Jump to content

За коя партия/коалиция ще гласувате на 11-ти Юли ?


За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?  

62 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?

    • 1. Коалиция Движение „Заедно за промяна“
      0
    • 2. Партия „Свобода“
      0
    • 3. Партия Български национален съюз „Нова демокрация“
      0
    • 4.Коалиция „БСП за България“
    • 5. Коалиция ГЕРБ – СДС
    • 6. Партия „Атака“
      0
    • 7. Партия „Движение за права и свободи“
      0
    • 8. Партия „Изправи се! Мутри вън!“
    • 9. Партия МИР
      0
    • 10. Партия БТР – „България на труда и разума“
      0
    • 11. Партия „Възраждане“
    • 12. Партия „Подем“
      0
    • 13. Партия БРИГАДА
      0
    • 14. Партия „Пряка демокрация“
      0
    • 15. Партия Гражданска платформа „Българско лято“
      0
    • 16. Коалиция „Българските патриоти“ (ВМРО, Воля, НФСБ)
      0
    • 17. Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“
      0
    • 18. Партия „Партия на Зелените“
      0
    • 19. Коалиция „Национално обединение на десницата“ (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
      0
    • 20. Партия „Глас народен“
    • 21. Партия „Републиканци за България“
      0
    • 22. Партия „Има такъв народ“
    • 23. Партия „Демократична България“

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 7 минути, meleto каза:

Колко сериозна победа и очаквано представяне на другите? Може ли с проценти?

Такива, че трите партии да имат или поне да са на ръба на 121 депутати. %-тите на герб и бсп според мен са силно надценени в проучванията. 

  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , NazzkO каза:

Не е истина колко гнусотии свърши служебното правителство само за краткото си жалко съществуване.
 

Начело с този изкуфял палячо Рашков и абсолютно неадекватния здравен министър.

Явно доста българи са изключително манипулируеми и се хвърлят с отворени ръце към популисткото.

И ако те са все пак по-голямата част от гласуващите, то явно обществото си заслужава кабинет на слави, манолова и гн бойкикев.

Гответе се за най-гнусното управление и нови избори, ако това се случи.

Значи това, че изкараха кирливите ризи на ГЕРБ са гнусотии?Че доказаха как ГЕРБ са раздали 12 милиарда, подчертавам, милиарда, а не милиона, на няколко фирми и лица?Че авансово са платени пътища и магистрали, за които дори няма изготвен проект и терените не са отчуждени?
Да си призная, чудя се дали след изборите е добре да се сформира правителство, или да има нови избори на есен, защото служебното свърши страхотна работа!Ако има как да управляват до есента представете си още колко злоупотреби на ГЕРБ ще лъснат до тогава!Ще ги закопаят.Резултатите, които ИТН постига според агенциите се дължат именно на работата на служебното правителство и на САЩ, които чрез закона Магнитски допълнително открехнаха завесата за това какво се е случвало през последните години у нас.

ГЕРБ управляват 12 години и излизат на избори със слогана "Да въведем ред в хаоса"😆А интересно, след като властта е била във вашите ръце до вчера, кой създаде тоя хаос???Глупаци!

  • Like 5
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Заболя ме главата от този евтин гнусен популизъм.

Всички ме кефят. Мая гледа злобно, злобно. Ужасно излъчване има. Като заговори е малко по-поносима. Като млъкне изскача всичко лошо. 

Корнелия беше ОК, от ДБ беше доста скучно. Най-интересното беше, че видяхме Борис Бонев - Боби да се натиска за ефирно време :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софиянци пак гласувайте  за Герб :)

 

Цял мост е бил спестен при ремонта на Западния парк

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/07/10/4229117_cial_most_e_bil_spesten_pri_remonta_na_zapadniia_park/?ref=home_layer2

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Софиянци пак гласувайте  за Герб :)

 

Цял мост е бил спестен при ремонта на Западния парк

https://www.dnevnik.bg/bulgaria/2021/07/10/4229117_cial_most_e_bil_spesten_pri_remonta_na_zapadniia_park/?ref=home_layer2

Ама тия си правят к'вот си поискат. А за зачитане на разпоредби, планове и пр. - това за тях са незначителни неща. Тук спестили мост, там спестили лост, спестили от качествен материал тук, спестили от качествен материал там. И уж се бием в гърдите после: "Ама ние направихме това, това и това", а във всичкото им впоследствие лъсват "спестявания", налагащи после безкрайни ремонти. 

Но не, на народа т'ва не му пречи. К'во па толкова - сигурно пестят от мат'рял за увеличение на пенсии, детски и по-високи заплати. Е, т'ва е партията на народа! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.07.2021 г. от 14:26, meleto каза:

ТИя дни имаше интервю на Костов в Лице в лице. Е, сега вижда ИТН като единствената и правилна алтернатива на ГЕРБ. Новият месия бил Слави. :D А преди това, преди години, правеше четки на ББ. Отдавна е дискредитиран в моите очи.  

 

От 3.07.2021 г. от 14:29, omline каза:

И само да кажа, че СДС - партията която в момента е в съдружие с ГЕРБ, е партия майка, именно на ДСБ...която пък е причината "Да, България" да видят депутатски места...

Та...както обещах:

Ето какво пише бат Слави за същия Костов в книгите си през 2004 и през 2015.

2004 - редактор на книгата "За стърчането" е Любен Дилов-син (сега кандидат за депутат от ГЕРБ)

Цитат

Сигурно драгите зрители днес се чудят защо изпадам в такава бурна радост всеки път, когато стане дума за СДС. Вероятно в тази партия има и свестни хора - нещо повече - бил съм им искрен симпатизант през 90-те години! Но това, което се случи по времето на Иван Костов - поне за мен - като отношение между властта и гражданите, като граждански свободи беше голяма крачка назад. Беше връщане към времето на Тодор Живков в по-голяма степен, отколкото правителството на Жан Виденов с икономическата катастрофа, която донесе. А ти, Дилов, през 1997 ме накара да им отида на митинга, да пея, да се държа ръка за ръка с Евгени Михайлов и Надежда Михайлова... Много хубаво, Дилов! Браво!

 

2015 - редактор на книгата "За мен е чест" е Иво Сиромахов (който само да вметна като любопитен факт, няма нищо общо с политическите дела сега на Слави и ко.)

Цитат

Политическите претенции бяха единствено от страна на министър-председателя Иван Костов, който правеше всичко възможно с целия апарат на държавата да смачка както нашето предаване, така и всеки, който е дръзнал да говори някакви неща, които не съответстват на линията на партията. Всички, които се осмелиха да рекламират в „Хъшове“, веднага бяха наказани. Моментално. Бяха им пращани веднага данъчни, тормозеха ги, пречеха им по всякакъв начин. И изведнъж Samsung почна да рекламира в предаването, защото то имаше огромен рейтинг. Средният рейтинг на телевизия „Седем дни“ беше 1%. И почва предаването „Хъшове“ в неделя вечерта, и рейтингът става 30%. Свършва „Хъшове“ и рейтингът на телевизията пак става 1%. Всяка фирма би искала да се рекламира в толкова гледано предаване. Плюс това аз сам определях цените на рекламите и така можех да давам по-ниски цени, за да може да влизат някакви пари в „Хъшове“. Но държавата по всякакъв начин тормозеше рекламодателите ни. С всички възможни методи. И Samsung, и Ford, и всеки, който пускаше реклама при нас.

 

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, omline каза:

 

Та...както обещах:

Ето какво пише бат Слави за същия Костов в книгите си през 2004 и през 2015.

2004 - редактор на книгата "За стърчането" е Любен Дилов-син (сега кандидат за депутат от ГЕРБ)

 

2015 - редактор на книгата "За мен е чест" е Иво Сиромахов (който само да вметна като любопитен факт, няма нищо общо с политическите дела сега на Слави и ко.)

 

Явно Костов се реваншира за едно време.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Та хора на тези двамата сега ще управляват заедно - няма лошо, сигурно са свестни, но когато хвърлят кал по опонентите си сега, нека са наясно, че животът (особено политическият) така обръща нещата, че утре да зависиш от този, когото днес плюеш (както се случва с тях двамата).

Ако бях хейтър щях да кажа, че в нашето село не му викаме баш реванш на това нещо, ама ще си трая.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето и нещо сладко за десерт от 2015-та.

Цитат

Аз всъщност основно съм гласувал за СДС, а те ни направиха най-големия проблем, откакто съществуваме. Ние винаги сме воювали с правителството, с всяко правителство, защото смятам, че това е основният ангажимент на журналистите и на такива шоута като нашето, да са против правителствата. Защото така има баланс, така има коректив. Бойко Борисов, каквото и да е правил, не е свалил шоуто. Може да е говорил „Аз мога да ви приключа“, може да е казвал всякакви неща, но не е свалил шоуто. Докато Иван Костов го свали. Той го свали, бе. Директно! Може да не го е свалил той лично, да го е свалил шефът на БНТ, но не е станало без Костов да е казал „Добре!“. Със сигурност. Щото държавата беше такава, че всичко опира до един човек.

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.07.2021 г. от 15:01, omline каза:

image.png.d0f38096194e301c80530ed258215638.png

:D 

Настрана заглавието, но наистина, ако бях избирател на ИТН щях да съм много фрустриран защо Тошко е на този колаж, а не Слави. Наистина явно нещата са "Гласуваш за Слави, получаваш Тошко."

По-притеснителното е как гласуваш за Демократически блок, а някак си ти пробутват Маяма ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

По-притеснителното е как гласуваш за Демократически блок, а някак си ти пробутват Маяма ... 

То въобще е смешно - плюят срещу ГЕРБ щото било статукво, обаче се запрегръщаха с Мая, защото нямат друг избор. Лицемерие. 

Щом има вярващи, какво да се прави. Аз още в началото казах, че не е елитно да кажеш, че си гласувал за когото и да е. Важното е поне да си даваме сметка, че гласуваме за статуквото, какъвто и избор да сторим утре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.06.2021 г. от 8:26, omline каза:

Между другото искам само пак да напомня: която и партия да сте си избрали, прегледайте й листата за вашия избирателен район и ГЛАСУВАЙТЕ С ПРЕФЕРЕНЦИЯ!

Аз лично винаги гледам да са хора от по-долните редици (специално от моето населено място повечето партии винаги слагат големи тъпанари на първите места). Така шансът за  адекватно парламентарно представителство е по-голям.

 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, meleto каза:

Мисля, че до 20ч, но по-добре го направи преди 19.

до 20:00 ако пред секцията има опашка удължават до 21 !

 

Провал......... :(

 ЦИК спря машинното гласуване в още 44 секции, минава се на хартиен вот

https://fakti.bg/bulgaria/595579-cik-spra-mashinnoto-glasuvane-v-oshte-44-sekcii-minava-se-na-hartien-vot

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, FikLena каза:

до 20:00 ако пред секцията има опашка удължават до 21 !

 

Провал......... :(

 ЦИК спря машинното гласуване в още 44 секции, минава се на хартиен вот

https://fakti.bg/bulgaria/595579-cik-spra-mashinnoto-glasuvane-v-oshte-44-sekcii-minava-se-na-hartien-vot

Аз заради опашките му казах по-рано да мине, в последния момент не е много сигурно. Считай аз около 25 минути чаках 10 човека, а в моята секция имаше 2 машини, а бяха все млади хора (под 40).

Иначе за мен не е провал още... все пак 45-50 машини не са толкова критични. По-скоро има зверска пропаганда по всички ТВ, особено БНТ. Едни агитират за ГЕРБ, други за ИТН. Трети плюят машините. Революционна трагедия.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...