Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 12 часа , Willy каза:

Вота на македонските фенове на Евровизия.

FB-IMG-1649017688594.jpg

Всички знаем, че сте промити мозъци, не е нужно да го показваш пак.

Леле, не бях чувала лайв версията на Франция. Хич не ми харесва, никакъв синхрон между четиримата. Студийният запис е много готин. 

Вчера на концерта поляка е пял Ривър на живо и звучи много по-добре от националния финал. Обаче няма никакво сценично присъствие, стои скован и прегърбен, не знам какво ще го правят на сцената. Само да не му врътнат нещо като Tout l'univers... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Blueberry каза:

Всички знаем, че сте промити мозъци, не е нужно да го показваш пак.

 

Не така скъпа, миналата година сте били #8(по-високо от реалното класиране), а 2020 и 2018 - #1. По-назад не ми се връща.😇

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Willy каза:

Не така скъпа, миналата година сте били #8(по-високо от реалното класиране), а 2020 и 2018 - #1. По-назад не ми се връща.😇

Аз Бг изобщо не я визирам, а Сърбия. Даже с Крис (май?) имахме 12 точки от телевота от вас.

За IMP, ако има страна, която не я е поставила на последно място, за мен е фейк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Blueberry каза:

Аз Бг изобщо не я визирам, а Сърбия. Даже с Крис (май?) имахме 12 точки от телевота от вас.

За IMP, ако има страна, която не я е поставила на последно място, за мен е фейк.

Сърбия е страшен тренд и сензация във всички екс ю републики. Никога преди не са били толкова високо, дори и с Хюрикейн, които са комерс имена.

Иначе, да, 2017 Крис имаше фул 24 от Мк.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Сърбия е страшен тренд и сензация във всички екс ю републики. Никога преди не са били толкова високо, дори и с Хюрикейн, които са комерс имена.

Иначе, да, 2017 Крис имаше фул 24 от Мк.

А защо не харесвате Андреа? И защо винаги предпочитате Сърбия пред собствената си песен... даже имам чувството, че и Круна я предпочитахте пред Тамара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

А защо не харесвате Андреа? И защо винаги предпочитате Сърбия пред собствената си песен... даже имам чувството, че и Круна я предпочитахте пред Тамара.

2017-19 бяха страшно подкрепяни от феновете, преди за първите две всичко да бъде развалено със стейджинга. Тамара беше посрещната още на летилището от куп фенове, но месец по-късно си беше позволила един гаф с химна и всичко замина и имаше страшен хейт.

Андреа никой не я харесва защото е аматьорка, платила победата си. Преди Евровизия, най-голямата сцена на която е настъпвала е  училишната, дори и по-фестивали не е била. Няма опит и ще е страшен флоп.

  • Wow 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

2017-19 бяха страшно подкрепяни от феновете, преди за първите две всичко да бъде развалено със стейджинга. Тамара беше посрещната още на летилището от куп фенове, но месец по-късно си беше позволила един гаф с химна и всичко замина и имаше страшен хейт.

Андреа никой не я харесва защото е аматьорка, платила победата си. Преди Евровизия, най-голямата сцена на която е настъпвала е  училишната, дори и по-фестивали не е била. Няма опит и ще е страшен флоп.

Как го е платила, някаква богата ли е? Не е с любовник, 100% е лесба.

2017 и 2018 имате топ песни, на Eye Cue e 100 пъти по-яка от Nova deca, ама беше с отврат стейджинг.

2017 Крис е имал всички предпоставки за победа - Русия не участва, Сърбия и МК не са на финал, обрал е източния вот. Може би и Молдова заради това бяха толкова напред.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Всички знаем, че сте промити мозъци, не е нужно да го показваш пак.

Леле, не бях чувала лайв версията на Франция. Хич не ми харесва, никакъв синхрон между четиримата. Студийният запис е много готин. 

Вчера на концерта поляка е пял Ривър на живо и звучи много по-добре от националния финал. Обаче няма никакво сценично присъствие, стои скован и прегърбен, не знам какво ще го правят на сцената. Само да не му врътнат нещо като Tout l'univers... 

Да, Франция е какафония на живо. Беше прекрасно да чуя студийната версия. За момент си казах, че печелят, но си припомних гадния лайф.

И 2019 имаше дърво по сцената, едно умряло пиано и фалшивеееше, но спечели. Но да... полякът или ще флопне като Чехия през 2016, или ще е най-отгоре. Както ти казах аз първо чух живото му представяне и ... а сега е една от малкото песни, които си пускам в тубата. 

преди 3 часа , Blueberry каза:

А защо не харесвате Андреа? И защо винаги предпочитате Сърбия пред собствената си песен... даже имам чувството, че и Круна я предпочитахте пред Тамара.

Тя е супер зле. И на живо ми звучеше гадно. Не знам как Македония ще е преди България, както залозите дават. Нашите поне могат да пеят. А и дори като песен - македонската е дизастър. А предните години имаха прилични неща, само стейджингите ги спъваха.

преди 3 часа , Blueberry каза:

 

2017 Крис е имал всички предпоставки за победа - Русия не участва, Сърбия и МК не са на финал, обрал е източния вот. Може би и Молдова заради това бяха толкова напред.

 Самият факт, че само като го споменаха,че ще сменя IMP и ни вдигна при залозите под №3 е показателно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Да, само чичаците ще се изкефят, ама те не гласуват.

Няма кой да се изкефи 🤣 евентуално може Врабчето да е подкупило някое и друго жури и да е купило сим карти в Малта, Северна Македония и Кипър…

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Blueberry каза:

Няма кой да се изкефи 🤣 евентуално може Врабчето да е подкупило някое и друго жури и да е купило сим карти в Малта, Северна Македония и Кипър…

Те са над тия неща. Отиват, за да се покажат и си се прибират. Ще плащат, че БГ да е на 12то, вместо на 17 място... :D Мечтай си

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, meleto каза:

Те са над тия неща. Отиват, за да се покажат и си се прибират. Ще плащат, че БГ да е на 12то, вместо на 17 място... :D Мечтай си

Вече е платил за участието, цифрата обикновено е тиражирана към милион (лв) , колко ще да са известно количество сим карти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Френчитата си пеят много хубаво на живо. 

Пеенето хубаво, ма тоя има по-нулев стейдж презънс и от азербайджанската Мата Хари ... 

Тия почват сериозно да конкурират Сломото за най-овъррейтед песен тая година.

Най-накрая са я снабдили с работеща слушалка!!!!!!!!!!!!!

Продължава нещо да не звучи както би трябвало ... Ще е тъжно ако накрая не са на нивото от чешкия финал 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

За по-малко от 30 минути са били разпродадени билетите за Евровизия . WTF ?!?!

https://eurovision.tv/tickets-22

Live TV Show – Saturday 14 May, 21:00 CEST

  • RING 1 – cat 1: €350 [Sold Out]

  • RING 1 – cat 2: €300 [Sold Out]

  • RING 2 – cat 1: €250 [Sold Out]

  • RING 2 – cat 2: €200 [Sold Out]

  • RING 1 – Reduced Visibility: €150 [Sold Out]

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, FikLena каза:

За по-малко от 30 минути са били разпродадени билетите за Евровизия . WTF ?!?!

https://eurovision.tv/tickets-22

Live TV Show – Saturday 14 May, 21:00 CEST

  • RING 1 – cat 1: €350 [Sold Out]

  • RING 1 – cat 2: €300 [Sold Out]

  • RING 2 – cat 1: €250 [Sold Out]

  • RING 2 – cat 2: €200 [Sold Out]

  • RING 1 – Reduced Visibility: €150 [Sold Out]

Теб ша чакат. Иначе зависи и колко от капацитета е бил пуснат в продажба, нали. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Избрано от израелското при"парти". 

Тоя път не са на ниво, но определено искам от неговите наркотици. Искам да ги сподели и с мацките. 

Надявам се това да не е финалния аутфит в Торино. 

По-добре е от Лондон, но почва да се чудя кой е записвал в студиото ... Соу фар продължава да ме любима песен, но Доми са дисапойтмент на годината. 

И тоя може да се снабди със забранени субстанции от Алван. 

Може да е боза, но явно е качествена, почна да вкисва добре ;) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаме си нова Роксен тази година, а Австрия май ще са тотал щета, язък, втория голям дисапойнт за сезона. 

Наште пенсии обаче звучат доста добре на живо. Песента продължава да е супер дъно, но явно има с какво да ни сюрпризират и да ринат дъното на финала, вместо на семито. 

Ние ги бъзикаме че са пенсионери, но са дъртаци с опит. За сравнение, австрийската мома е дебютантка и на сцената е няква супер спечена. 

Рикап на Израелския концерт, ако се чудите кой е пял и държите да видите цялото изпълние

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само вокалите на Славин да махнат. Много дразнещо се дере отгоре. Все пак вокалистът си е топ име в средите, как да очакваме да е без опит? И песента не е толкова зле. Средна работа е спрямо всички останали.

Аз ви казах, че не са трагедия. Или ще са около 12ти на полуфинал или ще са 5-7 на полуфинал. На финала ще са дъно, ама все тая.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FikLena каза:

лайф запис

 

 

уши имате ли  ? как може да харесвата това нещо ? с глас ще смея като завърши извън топ 10

 

ето ВЕЛИКАТА история на Полша в Евровизия ;д

image.png.9bc3c9532d934976b45be9cde61146db.png

Как ще е лайф запис.. точно на живо си е. Той е победител в Гласът на Полша, има десетки негови изпълнения на живо. Ти от хейт още малко ще изкараш, че изобщо не пее той, а само си отваря устата и зад кулисите пее някой друг.

Няма значение каква е историята, това не е футбол - може едната година да си на дъното, а на другата да спечелиш. И се е случвало. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Как ще е лайф запис.. точно на живо си е. Той е победител в Гласът на Полша, има десетки негови изпълнения на живо. Ти от хейт още малко ще изкараш, че изобщо не пее той, а само си отваря устата и зад кулисите пее някой друг.

Няма значение каква е историята, това не е футбол - може едната година да си на дъното, а на другата да спечелиш. И се е случвало. 

По-добре звучи, сега да оправят и дървената му стойка. Нещо да го прекарат с багер през сцената. Нека си е дървенце, ама гъзенце :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...