаджето много 00 и по малки набори и слушат основно Галена, Емилия, Алфите,, Ломската, Меди

  • Wow 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Това е много добро. Едно от най слушаните от мен за 2021. Заслужава по голям успех. Десита наистина е много талантливо момиче и няма капка пошлотия в излъчването и като повечето чалгаджийки. 

  • Love 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Stela каза:

Значи сама си го прави да става още по-досадна и противна. Чак ми се отщява да си пусна нейна песен. И еклери ще намразя.... 😂😂😂

И аз вече не слушам песни, които й харесвах преди. Еклери със сигурност избягвам. Един приятел все ме кани на еклери на едно място до нас - винаги отказвам, представяйки си усмивката на Еклерени. 

преди 24 минути, penakavalli каза:

Иска ми се синът на Рени да имаше нейния невероятен и естествен смях…

Тя ако е Усмивката на попфолка, той Усмивката на какво ли ще е? 

преди 8 минути, Slavi каза:

За съжаление има фактори, които могат да допринесат за броя гледания на даден песен без значение какъв хит е. Малко ли песни с по 10 милиона не се знаят почти от никой и не ги пускат никъде. 

 

Иначе Деса изненада дори и мен последната година. По принцип в компания аз я пускам, а сега хората около мен ми я пускат😁 

 

А с Прес какво се случва. Май и е най слабата годин в кариерата. Не ми се беше случвало да не и знам дори песните и от дадена година. А сега покрай гаджето много 00 и по малки набори и слушат основно Галена, Емилия, Алфите,, Ломската, Меди

Просто някои песни са хит в нета и само там, поради някакви причини. То и Луна Президент е много успешна песен и всеки я знае, и има милион гледания, но е друга ниша - не е стандартен чалгауспех. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...