Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 15 минути, Danger. каза:

Токсичен е хитче. Задържа си хитовостта на средно ниво и я чувам по дискотеките редовно. 

Машъпа й обаче е по-успешен според мен. 

Радвам се, че поне един Галенов може да го признае.

Машъпа по дифолт е по-успешен още от преди да излезе. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Danger. каза:

Вие от три години получавате еднакви и едни и същи ганевски песни и припадате на всяка една от тях, а сега тази на Галена не ви харесвала. Смях. :1000(29):

 

E4F2C077-6509-4F06-9B10-572EB2A569CB.jpeg

Ее в Apple хубаво я качват премиерно, ама Spotify профила й го осакатиха отвсякъде тия от kvz. Качват песните й със седмици по-късно...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Ее в Apple хубаво я качват премиерно, ама Spotify профила й го осакатиха отвсякъде тия от kvz. Качват песните й със седмици по-късно...

Поне не е като при Лидия, на която вече толкова време профилната й снимка е...

Screenshot_20210723-130615_Spotify.jpg.c1f0985ae8e84a1d80e72cccfa6b74b2.jpg

:D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, SG каза:

Поне не е като при Лидия, на която вече толкова време профилната й снимка е...

Screenshot_20210723-130615_Spotify.jpg.c1f0985ae8e84a1d80e72cccfa6b74b2.jpg

:D

В периода около Грешници, помня че обложката на песента й беше профилна, а сега това с черното е в знак на загиналата й кариера с последните две колаборации...

  • Haha 5
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля всеки,който мисли Турбуленция за ефектен клип да отиде на очен лекар. Кое му е ефектното на това? Стъкмен от още 100 чалга клипа. Много ми харесва как Валери Милев се гаври с нея,а същата година има ето такъв клип :

 

 

  • Love 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Вярно ли е,че Гергана е напуснала Пайнер и е станала продавачка?

Никъде по статиите не пише точно в кой магазин и в кой квартал е, няма как да я проверим 😄

  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена пак с хит! 

Мислех че това че е с Ганев комерс може да й изиграе лоша шега, ама отвсякъде пръска с интерес - тик ток, гледания, лайкове, коментари, даже и по участия вече се пее. 

 

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Клипът на Турболенция колкото и да ефектен е турбоселения като концепция. 

Не те ли е срам да демонстрираш елитизъм и дискриминация спрямо селяните? Типично двуличие на либералите.

Турболенция е по-големият хит и и ще се запомни повече. На Галена новата вече ми омръзна.

  • Like 2
  • Haha 4
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, DarkChild каза:

Не те ли е срам да демонстрираш елитизъм и дискриминация спрямо селяните? Типично двуличие на либералите.

Турболенция е по-големият хит и и ще се запомни повече. На Галена новата вече ми омръзна.

Изобщо не е селяния според мен. Направо си е топ проекта на годината. Клипа има целта да развесели хората след локдауна от пандемията, а изпълнението поне за мен е повече от перфектно. На Галена също не е лош клипа, напротив, но не знам защо се започна едно плюване по Емилия? 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път от много време имаме чалга песен, влязла в чуждестранен трендинг. Сутринта беше #19 в Германия. Последно май се беше случило с “Феноменален” и “Не се изтриваш”. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

За първи път от много време имаме чалга песен, влязла в чуждестранен трендинг. Сутринта беше #19 в Германия. Последно май се беше случило с “Феноменален” и “Не се изтриваш”. 

 

На Роксана и Емилиано стигна до топ 13-14 в тренда на Германия!🤣

Тренда постоянно им е пълен от балкански песни, сръбските даже и на челните позиции се редят и то и в Австрия и Швейцария. Редно беше да има и бг песни. 

Германците явно си слушат музика от другите платформи и тренда е оставен за балканска колонизация!

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена: "Ти не си за мен" е моят начин да почета кариерата на Барбито на поп-фолка!

Анелия: Ще възпея най-добрата ми приятелка Геринка в предстоящия си кючек с Палома!

Лидия: Обожавам Гери, буквално израстнах с нейните песни ❤️ 

Преслава: "В твоето легло" е посветена на Гергана. Ех, турне 2006... спомени...

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Gerganafen каза:

Галена: "Ти не си за мен" е моят начин да почета кариерата на Барбито на поп-фолка!

Анелия: Ще възпея най-добрата ми приятелка Геринка в предстоящия си кючек с Палома!

Лидия: Обожавам Гери, буквално израстнах с нейните песни ❤️ 

Преслава: "В твоето легло" е посветена на Гергана. Ех, турне 2006... спомени...

Гери: Ама тези картофи не сте ги премерили, моля...

:D

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

2022: Голямото (буквално) завръщане на променената, надебеляла и нахакана Гергана с кавър на "Бой, бой":1000(17):

Заплатите по супермаркетите не са толкова високи, че да си позволи да я плати толкова скоро. Най-рано 2023, тъкмо за 20 години на сцена.

Всички бъзици настрани, но отказвам да повярвам на тази клюка, че е продавачка. Тя се отказа от музиката, защото не можеше да й донесе дивиденти в дългосрочен план и искаше нещо по-стабилно, с образование. Да ходи да се бъхти в супермаркет не звучи логично след като тия пари може да ги изкара дори на мега нисък хонорар само с ретро хитовете.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Gerganafen каза:

Галена: "Ти не си за мен" е моят начин да почета кариерата на Барбито на поп-фолка!

Анелия: Ще възпея най-добрата ми приятелка Геринка в предстоящия си кючек с Палома!

Лидия: Обожавам Гери, буквално израстнах с нейните песни ❤️ 

Преслава: "В твоето легло" е посветена на Гергана. Ех, турне 2006... спомени...

Гергана: Ще искате ли торбичка?

 

SG ме е изпреварил.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Заплатите по супермаркетите не са толкова високи, че да си позволи да я плати толкова скоро. Най-рано 2023, тъкмо за 20 години на сцена.

Всички бъзици настрани, но отказвам да повярвам на тази клюка, че е продавачка. Тя се отказа от музиката, защото не можеше да й донесе дивиденти в дългосрочен план и искаше нещо по-стабилно, с образование. Да ходи да се бъхти в супермаркет не звучи логично след като тия пари може да ги изкара дори на мега нисък хонорар само с ретро хитовете.

Като се има предвид, че досега уж е работела в музей, където заплатите са страшно ниски, може би не е толкова неочаквано.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, DarkChild каза:

Гергана: Ще искате ли торбичка?

 

SG ме е изпреварил.

Всеки си има различни представи за този ключов момент в кариерното развитие на Гери. :D

А работата й в музея не знам дали е била сериозна, по-скоро е ходила там за изложения. Тя и в СУ работеше на някаква такава позиция. Но доколкото знам до скоро основните пари все още си й идваха от някое и друго участие.

Деси да вземе да я викне най-накрая за дует. Ще са си от полза- едната ще пробие в Индия, а другата в Палестина.

 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...