Jump to content

За коя партия/коалиция ще гласувате на 11-ти Юли ?


За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?  

62 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?

    • 1. Коалиция Движение „Заедно за промяна“
      0
    • 2. Партия „Свобода“
      0
    • 3. Партия Български национален съюз „Нова демокрация“
      0
    • 4.Коалиция „БСП за България“
    • 5. Коалиция ГЕРБ – СДС
    • 6. Партия „Атака“
      0
    • 7. Партия „Движение за права и свободи“
      0
    • 8. Партия „Изправи се! Мутри вън!“
    • 9. Партия МИР
      0
    • 10. Партия БТР – „България на труда и разума“
      0
    • 11. Партия „Възраждане“
    • 12. Партия „Подем“
      0
    • 13. Партия БРИГАДА
      0
    • 14. Партия „Пряка демокрация“
      0
    • 15. Партия Гражданска платформа „Българско лято“
      0
    • 16. Коалиция „Българските патриоти“ (ВМРО, Воля, НФСБ)
      0
    • 17. Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“
      0
    • 18. Партия „Партия на Зелените“
      0
    • 19. Коалиция „Национално обединение на десницата“ (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
      0
    • 20. Партия „Глас народен“
    • 21. Партия „Републиканци за България“
      0
    • 22. Партия „Има такъв народ“
    • 23. Партия „Демократична България“

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 11 минути, FikLena каза:

много многооо ниска избирателна активност... скандално .

и все пак Герб нямат шанс да управляват

Чак пък скандално ниска... Напротив! Не върви никак зле. Към 10:00 на 4 април активността е била едва 7,50%, докато днес към 11:00 имаме 12%. Да видим как ще се развие в следващите часове. Може да е по-ниска, заради това, че няма толкова купени вотове, но да видим...

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мая Манолова: Очаквам да има мнозинство в следващия парламент

Те ако съберат 100 общо ще е добре. Мнозинство очаквала. 

Значи към 11 часа е била 12%

В 14 часа е 22%...

Има още 6 часа... значи ще е около 45%, както прогнозирах.

Според мен повечето хора излязоха да гласуват в по-ранните часове, за да избегнат жегите.

Даже сутринта като гласувах имаше предимно под 40 години и то не само в моята секция. Все си мислех, че съм 10ч се редят бабите.

 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Мая Манолова: Очаквам да има мнозинство в следващия парламент

Те ако съберат 100 общо ще е добре. Мнозинство очаквала. 

Значи към 11 часа е била 12%

В 14 часа е 22%...

Има още 6 часа... значи ще е около 45%, както прогнозирах.

Според мен повечето хора излязоха да гласуват в по-ранните часове, за да избегнат жегите.

Даже сутринта като гласувах имаше предимно под 40 години и то не само в моята секция. Все си мислех, че съм 10ч се редят бабите.

 

Къде видя, че към 14:00 е 22%? Все още няма никакви официални данни след 11:00ч.!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Мая Манолова: Очаквам да има мнозинство в следващия парламент

Те ако съберат 100 общо ще е добре. Мнозинство очаквала. 

Значи към 11 часа е била 12%

В 14 часа е 22%...

Има още 6 часа... значи ще е около 45%, както прогнозирах.

Според мен повечето хора излязоха да гласуват в по-ранните часове, за да избегнат жегите.

Даже сутринта като гласувах имаше предимно под 40 години и то не само в моята секция. Все си мислех, че съм 10ч се редят бабите.

 

Не е вярно това. Слушах сега социолози по БНТ. Активността към момента е доста по-ниска, като основната причина е липсата на младите пред урните. Тепърва вероятно ще гласуват те. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 Избирателната активност към 16.00 ч. е 28,8 %. Това обяви политологът от „Тренд" Димитър Ганев в ефира на „Неделята на NOVA". „На миналите избори по това време активността е била 34,6 %. Има голяма вероятност тези избори да бъдат с най-ниска избирателна активност в демократичната ни история", поясни Ганев.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, plambata каза:

Не е вярно това. Слушах сега социолози по БНТ. Активността към момента е доста по-ниска, като основната причина е липсата на младите пред урните. Тепърва вероятно ще гласуват те. 

Последно ще вярваме ли на социолозите или не? Нещо се обърках. ХАХ

Ле-ле, тия в Пловдив цепят. Всички области към 11 часа с над 10%, само те са с 7-8%, че в единия МИР им е 5%.

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

 

 Избирателната активност към 16.00 ч. е 28,8 %. Това обяви политологът от „Тренд" Димитър Ганев в ефира на „Неделята на NOVA". „На миналите избори по това време активността е била 34,6 %. Има голяма вероятност тези избори да бъдат с най-ниска избирателна активност в демократичната ни история", поясни Ганев.

Още по-зле. Това само доказва, че хората се отвратиха от кампанията на Рашков. Вместо да създадат избирателна активност, я сринаха. Е, все си мисля, че за 4 часа ще стигне 40-45%.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 13 минути, FikLena каза:

 

 Избирателната активност към 16.00 ч. е 28,8 %. Това обяви политологът от „Тренд" Димитър Ганев в ефира на „Неделята на NOVA". „На миналите избори по това време активността е била 34,6 %. Има голяма вероятност тези избори да бъдат с най-ниска избирателна активност в демократичната ни история", поясни Ганев.

Под шапка акъл не вирее ... никой нормален човек не би насрочил избори в разгара на отпускарския сезон ! 

Редактирано от kalpazanin
  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

Е нали ти и още един форумец дискутирахте 55+%. Разбира ви главата и на вазе.

Тука половината викаха по-ниска от предния път, другите - повече. Хади бакалъм! 

  • Haha 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

Тука половината викаха по-ниска от предния път, другите - повече. Хади бакалъм! 

Аз казах, че ще е под 50%. Като прогнозирах между 45% и 50%. Все пак, ако така върви до 20ч ще мине 40% и като сложим 2-5% от чужбина, може и да вържа прогнозата долу-горе. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, meleto каза:

Мая Манолова: Очаквам да има мнозинство в следващия парламент

Те ако съберат 100 общо ще е добре. Мнозинство очаквала. 

Значи към 11 часа е била 12%

В 14 часа е 22%...

Има още 6 часа... значи ще е около 45%, както прогнозирах.

Според мен повечето хора излязоха да гласуват в по-ранните часове, за да избегнат жегите.

Даже сутринта като гласувах имаше предимно под 40 години и то не само в моята секция. Все си мислех, че съм 10ч се редят бабите.

 

и като добавим гласовете от чужбина :) герб под 20%.Итн над 20%

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, kalpazanin каза:

Под шапка акъл не вирее ... никой нормален човек не би насрчил избори в разгара на отпускарския сезон ! 

Не е това причината. Виж изборите през 2009 - 60% избирателна активност! 5 юли!

Други са причините. На хората им писна от повтаряне на нападки. Разбраха, че и да гласуват трите партии няма да получат 120 депутати, ГЕРБ не могат сами и накрая теглиха една майна на тези, които поискаха нови избори.

Ще е интересно в абсолютен брой гласоподаватели кой колко ще вземе спрямо миналите избори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, FikLena каза:

и като добавим гласовете от чужбина :) герб под 20%.Итн над 20%

Мисля, че се очертава ниска избирателна активност и навън. Даже и в Турция. Тия 160 хиляди от предните избори май ще си се върнат на старите числа от порядъка на 100-120 хиляди, което като проценти ще са не повече от 4-5%. Разпределени дори 30% за ИТН, ще получат около 1.5-2% от тях.

Между другото защо ЦИК не обявяват избирателна активност? На предните избори по това време имаха сигурно 3-4 обявления. 

https://results.cik.bg/pi2021_07/aktivnost/index.html

https://results.cik.bg/pi2021/aktivnost/index.html

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога пък сте видели да отричам данни на социолозите? Аз им вярвам на повечето, просто има субективни фактори, заради които не могат да познаят на 100%. Голяма част от моите познати ще гласуват сега тепърва. Но май се очертава ниска активност, да. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Социологията като наука може да преодолява субективните фактори и да се вместят в допустимата стохастична грешка. Да не познаеш победителите, подредбата и процентите, означава, че нещо много куца. И в повечето случаи не е непрофесионализъм, а изпълняване на интереси. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Мисля, че се очертава ниска избирателна активност и навън. Даже и в Турция. Тия 160 хиляди от предните избори май ще си се върнат на старите числа от порядъка на 100-120 хиляди, което като проценти ще са не повече от 4-5%. Разпределени дори 30% за ИТН, ще получат около 1.5-2% от тях.

Между другото защо ЦИК не обявяват избирателна активност? На предните избори по това време имаха сигурно 3-4 обявления. 

https://results.cik.bg/pi2021_07/aktivnost/index.html

https://results.cik.bg/pi2021/aktivnost/index.html

Приятели в Турция отидоха към 11 сутринта и са били първите явили се, благодарили им любезно. :D 

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разликата вече е около 1% според екзитполовете. С гласовете от чужбина вероятно ИТН ще излязат първи, но като цяло слабичко представяне на трите партии. Дано главата на Славчо уври, че няма как да стане с постоянни избори. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

ЦИК са глобили 24часа и други медии за оповестяване на резултати. 

"Дневник" също ги оповестяваха в Youtube канала си. Ето това, Меле, вече Е избирателно.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, plambata каза:

Разликата вече е около 1% според екзитполовете. С гласовете от чужбина вероятно ИТН ще излязат първи, но като цяло слабичко представяне на трите партии. Дано главата на Славчо уври, че няма как да стане с постоянни избори. 

Ооо здрав разум ли подушвам тук?

  • Haha 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, omline каза:

Ооо здрав разум ли подушвам тук?

Не харесвам поведението на Слави. Симпатизирам на ДБ и ИСМВ. Гласувах за вторите. Ясно е, че трите партии ще работят заедно, но това напиране за постоянно ходене на избори в Слави ме дразни много. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...