Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 1 минута, Blueberry каза:

А де. Много стъпала надолу след Гьон, че даже и Зиббз, които не бяха на финал, бяха в пъти по-добре.

Ако миналата година имаше 400 диви и се самоизядоха, то тая година баладите/умерените ще се самоизядат. 

То и затова наште пенсии не се върнаха обратно на последното място, при букитата след оная излагация, конкуренцията там в момента е прекалено брутална. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Lelqtian каза:

То и затова наште пенсии не се върнаха обратно на последното място, при букитата след оная излагация, конкуренцията там в момента е прекалено брутална. 

Чакай да дойде 15-ти, според мен още има някакви надежди, че не е било партенка всичко. 

На 16-ти пак ще сме на дъното, най-много Северна Македония да ни измести.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Чакай да дойде 15-ти, според мен още има някакви надежди, че не е било партенка всичко. 

На 16-ти пак ще сме на дъното, най-много Северна Македония да ни измести.

Кво имаше да става на 15ти? Че вече забравих. Последните все още необявени и/или непуснати песни тряя да са налични до края на седмицата. 

Иначе наште пенсии изглеждат просто по-добре сравнение с плявата, която пуснаха всички останали. Песента не е станала по-хубава или лоша само по-себе си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Кво имаше да става на 15ти? Че вече забравих. Последните все още необявени и/или непуснати песни тряя да са налични до края на седмицата. 

Иначе наште пенсии изглеждат просто по-добре сравнение с плявата, която пуснаха всички останали. Песента не е станала по-хубава или лоша само по-себе си. 

Нали уж щеше да излиза песента на Кристиян Костов :D 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Blueberry каза:

Нали уж щеше да излиза песента на Кристиян Костов :D 

Въй, още ли се надяваш. Най-доброто би било пенсиите да оправят припева - да стане по-ударен, ама едва ли... като гледам маниера на избор - правят се на топ звезди и якото его е отпред. 

Нищо де, имаме шансове за финал. Толкова слаба Евровизия не е имало откакто следя конкурса. 

Дотук само Италия, Испания и още 2-3 са слушаеми. Другото е страшна плява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Въй, още ли се надяваш. Най-доброто би било пенсиите да оправят припева - да стане по-ударен, ама едва ли... като гледам маниера на избор - правят се на топ звезди и якото его е отпред. 

Нищо де, имаме шансове за финал. Толкова слаба Евровизия не е имало откакто следя конкурса. 

Дотук само Италия, Испания и още 2-3 са слушаеми. Другото е страшна плява.

Не, не, не се надявам - просто с това очакване, че все пак според някои хора може да е било истина, оправдавам факта, че IMP не са на дъното при букмейкърите - под тях са Литва и Румъния за бога??!!?

Имат да излязат още 5 песни от нашия полуфинал, но не мисля, че IMP ще са под чертата.

За мен не просто слушаеми, а направо добри, са: Италия, Испания, Полша, Естония, Холандия. В Швеция 4 от 5-те фаворита също ми харесват много. Не е чак толкова зле годината като цяло, просто има много отвратяги (и повечето са в Полуфинал 2).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Blueberry каза:

Не, не, не се надявам - просто с това очакване, че все пак според някои хора може да е било истина, оправдавам факта, че IMP не са на дъното при букмейкърите - под тях са Литва и Румъния за бога??!!?

Имат да излязат още 5 песни от нашия полуфинал, но не мисля, че IMP ще са под чертата.

За мен не просто слушаеми, а направо добри, са: Италия, Испания, Полша, Естония, Холандия. В Швеция 4 от 5-те фаворита също ми харесват много. Не е чак толкова зле годината като цяло, просто има много отвратяги (и повечето са в Полуфинал 2).

За залозите коментирахме още тогава. Просто никой не залага на тия дето под нас на тоя етап, щото хем са по зле, хем имат реално същите нулеви шансове..  

Иначе в момента в тая подредба на букитата сме над Чехия. Виж това е песен за която да кажем защо за бога са под нашенския Клуб на Анонимните Пенсионери, а не Барбара Вола за бедни от литовския али експрес. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Залозите се засилват месец преди конкурса. Сега спекулата прави чудеса. 

Да речем, че сигурно сега залагат 1000 човека, а в близост до конкурсните вечери ще са х100.

Тъй че залозите в момента не са критерий, нито ориентир. 

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, meleto каза:

Залозите се засилват месец преди конкурса. Сега спекулата прави чудеса. 

Да речем, че сигурно сега залагат 1000 човека, а в близост до конкурсните вечери ще са х100.

Тъй че залозите в момента не са критерий, нито ориентир. 

Отне известно количество години, но накрая дойде на консенсусната позиция. 

С такова чудо ще гледаме Евровизия 2023 от някое изненадващо кьоше. 

Коя от песните ще е най-големия шок да спечели въпреки всички прогрнози? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Отне известно количество години, но накрая дойде на консенсусната позиция. 

С такова чудо ще гледаме Евровизия 2023 от някое изненадващо кьоше. 

Коя от песните ще е най-големия шок да спечели въпреки всички прогрнози? 

България :D 

Има още 10-тина държави без песни, дайте да изчакаме малко с прогнозите. Засега се очертава мъжка година с много бавни песни и няколко "носача". Да ви напомня на някоя друга година? ;) 

 

Тогава Италия също беше ранния фаворит като сега. И победителят изскочи там, където никой не го търсеше и въпреки това постигна рекорд. Има да чакаме ревампове, стейджинги, има още време за нова политическа драма и дори cancellation недай боже (ако стане, собственоръчно ще ликвидирам Путлер). 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Впечатлен съм. Като автори се пишат едни 10 човека. 

“Andromache will be performing the song titled “Ela” by a team of worldwide distinguished composers led by Alex Papaconstantinou and comprising of: Arash, Eyelar Mirzazadeh, Fatjon Miftaraj, Filloreta Raci Fifi, Geraldo Sandell, Giorgos Papadopoulos, Robert Uhlmann, Viktor Svensson and Yll Limani.”

А Грузинците явно знаят че не струва и почват панаирите. Късно ли е да пратят Не щем Путин още веднъж за първи път?

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кипърската песен се описва с една, единствена дума - ОГЪН :yahoo1:

Определено тази година ще стискам палци на първо място за Кипър и естествено Испания :1000(30):

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Wild_Style каза:

Кипърската песен се описва с една, единствена дума - ОГЪН :yahoo1:

Определено тази година ще стискам палци на първо място за Кипър и естествено Испания :1000(30):

Чудесно, Кипърците за пръв път от 2018та насам не пускат пореден вариант на Фуего, а ти ще я опишеш с Огън ... Гениално. 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбирам, че сме в чалга форум, ама бъдете малко по-големи реалисти 😅 Песента е топ 10 материал, но няма как да спечели, при положение, че по-големият процент от гласовете идват от Западна Европа, на която тоя стил им е чужд.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Австрия. Официалното видео ще е след няколко часа. Бива, ма другите идиемчета са по-яки. 

Белгия. Още скука. 

Гърция. Защо едно 30 и кусур от 40 и няколко песни са умерено заспали балади някви ... 

Включително укей. Тва предно място при букитата ... неслучайно са си избрали иначе симпатичен младеж, миналата година песента беше по-биваща от тая боза. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , FikLena каза:

май тази година само  БГ и норт мацедония ще копаят дъното

 

При условие че имаш Словения, Литва, Израел, Черна гора, Молдова, Румъния ... Българските пенсионери направо внасят доза свежест из подборката :) 

Нека потанцуваме с гяволите из вдън горите бретонски 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Израел ще я ревампнат и според мен ще се класира, този е и доста добър вокалист, а това винаги се отразява.

Черна гора е доста добра и въздействаща, зависи от лайва, но аз я харесвам.

Румъния пък е най-доброто денс парче от твърде малкото тази година, така че също не я виждам на дъното.

Битката е между мъжете и бавните песни, така че според мен там някои от фаворитите ще отпаднат/няма да се представят добре, както беше миналата година с дивите. Вторият полуфинал е меле, не изключвам България или някоя друга простащина като Словения или Молдова да се промъкнат на първия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Blueberry каза:

Израел ще я ревампнат и според мен ще се класира, този е и доста добър вокалист, а това винаги се отразява.

Черна гора е доста добра и въздействаща, зависи от лайва, но аз я харесвам.

Румъния пък е най-доброто денс парче от твърде малкото тази година, така че също не я виждам на дъното.

Битката е между мъжете и бавните песни, така че според мен там някои от фаворитите ще отпаднат/няма да се представят добре, както беше миналата година с дивите. Вторият полуфинал е меле, не изключвам България или някоя друга простащина като Словения или Молдова да се промъкнат на първия.

Молдова е 100% на финал, даже няма две мнения по въпроса. То ще е лудница на сцена, като в добрите стари времена.

  • Wow 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Молдова е 100% на финал, даже няма две мнения по въпроса. То ще е лудница на сцена, като в добрите стари времена.

Аз отдавна съм ги кръстила Цирка на Евровизия, даже са били и буквално с цирк, ама ще е срамота това да е на финал и да прецака някоя от далеч по-добрите песни.

Ето моите предикшъни

Полуфинал 1:

Албания

България

Латвия

Литва

Молдова

Холандия

Словения

Швейцария

Украйна

Армения

Австрия

Хърватия

Дания

Гърция

Исландия

Норвегия

Португалия

 

Полуфинал 2

Австралия

Азербайджан

Кипър

Финландия

Грузия

Израел - зависи от ревампа, който излиза на 14-и

Малта

Сан Марино

Сърбия

Белгия

Чехия

Естония

Ирландия

Черна гора

Северна Македония

Полша

Румъния

Швеция - дори и с Андерс да са, са на финал категорично. Ако е Корнелия, печелят полуфинала.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Blueberry каза:

Аз отдавна съм ги кръстила Цирка на Евровизия, даже са били и буквално с цирк, ама ще е срамота това да е на финал и да прецака някоя от далеч по-добрите песни.

Ето моите предикшъни

Полуфинал 1:

Албания

България

Латвия

Литва

Молдова

Холандия

Словения

Швейцария

Украйна

Армения

Австрия

Хърватия

Дания

Гърция

Исландия

Норвегия

Португалия

 

Полуфинал 2

Австралия

Азербайджан

Кипър

Финландия

Грузия

Израел - зависи от ревампа, който излиза на 14-и

Малта

Сан Марино

Сърбия

Белгия

Чехия

Естония

Ирландия

Черна гора

Северна Македония

Полша

Румъния

Швеция - дори и с Андерс да са, са на финал категорично. Ако е Корнелия, печелят полуфинала.

Сърбия? Изненадващ топ 5 ще са. Има към 10М за седмица.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...