Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

@WindWalkerMonk

https://instagram.com/stories/victorstatev/2623735049591097002?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link 

Не е от участие, а хората очевидно се раздават в любимата ти варненска дискотека още на първият ден :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

@WindWalkerMonk

https://instagram.com/stories/victorstatev/2623735049591097002?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link 

Не е от участие, а хората очевидно се раздават в любимата ти варненска дискотека още на първият ден :D 

Няма какво да говорим, поредният златен хит в дискографията на най-успешният български изпълнител.

  • Haha 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

@WindWalkerMonk

https://instagram.com/stories/victorstatev/2623735049591097002?utm_source=ig_story_item_share&utm_medium=copy_link 

Не е от участие, а хората очевидно се раздават в любимата ти варненска дискотека още на първият ден :D 

Е нормално - пресен топ хит от една от топ певиците. Браво. Искам да видя на този комерс прием като на (вечно сравнявана) 100 живота след 1 година. Иначе сигурно и аз ще се разбия сега на слънчака на нея. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От това натякване и аз почнах да се зарибявам. Ти не си за мен, ти си минало... не ни е писано и повтарям си, че е за добро. Е як й е комерса на кравата, кефи откъдето и да го погледнеш. И Галена пее по - добре от да речем топ сензацията Оливия Родриго (лично мнение). Която слушах досега нон стоп. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак Турболенция си остава хита на сезона,а може би и на годината. ❤️
Значи всички да се преориентират от Ганев към Кости най добре,че се изтъркаха…

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BaGaBoNtIn каза:

И все пак Турболенция си остава хита на сезона,а може би и на годината. ❤️

Да, беше много важно да го уточниш за пореден път. :D

И все пак Горчиви истини си остава флопа на сезона,а може би и на годината. ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Danger. каза:

Да, беше много важно да го уточниш за пореден път. :D

И все пак Горчиви истини си остава флопа на сезона,а може би и на годината. ❤️

Важно беше да. Флопът сие флоп.На мен не ми пука. Ама на Галенините ви е горчилка,че не успя да смаже Галче,както се очакваше, а ни извади Ганевия комерс,колкото и да ни я натрапихте тука с хвалби. Слушайте си я,ние ще слушаме Турболенция. ❤️

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие от три години получавате еднакви и едни и същи ганевски песни и припадате на всяка една от тях, а сега тази на Галена не ви харесвала. Смях. :1000(29):

 

E4F2C077-6509-4F06-9B10-572EB2A569CB.jpeg

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Печелим и за клип, този път вече заслужено.

https://signal.bg/видеоклип-2-тримесечие-2021-резултати/

Не е истина, че и тази класация доказва колко се подкрепят взаимно феновете на Десислава и Преслава и как тези на Галена слагат разни като Яница на второ-трето място, а накрая се получава комична картинка.:roll1:

  • Haha 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, SG каза:

Печелим и за клип, този път вече заслужено.

https://signal.bg/видеоклип-2-тримесечие-2021-резултати/

Не е истина, че и тази класация доказва колко се подкрепят взаимно феновете на Десислава и Преслава и как тези на Галена слагат разни като Яница на второ-трето място, а накрая се получава комична картинка.:roll1:

Ние не гласуваме в класации останали от времето на БКП. Боравим с реални доказателства, с клипове, участия, снимки. Нещо, което никой, освен нас не прави и няма смелост. Ние сме тук, за да сложим ред в хаоса.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

И режима на сърцето ми, знаеш как да го настроиш ти, да бие то за теб, а за други да е лед.

И без пари, и без коли, всичко пак ще си ми ти, като ме целуваш, всичко в мен лекуваш, парче по-парче събираш мойто сърце. И без пари, и без коли, до живот за теб ще ме боли, и моите пръсти в твоите ще потъват пак, щом като си тук не ме е страх!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , BaGaBoNtIn каза:

И все пак Турболенция си остава хита на сезона,а може би и на годината. ❤️
Значи всички да се преориентират от Ганев към Кости най добре,че се изтъркаха…

Това с хита е така, ама Кости е еднакво изтъркан като Ганев. Нима Турболенция е нещо различно като музика ли?

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче, за мен наистина е интересно колко много помага този тренд, щото примерно, аз никога не си пускам клипове от там. Ама ето, върнаха я в тренда и почна да качва и гледания и лайкове.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Ти нямаше ли да ходиш на участие на трио БИК, Зайке?

Другия месец ,ама и другата седмица съм също на Коце. Липсва ми като музика,че това лято нищо не пуска. Има няколко неща записани, и машъп има. Какво чака да ги пусне. Лято без Коце, не е лято. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, чушка. каза:

Ние не гласуваме в класации останали от времето на БКП. Боравим с реални доказателства, с клипове, участия, снимки. Нещо, което никой, освен нас не прави и няма смелост. Ние сме тук, за да сложим ред в хаоса.

Доста форумци си служим с доказателства, друг е въпроса колко често ни се подминават, защото не са удобни.

За клипа на Токсичен дори не знам какво доказателства трябва да даваме, че е заслужил победата си.

преди 18 минути, Danger. каза:

В класацията на Сигнал не гласуват повече от 40-50 човека. Не се излагайте. 

Повече са. Дори и само от групите на Десислава, където постоянно се постват линкове и със сигурност доста хора гласуват (не и аз). И самите изпълнители понякога призовават от страниците си със стотици хиляди последователи.

Може да пробваме и с други класации, които вече се признават от Галенови, например с тази на платформата, в която се слуша най-много чалга след YouTube- Apple Music. Виждам, че и ти си я посочил преди малко. Там Токсичен сумати време беше в ТОП 10, а от известно време е над всички песни, излезли в онзи период. Като гледам лека-полека отиваме натам и в Spotify. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Може да пробваме и с други класации, които вече се признават от Галенови, например с тази на платформата, в която се слуша най-много чалга след YouTube- Apple Music. Виждам, че и ти си я посочил преди малко. Там Токсичен сумати време беше в ТОП 10, а от известно време е над всички песни, излезли в онзи период. Като гледам лека-полека отиваме натам и в Spotify. :)

Токсичен е хитче. Задържа си хитовостта на средно ниво и я чувам по дискотеките редовно. 

Машъпа й обаче е по-успешен според мен. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...