Jump to content



Поп-фолк скандали (ноември, 2021)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , Blueberry каза:

Много правилно си снимал! Правилно е било да го оставят празно или най-много да изпишат ВЪШЛА :as:

Да се радва че изобщо са и изписали заглавието правилно. И съвсем правилно тия двамата никому неизвестни бедни хорица от народа са в категорията на 34, нужно е уточнение с какво се занимават, за пред хората. Куртизанки май няма да мине в национален ефир ;) 

преди 1 час , Gerganafen каза:

Пашев досега 100 пъти трябваше да се изкаже и защити, щом е невинен. Да представи своята гледна точка, а не да пуска подчинените си да замазват положението с  клиширани хвалебствени постове. С мълчанието си ставя хората с впечатлението, че е гузен. 

Знаеш родния мохабет за сестрата и к*рвата? И с тая история така  - и да се обяснява, файда никва на тоя етап, дори тука у форумо зайка (примерно) вече си е навила на пръста все едно лично Пашев го е бутнал от въпросната тераса, нищо че още върви разследване. Даже тва интервю утре е прекалено скоро и ме съмнява да постигне търсения ефект. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,3k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 43 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако в договорите им има кауза за външния вид, продуцентът е в състояние да го разтрогне по вина на изпълнителя, ако изпълнителя наруши тази кауза. В западния стандарт също има фалове в менажирането особено в областта на въшния вид, Деми Ловато го е казвала, Бритни и куп други - как биват контролирани какво да ядат и по колко. 

Абе има няква разлика на теория - правилния продуцент, западен или не, шта прати на дебелариум, на диетолог и фитнес инструктор, няма просто да ти крещи по въпроса и да те сравнява негативномеко  с най-успешния си проект по онова време. 

Примерно. 

Отношението на Пашев със сигурност не е било ползотворно, ще кажа за пореден път, но на тоя етап да му се вменява вината за каквото и да било относно смъртта на Денис е меко казано прибързано. 

Нека не забравяме съвсем в началото уж бил надрусан, но се оказа че наркотици, поне в тоя момент, нали, не е вземал. 

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, FolkEmpire каза:

И демона Цанов направил клип за Денис

 

Мартин шофьорът на Денис ли говори? Малеее.. После ще го изгледам, да чуя какво казва. А утре пък интервюто на Пашев..тц, тц, не изчакаха да минат 40 дена 🤦‍♀️

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Какво казва Мартин???

преди 24 минути, PHILIPP PLEIN каза:

Какво казва Мартин???

Бил в затвора заради това, че бил свидетел и си мълчал.
Хонорара на Денис бил 3к, от които 500 били за него и то в най-добрите му дни, и той плащал на Мартин от тия 500лв - 100лв.

Денис му разказвал как са се били в колата, Пашев му викал "Ще ти счупя ръцете".

50к трябвало да заплати неустойка, ако иска да се махне.

Каза, че е снимал и най-скъпия клип сниман в БГ - говори за последния дует с Емилия вероятно.

Интервюто реално било 2 часа в Пейтриън ебаси тъпака да беше го пуснал цялото вместо да вади пари от Денис.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, FolkEmpire каза:

И демона Цанов направил клип за Денис

 

Може да не го харесвам по принцип, но се старае за съдържанието си.  Пускам и след малко ще коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е казал нищо кой знае какво..

Дъвкано,предъвкано изкоментирано.

Интересно ми беше за пастора,който водеше опелото се оказа близък на Денис,който пък се е хвърлил от 4 етаж и оцелял.

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, FolkEmpire каза:

Бил в затвора заради това, че бил свидетел и си мълчал.
Хонорара на Денис бил 3к, от които 500 били за него и то в най-добрите му дни, и той плащал на Мартин от тия 500лв - 100лв.

Денис му разказвал как са се били в колата, Пашев му викал "Ще ти счупя ръцете".

50к трябвало да заплати неустойка, ако иска да се махне.

Каза, че е снимал и най-скъпия клип сниман в БГ - говори за последния дует с Емилия вероятно.

Интервюто реално било 2 часа в Пейтриън ебаси тъпака да беше го пуснал цялото вместо да вади пари от Денис.

Пак, не че 50 бона са незначителна сума, ма не е нещо непреодолимо, като е било толкова зле и/или е искал да се махне. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имам няколко въпроса към по-за познатите относно ситуацията на Денис. 

1. 500 лева хонорар на участие ако продуцента ти покрива всички разходи (клипове и песни) толкова ли е лошо за млад певец? 10*500=5 000 

2. Неустойката била 50 000 лева ако Денис прекъсне договора си, но този договор би следвало да изтича в определен момент. За колко време се правят тези договори? 

Не се опитвам да вземам каквато и да е страна, просто не разбирам много добре ситуацията. Наистина е много важно всеки от нас да чете много внимателно договорите, които му се предлагат, не зависимо за какво се отнасят, защото както каза Кали онзи ден, там всичко е написано и преди да си сложиш подписа добре трябва да премислиш. 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, fearless` каза:

Имам няколко въпроса към по-за познатите относно ситуацията на Денис. 

1. 500 лева хонорар на участие ако продуцента ти покрива всички разходи (клипове и песни) толкова ли е лошо за млад певец? 10*500=5 000 

2. Неустойката била 50 000 лева ако Денис прекъсне договора си, но този договор би следвало да изтича в определен момент. За колко време се правят тези договори? 

Не се опитвам да вземам каквато и да е страна, просто не разбирам много добре ситуацията. Наистина е много важно всеки от нас да чете много внимателно договорите, които му се предлагат, не зависимо за какво се отнасят, защото както каза Кали онзи ден, там всичко е написано и преди да си сложиш подписа добре трябва да премислиш. 

За някой друг може би, но за хитов изпълнител, пък бил той и млад, като Денис, 500 кинта чисто са по-скоро малко, още повече да плаща на тоя там, шофьор или къф беше, от неговата част, поне според мен. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

50 хиляди наистина са преодолима сума. Него всеки щеше да иска да го продуцира, та те всичките почнаха да си създават свои Денисчета, за да отговорят на интереса. При хонорар от 3000 лева, продуцентът може да си ги избие от 50 участия, а такива можеха да се направят за 3-4 месеца в нормална среда. 

Ключът явно е в депресията и в огромния страх някой да не го измести, за което Мартин спомена в началото. Правилно съм разтълкувала, че лешоядите, които се навъдиха наоколо, са визирали секта като страшната причина, но явно не се е доказало. 

Сега ще му платя пейтриън на Цанов, за да изслушам цялото интервю - и без това исках още нещо в канала му да гледам. Ще кажа, ако има нещо интересно.

Иначе този Мартин доста по-приятен се оказа, отколкото ми изглеждаше в Инстаграм.

  • Like 7
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FolkEmpire каза:

И демона Цанов направил клип за Денис

 

Не и Цанов още в първите минути да се прояви като хомофоб и да се подиграе на гласовите възможности на нашата форумна Дева, икона и тотем - Лил Нас Екс, не му харесвайте клипчетата, ако сте от някоя малцинствена група или се чувствате различни от масовката! МЕРСИ!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, fearless` каза:

Имам няколко въпроса към по-за познатите относно ситуацията на Денис. 

1. 500 лева хонорар на участие ако продуцента ти покрива всички разходи (клипове и песни) толкова ли е лошо за млад певец? 10*500=5 000 

2. Неустойката била 50 000 лева ако Денис прекъсне договора си, но този договор би следвало да изтича в определен момент. За колко време се правят тези договори? 

Не се опитвам да вземам каквато и да е страна, просто не разбирам много добре ситуацията. Наистина е много важно всеки от нас да чете много внимателно договорите, които му се предлагат, не зависимо за какво се отнасят, защото както каза Кали онзи ден, там всичко е написано и преди да си сложиш подписа добре трябва да премислиш. 

И на мен 500 лева не ми се виждат твърде малко. Мартин каза, че е имал около 10 участия на месец, това са 4000-5000 лева чисти за месеца, които даже не е нужно да се реинвестират в клипове и песни. През 2019 никак не му е било зле.

Но има и нещо друго - със сигурност в пандемията не са правили 10 участия за месеца и в последната година едва ли е изкарал достатъчно пари, че да живее - дискотеките бяха затворени през много голяма част от времето. Отделно той имаше и най-слабата година в кариерата си по една или друга причина, със сигурност финансовият аспект го е изтормозил много.

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

За някой друг може би, но за хитов изпълнител, пък бил той и млад, като Денис, 500 кинта чисто са по-скоро малко, още повече да плаща на тоя там, шофьор или къф беше, от неговата част, поне според мен. 

Денис е бил хитов* с песните, които продуцентът е платил, записал и снимал. Тях е пеел и по участията си. В тази ситуация наистина не мисля че парите са му били малко. 

*изобщо не смятам песните на Денис за най-доброто на което беше способен, но е факт че с тях е ходил на участия. 

преди 14 минути, Blueberry каза:

И на мен 500 лева не ми се виждат твърде малко. Мартин каза, че е имал около 10 участия на месец, това са 4000-5000 лева чисти за месеца, които даже не е нужно да се реинвестират в клипове и песни. През 2019 никак не му е било зле.

Но има и нещо друго - със сигурност в пандемията не са правили 10 участия за месеца и в последната година едва ли е изкарал достатъчно пари, че да живее - дискотеките бяха затворени през много голяма част от времето. Отделно той имаше и най-слабата година в кариерата си по една или друга причина, със сигурност финансовият аспект го е изтормозил много.

Горе-долу на едно мнение сме, но с това за пандемията не съм много съгласен. Пандемията е временна и рано или късно ще приключи, а той със сигурност не е бил чак на просешка тояга. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, fearless` каза:

Денис е бил хитов* с песните, които продуцентът е платил, записал и снимал. Тях е пеел и по участията си. Наистина в тази ситуация наистина не мисля че парите са му били малко. 

*изобщо не смятам песните на Денис за най-доброто на което беше способен, но е факт че с тях е ходил на участия. 

Горе-долу на едно мнение сме, но с това за пандемията не съм много съгласен. Пандемията е временна и рано или късно ще приключи, а той със сигурност не е бил чак на просешка тояга. 

Не казвам че 400 чисти (нали плащал от неговия дял на въпросния Мартин) са малко, просто спрямо неговата популярност, можело е и повече. Вкрайна сметка отношения по договор може да се преговарят, нали. 

Повече съм изненадал за 10те участия на месец, тая бройка нещо ми се вижда малка? Или всъщност не е толкова хитов, колкото си мислех? 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Нарочно ли изпускаш Саша Рико? Скандално

 

А, въй-не! Просто стана Айвария и я изпуснах. Ето още нещо на Айви за компенсация, което почти е направило милион гледания!

Бенеди изкара по-успешна песен с новата кралица Айви отколкото с терминаторката Яница в комплект с Живко Ремикс :o 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като теглите чертата 500лв. са нищо, особено ако 100 са отивали и за шофьора и ако е помагал и на родителите си.

Все пак момчето е известно лице, та то една маркова тениска струва 200-300лв. Той трябва и тоя стандарт да поддържа в тези среди. Не знам какво му е поемал продуцентът, но да му взимаш от 3к - 2,500 е супер нагло. Все пак Пашев не е единственият композитор у нас. Денис го харесваха и заради таланта му, не само заради песните. Така или иначе срокът им е кратък.

А и 500 ще взимаш една година, следващата би трябвало да се покачи. Какъв стимул има един младеж като него, ако кисне на този хонорар толкова време? А и е в тези среди и вижда как валят парите от хонорари, в същото време не може да се докопа до тях...

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...