Jump to content



Поп фолк скандали (Юли, 2021)


Препоръчани коментари

преди 12 часа , FikLena каза:

един лидер винаги трябва да е нива над останалите !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

 

Супер, ама тоя клип сме го гледали още преди 9-10 години - в евтин вариант, но пък с по-яка песен:

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, DarkChild каза:

Сега чух на жената на султана новия кавър на Беден в сърцето. И предната беше по-слаба от Феноменален в изпяването, но тук вече разликата е брутална. Аматьорско изпълнение в действителност.

А пък какви възхвали има за клипа...Такова нещо тук би минало и заминало. Не разбирам толкова ли са назад в това отношение. Не ги следя по принцип.

Не са, просто Тияна грабна цялата аудитория която в Бг ще се кефи на Глория 2021 или Роксана, Азис, Емилиано и подобни...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Не са, просто Тияна грабна цялата аудитория която в Бг ще се кефи на Глория 2021 или Роксана, Азис, Емилиано и подобни...

Между двете аудитории няма нищо общо. На Глория се кефи основно таргета 40+ и то някои от тях. А на останалите се кефят същите тези, които се кефят и на тази от аватара ти. По - скоро всички тия се кефят на Азис и част от тях се кефят на Галена, Роксана, Преслава, Емилиано и т.н. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, WindWalkerMonk каза:

Между двете аудитории няма нищо общо. На Глория се кефи основно таргета 40+ и то някои от тях. А на останалите се кефят същите тези, които се кефят и на тази от аватара ти. По - скоро всички тия се кефят на Азис и част от тях се кефят на Галена, Роксана, Преслава, Емилиано и т.н. 

 

Писал съм "или". И на Султанката аудиторията е все така...целият отпадък на обществото...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Писал съм "или". И на Султанката аудиторията е все така...целият отпадък на обществото...

А кои не са отпадък на обществото? Ако според теб и тези на Глория и Роксана са съпоставими с нейните? Щом ги сравняваш, значи според теб на някоя се кефи каймака на обществото? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

А кои не са отпадък на обществото? Ако според теб и тези на Глория и Роксана са съпоставими с нейните? Щом ги сравняваш, значи според теб на някоя се кефи каймака на обществото? 

Мисля, че изобщо не на никаква утайка феновете на султанката. Прекалено големи са гледанията, за да е само една малка част от обществото. Точно всенароден хит си е, който тресе цяла Сърбия и отвъд.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, DarkChild каза:

Мисля, че изобщо не на никаква утайка феновете на султанката. Прекалено големи са гледанията, за да е само една малка част от обществото. Точно всенароден хит си е, който тресе цяла Сърбия и отвъд.

Мислех че говориш за новата песен и клип. Първата беше масов хит в куп държави и няма кой не я знае, но при новият кавър хвалбите идват точно от посочените, другите или са разочаровани или още не са я открили. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Мислех че говориш за новата песен и клип. Първата беше масов хит в куп държави и няма кой не я знае, но при новият кавър хвалбите идват точно от посочените, другите или са разочаровани или още не са я открили. 

Ама те и на предния клип се чудеха и марха.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, DarkChild каза:

Ама те и на предния клип се чудеха и марха.

Абе имат си и те хубави клипове. Дъщето на Цеца и други млади предлагат качествени нещa.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Willy каза:

Мислех че говориш за новата песен и клип. Първата беше масов хит в куп държави и няма кой не я знае, но при новият кавър хвалбите идват точно от посочените, другите или са разочаровани или още не са я открили. 

Дам, на кавъра на Галена се кефи хайлайфа, а на кавъра на Преслава - утайката. :laughing: Плийс.

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Blueberry каза:

Дам, на кавъра на Галена се кефи хайлайфа, а на кавъра на Преслава - утайката. :laughing: Плийс.

И Глория и Азис ги харесвали само утайките. Явно и той се е почерпил като мен днес с червено вино. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Blueberry каза:

Дам, на кавъра на Галена се кефи хайлайфа, а на кавъра на Преслава - утайката. :laughing: Плийс.

Аххаххаха не мога с вас значи, от всичко вадите Галена-Преслава. 

Едната е масови и я знае всеки, другата май ще флопне. Мен и двете не ме кефят!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, WindWalkerMonk каза:

И Глория и Азис ги харесвали само утайките. Явно и той се е почерпил като мен днес с червено вино. 

Виното ми е любимо мила, но червено не пия!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Виното ми е любимо мила, но червено не пия!

 

То е полезно, но й бялото си е екстра. 

но и шампанското не е зле. Три класни алкохола. Виж и аз като теб ше кажа: бира пият само утайките, вино само каймака. Ивана го е изпяла - шампанско и сълзи, не бира и сълзи.

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сериозно ли ви харесва чак толкова тоя клип? Да, ново е за България, но не ми се струва особено сполучливо. Даже ми евтинее на моменти. Галена има поне 10 по-добри.

  • Like 8
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Senhor каза:

Сериозно ли ви харесва чак толкова тоя клип? Да, ново е за България, но не ми се струва особено сполучливо. Даже ми евтинее на моменти. Галена има поне 10 по-добри.

Да, сериозно ни харесва и не евтинее в нито един момент, защото е с марката на "Галена".

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Senhor каза:

Сериозно ли ви харесва чак толкова тоя клип? Да, ново е за България, но не ми се струва особено сполучливо. Даже ми евтинее на моменти. Галена има поне 10 по-добри.

Не е задължително да е на топ локации тип Маракеш или Куба, за да изглежда всичко на световно ниво. 

Иначе гледам, че само Пресови ти лайкнали поста, те понеже са с най-големите претенции за видеоклип :1000(29):

Да снимаш клип цяла седмица, два месеца да го обработват и да дойде някой да каже, че е евтино - само в  Рамания се случва. :D 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Danger. каза:

Не е задължително да е на топ локации тип Маракеш или Куба, за да изглежда всичко на световно ниво. 

Иначе гледам, че само Пресови ти лайкнали поста, те понеже са с най-големите претенции за видеоклип :1000(29):

Да снимаш клип цяла седмица, два месеца да го обработват и да дойде някой да каже, че е евтино - само в  Рамания се случва. :D 

Тоя май иска да го причакам на светофарите на Св. Неделя до Хепи и да си поговорим с него на 4 очи. :)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Senhor каза:

Сериозно ли ви харесва чак толкова тоя клип? Да, ново е за България, но не ми се струва особено сполучливо. Даже ми евтинее на моменти. Галена има поне 10 по-добри.

Заради ефектите, но все пак е клип, не филм. Освен това българите просто не са добри в тия неща. Като ниво е абсолютно на средна ръка световен клип, мога да видя да речем как някой там го прави. Но не е най - добрият клип тази година. Турболенция го слага в малкия си джоб и като ефекти, и като идея. Просто на Ема мъжо има повече пари. 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...