Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

Ако Герчу си прави собствен канал след Пайнер, дано качи този баладичен микс с кристален звук!

Може и в машуп с този хит:

Хубаво е, че през цялата си кариера залагаше само на качествен поп и балади, никога не е пяла песни за секс и кючеци!

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Gerganafen каза:

Ако Герчу си прави собствен канал след Пайнер, дано качи този баладичен микс с кристален звук!

Може и в машуп с този хит:

Хубаво е, че през цялата си кариера залагаше само на качествен поп и балади, никога не е пяла песни за секс и кючеци!

Анатоли, моля?

Това си е гюбек ала Рамзи кючек. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Анатоли, моля?

Това си е гюбек ала Рамзи кючек. 

Амиии, бъркаш са!

Иначе мерси, че показа коя е първата с клип където оживяват кукли!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

Амиии, бъркаш са!

Иначе мерси, че показа коя е първата с клип където оживяват кукли!

Велика е, всички я копират. Първо Счети изкопира Карма, сега и Галена този клип. Още помня как през 2010 измисли и ФейЗбук!!

 

  • Haha 1
  • Love 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А тук е когато малко имена още залагаха на високобюджетни клипове, а тя издаде нещо с толкова добри CGI ефекти.

Форумците от Планета, помним ли как режисьорът си беше направил профил там и постоянно отговаряше на въпроси и нападки, защото клипа се забави твърде много?😄

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Велика е, всички я копират. Първо Счети изкопира Карма, сега и Галена този клип. Още помня как през 2010 измисли и ФейЗбук!!

 

Първата с песен посветена на соц. мрежа!

Тия после я изкопираха, но са мнооого далеч от Гериния хит!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

А тук е когато малко имена още залагаха на високобюджетни клипове, а тя издаде нещо с толкова добри CGI ефекти.

Форумците от Планета, помним ли как режисьорът си беше направил профил там и постоянно отговаряше на въпроси и нападки, защото клипа се забави твърде много?😄

"Вземете молив и пробвайте да нарисувате робот, да видите лесно ли е":bn:

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Gerganafen каза:

"Вземете молив и пробвайте да нарисувате робот, да видите лесно ли е":bn:

Хахахах много се отваряше на моменти, но и другите не му оставаха длъжни. :D

Помня и meltdown-ите, когато разбрахме, че песента ще се казва Върви си, не звучеше като за клип с роботи. 😆 Все пак оригиналното видео е трябвало за бъде на това парче, но заради забавянето го направиха на друга песен.

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, asylum каза:

Не е късно! Имаме още малко от юли и много от август и септември! После ще ходим на ягодите пак! 

Хубаво е, че не се променила особено и поне можем да я разпознаем. 

Ще вземем @BobiTo да ни пази сянка и да ни пуска само хитове. :1000(29):

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, SG каза:

Хахахах много се отваряше на моменти, но и другите не му оставаха длъжни. :D

Помня и meltdown-ите, когато разбрахме, че песента ще се казва Върви си, не звучеше като за клип с роботи. 😆 Все пак оригиналното видео е трябвало за бъде на това парче, но заради забавянето го направиха на друга песен.

 

Да, това забравих да го отбележа - първата, която смени песента на готов клип. :D После Андреа също го направи с "Върху мен"->"Хайде, опа". "Спри болката в мен" много ме кефеше въпреки доста баналния текст - много интересно и различно звучене имаше. И все пак друго си е да има в актива си featuring на Преслава, а и сглупиха да пуснат "Болката" в компилация около година преди клипът да стане готов, така че според мен не сгрешиха, че я смениха. Поне  я изпя на концертът-промоция на третия албум.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Gerganafen каза:

Да, това забравих да го отбележа - първата, която смени песента на готов клип. :D После Андреа също го направи с "Върху мен"->"Хайде, опа". "Спри болката в мен" много ме кефеше въпреки доста баналния текст - много интересно и различно звучене имаше. И все пак друго си е да има в актива си featuring на Преслава, а и сглупиха да пуснат "Болката" в компилация около година преди клипът да стане готов, така че според мен не сгрешиха, че я смениха. Поне  я изпя на концертът-промоция на третия албум.

А песента така и не знам дали някъде я писаха ft. Преслава, защото по онова време още я нямаше модата на фийтовете. Това щеше да привлече още повече интерес, все пак тогава Прес беше на върха.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

А песента така и не знам дали някъде я писаха ft. Преслава, защото по онова време още я нямаше модата на фийтовете. Това щеше да привлече още повече интерес, все пак тогава Прес беше на върха.

 

Да, нямаше я тази практика да се вписват беквокалистите на плочката, дори да са известни. Милко имаше някакви балади, които са почти дуети с Преслава, но също не я пишеше в заглавието. Иначе в компилация може и да са я писали като беквокал във "Върви си", не знам.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изхвърлете го от тука, на боклука! вече има 150к за третия ден, а са минали само ...6 часа! Мирише ми на нов тотален хит и 2021 в кърпа вързана!

 

  • Wow 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Изхвърлете го от тука, на боклука! вече има 150к за третия ден, а са минали само ...6 часа! Мирише ми на нов тотален хит и 2021 в кърпа вързана!

 

Галя смаза, признавам й го - доста кефят и песента, и видеото:1000(33):А и нямах предвид, че е копирала Гери - все пак едно е оживяващи Барбита, друго е живи пластмасови манекени за дрехи (като Адъм),

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо да ти е жал да гледаш каталога на Пайнер. Какви изпълнители имаше, а сега в каталога им вземат всичко куцо и сакато. 

Жалко за Гергана. Имам й албумите, списанието за нея на Нов фолк, автггфафи от нея, снимка с нея, 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Направо да ти е жал да гледаш каталога на Пайнер. Какви изпълнители имаше, а сега в каталога им вземат всичко куцо и сакато. 

Жалко за Гергана. Имам й албумите, списанието за нея на Нов фолк, автггфафи от нея, снимка с нея, 

Аз пътувах до Перник специално за турнето на Булсатком и да си взема автограф от Гери. ❤️ 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, pechenko каза:

Ще вземем @BobiTo да ни пази сянка и да ни пуска само хитове. :1000(29):

 

Да пуска каквото иска, стига ми да пуска през песен хитЯ ❤️ Ко мислиш за

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Gerganafen каза:

Галя смаза, признавам й го - доста кефят и песента, и видеото:1000(33):А и нямах предвид, че е копирала Гери - все пак едно е оживяващи Барбита, друго е живи пластмасови манекени за дрехи (като Адъм),

Шегувах се и аз, Гери ми е в топ 10 любими певици, просто беше прекалено наивна и добричка за да оцелее. 

Remini20210723193002448.jpg

Визиите й това лято ми дават живот, по-секси никога не е била!!

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Willy каза:

Шегувах се и аз, Гери ми е в топ 10 любими певици, просто беше прекалено наивна и добричка за да оцелее. 

Remini20210723193002448.jpg

Визиите й това лято ми дават живот, по-секси никога не е била!!

Подозирам, че новия клип е сниман преди минимум 2 месеца! Визията с кърпата на главата я ползва за реклама на Самсунг през Май! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

Подозирам, че новия клип е сниман преди минимум 2 месеца! Визията с кърпата на главата я ползва за реклама на Самсунг през Май! 

Е да, заснемането и обработката явно са били доста трудни за Антонов. Около 10 дни е снимала по сцена на ден... Човек ще си помисли че са заснели нов сезон на ГОТ, ама ще оценя труда и ще си замълча. Топ е!

  • Haha 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Е да, заснемането и обработката явно са били доста трудни за Антонов. Около 10 дни е снимала по сцена на ден... Човек ще си помисли че са заснели нов сезон на ГОТ, ама ще оценя труда и ще си замълча. Топ е!

10 дни заснема и след това още месец и половина да я изгладят с Фотошопа! И аз ще оценя труда на Антонов и ще си замълча!

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , BobiTo каза:

Подозирам, че новия клип е сниман преди минимум 2 месеца! Визията с кърпата на главата я ползва за реклама на Самсунг през Май! 

От Май месец е клипът, да. Но все пак "Скандал" излезе тогава, така че е нормално да не бързат с обработката.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Willy каза:

Шегувах се и аз, Гери ми е в топ 10 любими певици, просто беше прекалено наивна и добричка за да оцелее. 

Remini20210723193002448.jpg

Визиите й това лято ми дават живот, по-секси никога не е била!!

Визията с късата коса от скандал ми е любима - защо си я пропуснал кака ? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

 Из данъчните декларации на чалга звездите за 2020 година:

Сладкарницата на Тони Стораро - 5000 лв печалба

Галена от "Джи сот фор Бийонд" - 118 000 лв

Милко Калайджиев от язовир и къща за гости - 88 000 лв

Галин от "Алфа мюзик" - 150 000 лв (за 2019 год - 40 000 лв)

Деси Слава от "Ню мюзик" - 112 000 лв (за 2019 год е декларирала 234 000 лв)

Глория  - 79 000 лв

Ивана - 58 000 лв

Бони - 20 000 лв

Цветелина - 9000 лв

Веселин Маринов - 92 000 лв (само от едната му фирма)

Криско от "Адаманд ЕНТ" - 443 000 лв

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...