Jump to content



Евровизия 2022 - Торино


FikLena

Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?  

36 потребители гласуваха

  1. 1. Одобрявате ли избора на български представител за 2022 (Intelligent Music Project )?

  2. 2. Харесвате ли българската песен "Intention" на Intelligent Music Project?

    • Да
      0
    • Не

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

 

@Willy @Senhor има ли някакъв шанс шведите да си изберат тая песен? Брутална е и е по-различна от последните им 10 години. Корнелия ми е много Undo vibes, а Клара.. не искам да коментирам. Евровизия конвейр.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , Blueberry каза:

 

@Willy @Senhor има ли някакъв шанс шведите да си изберат тая песен? Брутална е и е по-различна от последните им 10 години. Корнелия ми е много Undo vibes, а Клара.. не искам да коментирам. Евровизия конвейр.

Съмнява ме. Шведите много ги е страх да пратят песен на шведски. Това сигурно ще стане най-големия местен хит от тазгодишния Мелфест, но за победа слабо да се бори. И журитата не виждам да ги подкрепят.

Ще е или Корнелия (която би била най-силната шведска песен от Еуфория насам), или Андерш (който пък дори не го виждам да се класира на финал).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Сефте. 

 

More like 

Ама щото е от Раша и го порязаха журитата. Спечели телевота иначе.

Той btw още на първия ден на атаките се обяви категорично против Путин и даже му беше репортнат профила.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Не е лоша песента на Холандия, но в друга година не бих я забелязала... засега ядрото на фен-фаворитите (Италия, Испания и Полша) си остава неразбито.

 

Испания е фаворит за победата, няма две мнения по въпроса.  Италия и Полша тази година са :1000(27): Може би ако италианците бяха пратили Ana Mena или La Rappresentante Di Lista щяха да имат шанс за добро челно представяне. И двете песни са в пъти по-силни от Brividi.

Мен специално ме изкефи песента на Норвегия :walkman: Нидерландия също доста радва.

Да видим все пак Гърция и Кипър какво за подготвили за тазгодишната Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Финландия от оня ден. Наште поне вече не са единствените рок пенсионери на конкурса. 

И аз пак да побутна чешката като единствената, която наистина ми харесва досега. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Миналата година не е с много на брой силни песни, но пък имаше малко, но супер качествени (Италия, Исландия, Швейцария, Украйна, за мен и Израел, за много и Франция). Истински силна щеше да е 2020, но уви.

2019 беше powerhouse, там има над 10 песни, които слушам до ден днешен.

На Албания песента не ми харесва в тоя ревамп, смъкнах я с няколко места в личната си класация.

На Черна гора изненадващо ми хареса.

Германия е null Punkte wie gewohnt, aber wer hat was anderes erwartet... 

Май единственото хубаво нещо на финала ще са Монескин...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Lelqtian каза:

Видеото е приятно. Песента сякаш не са я пипали чак толкова, но върви доста по-плавно и май бива? 

 

Неее развалиха я... По-зле е на английски отколкото на албански, ако аз като сърбин го казвам...

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Lelqtian каза:

 

Скуката продължава? Или просто миналата година беше толкова силна? 

Албанската преработка зарибява. 

Сега се замислих,всъщност миналата година беше Best eurovison of all time !!

имахме въола,гижон,олигрофена от исландия,мата хари,ЮКРЕЙН ШУМ (срутиха залата)!,Дарк Сайд,Дискотека Литва,Шишкото Малта.Шугарката от Молдова,3-те траверса от Сърбия,Ел Диабло,ТИКС ,ами Адреналина ? ( @Lelqtian ) , Сет ми фрии,Манижа Вомън,Ласт Данс ,ами дори  и заспалата Вики,....черешката на тортата МОНЕСКИН !

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, FikLena каза:

Сега се замислих,всъщност миналата година беше Best eurovison of all time !!

имахме въола,гижон,олигрофена от исландия,мата хари,ЮКРЕЙН ШУМ (срутиха залата)!,Дарк Сайд,Дискотека Литва,Шишкото Малта.Шугарката от Молдова,3-те траверса от Сърбия,Ел Диабло,ТИКС ,ами Адреналина ? ( @Lelqtian ) , Сет ми фрии,Манижа Вомън,Ласт Данс ,ами дори  и заспалата Вики,....черешката на тортата МОНЕСКИН !

Постараха се, защото гледах за първи път от 18 години! 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , FikLena каза:

Сега се замислих,всъщност миналата година беше Best eurovison of all time !!

имахме въола,гижон,олигрофена от исландия,мата хари,ЮКРЕЙН ШУМ (срутиха залата)!,Дарк Сайд,Дискотека Литва,Шишкото Малта.Шугарката от Молдова,3-те траверса от Сърбия,Ел Диабло,ТИКС ,ами Адреналина ? ( @Lelqtian ) , Сет ми фрии,Манижа Вомън,Ласт Данс ,ами дори  и заспалата Вики,....черешката на тортата МОНЕСКИН !

2019 имахме Аркейд, която стана хит дори в САЩ (Zitti e buoni не е ;) ), Махмуд, Лука Хани, Сергей Лазарев, Норвегия със Spirit of the sky, която разбииии телевота (но се издъни при журитата), Тамара от (С)МК, дето им би рекордите, Йон Лундвик, който стана меме (ама и песента си е яка де), австралийката, която се вееше на пилон над Земята, Исландия с BDSM рок, френската Лейди Гага и т.н.! 

  • Wow 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Франция ще участват с нашта Вода 

Румънците продължават в същия дух и пращат Боза 

Дания явно много държат да не излизат отпред в ютуб резултатите

Иии Сърбия 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  

преди 15 часа , Blueberry каза:

Европа да се готви за Малмьо 2023 с водещи Монс и Петра!

 

Нант 2023 с водещи примерно Барбара Вола и тоя Алван, но не съм вързан към идеята. Може да викнат джендъра от по-предния тираж. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Lelqtian каза:

Швейцария хубаво ще участват с приспивна песен, но защо премиерата е по-обяд????? 

А де. Много стъпала надолу след Гьон, че даже и Зиббз, които не бяха на финал, бяха в пъти по-добре.

Ако миналата година имаше 400 диви и се самоизядоха, то тая година баладите/умерените ще се самоизядат. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...