Jump to content



За коя партия/коалиция ще гласувате на 11-ти Юли ?


За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?  

62 потребители гласуваха

  1. 1. За кого ще гласувате на 11-ти Юли ?

    • 1. Коалиция Движение „Заедно за промяна“
      0
    • 2. Партия „Свобода“
      0
    • 3. Партия Български национален съюз „Нова демокрация“
      0
    • 4.Коалиция „БСП за България“
    • 5. Коалиция ГЕРБ – СДС
    • 6. Партия „Атака“
      0
    • 7. Партия „Движение за права и свободи“
      0
    • 8. Партия „Изправи се! Мутри вън!“
    • 9. Партия МИР
      0
    • 10. Партия БТР – „България на труда и разума“
      0
    • 11. Партия „Възраждане“
    • 12. Партия „Подем“
      0
    • 13. Партия БРИГАДА
      0
    • 14. Партия „Пряка демокрация“
      0
    • 15. Партия Гражданска платформа „Българско лято“
      0
    • 16. Коалиция „Българските патриоти“ (ВМРО, Воля, НФСБ)
      0
    • 17. Коалиция „Ляв съюз за чиста и свята република“
      0
    • 18. Партия „Партия на Зелените“
      0
    • 19. Коалиция „Национално обединение на десницата“ (КОД, БЗНС, БДФ, СЕК)
      0
    • 20. Партия „Глас народен“
    • 21. Партия „Републиканци за България“
      0
    • 22. Партия „Има такъв народ“
    • 23. Партия „Демократична България“

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 37 минути, Fast каза:

Нямам любими партии. Ще гласувам за тях, защото са единствената партия с шанс да влязат в НС, които не представляват популистки интереси, и са с изцяло про-ЕС политика.

Не judge-вам. Просто политиките са им супер объркващи. Не бих казал, че са само про-ЕС (основно защото са в ЕНП, но то и ГЕРБ и други са). Преди всичко са про-USA.  Относно популизма - може да се каже, че е така. Но проповядват изключително дразнещ реваншизъм, който имам чувството, че ги осмисля. 

 

преди 33 минути, Hurricane каза:

Гледам и не вярвам на очите си... Как все още има хора, които биха подкрепили партията на човека, който смаза държавата и я доведе до дъното на всички класации?! Заради Бойко и партия ГРОБ сме най-корумпираната държава и държавата с най-малки заплати и пенсии в ЕС, най-бързо топящата се нация в света и на 111 място по свобода на словото... Който има акъл, би подкрепил всекиго друг, но не и тях! Както Манолова казва: “Мутри вън!” Време е за промяна! 

Някак бих се съгласил с коментара ти, но в момента, в който сложи Манолова в изречение за промяна и олекна. Манолова дето предложи Пеевски за шеф на ДАНС. Същата дето беше няколко мандата депутат от БСП и омбудсман с подкрепата на гласовете на ГЕРБ. 

За мен е приемливо да замеряш ГЕРБ с Има такъв народ, щото те поне още не са били реално във властта. Дори ДБ бих приел. Освен лидерите на формациите в коалицията, повечето още не са били покварени от властта. Но Манолова и ренегатите от партията на Кунева, Бабикян и другите...

  • Like 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, meleto каза:

Не judge-вам. Просто политиките са им супер объркващи. Не бих казал, че са само про-ЕС (основно защото са в ЕНП, но то и ГЕРБ и други са). Преди всичко са про-USA.  Относно популизма - може да се каже, че е така. Но проповядват изключително дразнещ реваншизъм, който имам чувството, че ги осмисля. 

ГЕРБ са про-ЕС само формално, по същия начин както ДПС е "либерална" партия. Съюзяват се с крайнодесни формации. Отдръпват политики, които европеизират страната, заради една малка, но шумна група недоразбрали, които не искат да загубят като гласоподаватели. За мен това е неприемливо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

ГЕРБ са про-ЕС само формално, по същия начин както ДПС е "либерална" партия. Съюзяват се с крайнодесни формации. Отдръпват политики, които европеизират страната, заради една малка, но шумна група недоразбрали, които не искат да загубят като гласоподаватели. За мен това е неприемливо.

Герб не са дясна партия, а центристка. Коалират се с когото могат.

Всички са обречени на коалиция. Нима предстоящата тройна коалиция не е сбирнщайн от целия спектър? Дори ДБ, сама по себе си е микс.

 

То всички партии са със сгрешени ценности и е трудно да им пришиеш категорично място в спектъра. 

 

Любопитно ми е за кои политики говориш, че отдръпват? 

Пп... има фейк гласове в анкетата за партии на промяната. Да не тръгна да разследвам. :d маноловска работа. Манипулация да има.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е истина колко гнусотии свърши служебното правителство само за краткото си жалко съществуване.
 

Начело с този изкуфял палячо Рашков и абсолютно неадекватния здравен министър.

Явно доста българи са изключително манипулируеми и се хвърлят с отворени ръце към популисткото.

И ако те са все пак по-голямата част от гласуващите, то явно обществото си заслужава кабинет на слави, манолова и гн бойкикев.

Гответе се за най-гнусното управление и нови избори, ако това се случи.

  • Like 1
  • Dislike 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, NazzkO каза:

Не е истина колко гнусотии свърши служебното правителство само за краткото си жалко съществуване.
 

Начело с този изкуфял палячо Рашков и абсолютно неадекватния здравен министър.

Явно доста българи са изключително манипулируеми и се хвърлят с отворени ръце към популисткото.

И ако те са все пак по-голямата част от гласуващите, то явно обществото си заслужава кабинет на слави, манолова и гн бойкикев.

Гответе се за най-гнусното управление и нови избори, ако това се случи.

Абсолютно. Съсипаха толкова бизнеси за броени седмици! Какво се занимават с проверки на дребно по бараки и бакалии по пазарите - нищо не остана отворено в Иван Вазов и Южния Парк. По морето 5 проверки за 2 седмици на едно и също заведение, което е изрядно. Уроди. Да пукнат дано! Оправиха големите неща, та се занимават с дребните. 

  • Like 2
  • Love 1
  • Dislike 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, NazzkO каза:

Не е истина колко гнусотии свърши служебното правителство само за краткото си жалко съществуване.
 

Начело с този изкуфял палячо Рашков и абсолютно неадекватния здравен министър.

Явно доста българи са изключително манипулируеми и се хвърлят с отворени ръце към популисткото.

И ако те са все пак по-голямата част от гласуващите, то явно обществото си заслужава кабинет на слави, манолова и гн бойкикев.

Гответе се за най-гнусното управление и нови избори, ако това се случи.

заради такива като вас държавата абсурдистан е на това дередже.

По 60 хил. лв. заплата са получавали директорите на Банката за развитие

https://www.dnevnik.bg/politika/2021/07/07/4229686_politicheskoto_naprejenie_zaplati_po_60_hil_lv_e/

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Не judge-вам. Просто политиките са им супер объркващи. Не бих казал, че са само про-ЕС (основно защото са в ЕНП, но то и ГЕРБ и други са). Преди всичко са про-USA.  Относно популизма - може да се каже, че е така. Но проповядват изключително дразнещ реваншизъм, който имам чувството, че ги осмисля. 

 

Някак бих се съгласил с коментара ти, но в момента, в който сложи Манолова в изречение за промяна и олекна. Манолова дето предложи Пеевски за шеф на ДАНС. Същата дето беше няколко мандата депутат от БСП и омбудсман с подкрепата на гласовете на ГЕРБ. 

За мен е приемливо да замеряш ГЕРБ с Има такъв народ, щото те поне още не са били реално във властта. Дори ДБ бих приел. Освен лидерите на формациите в коалицията, повечето още не са били покварени от властта. Но Манолова и ренегатите от партията на Кунева, Бабикян и другите...

Объркващи са им политиките, защото са коалиция от три уж еднакви по идеи, но само на теория, партии.  Липсва им и харизматичния лидер, но си поправят грешките в тази кампания и според мен ще постигнат изненадващ процент, а защо не и да минат БСП и да са третата по сила партия.

А Маяма е една от най-продажните фигури в политиката, не мога да повярвам, че изобщо има електорат... 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

image.png.d0f38096194e301c80530ed258215638.png

:D 

Настрана заглавието, но наистина, ако бях избирател на ИТН щях да съм много фрустриран защо Тошко е на този колаж, а не Слави. Наистина явно нещата са "Гласуваш за Слави, получаваш Тошко."

  • Haha 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Blueberry каза:

според мен ще постигнат изненадващ процент, а защо не и да минат БСП и да са третата по сила партия.

 

От години следене на политическите процеси, залагам, че ще имат лек спад (прогнозата ми е 20-30 хиляди гласа или около 270 хиляди). ДБ не са способни да разширяват подкрепата за себе си. В тази кампания бяха доста безлични, а накрая бяха малко като ББ - САМО НИЕ МОЖЕМ ДА ПРАВИМ ТОВА И ТОВА... което показва безсилие и най-вероятно вече са разбрали, че продължават да са заключени в София-град и това е.

Според мен няма да е изненада по-малка избирателна активност и част от градските избиратели ще теглят една майна на изборите, откъдето ще дойдат по-малкото гласове.

Хубавото е, че само след 2 дни ще видим развръзката.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, omline каза:

image.png.d0f38096194e301c80530ed258215638.png

:D 

Настрана заглавието, но наистина, ако бях избирател на ИТН щях да съм много фрустриран защо Тошко е на този колаж, а не Слави. Наистина явно нещата са "Гласуваш за Слави, получаваш Тошко."

Че Тошко го подлудиха. Все него бутаха по студията. Имам чувството, че партията на Слави има 3ма членове. Тошко, Филип и Ива Митева ли беше. А да, и бабето - Зайкова (не е нашата Зайка). 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Blueberry каза:

Объркващи са им политиките, защото са коалиция от три уж еднакви по идеи, но само на теория, партии.  Липсва им и харизматичния лидер, но си поправят грешките в тази кампания и според мен ще постигнат изненадващ процент, а защо не и да минат БСП и да са третата по сила партия.

А Маяма е една от най-продажните фигури в политиката, не мога да повярвам, че изобщо има електорат... 

 

FB_IMG_1625757347467.jpg

  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, plambata каза:

Герберите газ пикаете. Самият цар Тиква вече си казва по безумните обиколки, че няма да управлява. Ще има големи изненади в неделя. Нямам търпение. 

И какви изненади предстоят в неделя, ако не е тайна?

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, omline каза:

И какви изненади предстоят в неделя, ако не е тайна?

Сериозна победа на ИТН и по-силно от очакваното представяне на ДБ и ИСМВ. Стой и гледай. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, plambata каза:

Сериозна победа на ИТН и по-силно от очакваното представяне на ДБ и ИСМВ. Стой и гледай. 

Колко сериозна победа и очаквано представяне на другите? Може ли с проценти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...