Jump to content

Чат мания (Юни/Юли/Август, 2021)


Препоръчани коментари

преди 1 минута, zai4eto82 каза:

Сега една фенка от Италия в Туитър в чата специално за Рики тя пише на италиански, не знаела английски, но добре,че има Гугъл преводач. Тя казва, че Рики е винаги добър и харизматичен, но губи и продължава да губи откакто се обяви за гей, избор на деца, брак , беше дал глас за Пуерто Рико през 2019 за правителството им там, защитава LGBT общността, срещу Тръмп е, служи на Байдън, сега защитава и Куба, много хора го мразели в Ел Ей и Пуерто Рико, критикува себе си , скандали. Много млади хора даже не го познавали, защото харесвали регетон, вулгарност и почти голи жени. Гейовете го обвиняват, че продължава да прави песни за жени, а за тях- нищо. Това е много тъжно. Само, защото Рики е директен и винаги има мнение не му влияе добре. По-добре ли е да живее в лъжа пък. Не го разбирам, 

Нищо не разбрах.

  • Like 4
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Blueberry каза:

Нищо не разбрах.

в Туитър имаме чат за Рики с феновете от чужбина и обсъждаме нещата около него как се развиват. И понеже новата му песен не се справя добре и тази фенка на Рики , която е от Италия ми разказа какво се случва с Рики. Рики винаги е готин, но продължава да не е много успешен откакто се обяви за гей, омъжи, има деца. Беше дал глас много за правителството в Пуерто Рико през 2019 да свалят там губернатора и успя, Рики защитава LGBT общността- на някои това не им харесва, Рики е против Тръмп, той служи на Байдън, сега защитава и Куба Рики- това на някои също не им харесва, че се меси и има мнение по въпроса,  мразягт го в Ел Ей и Пуерто Рико, много често Рики критикува себе си в инстаграма си, стават скандали покрай него. Много млади хора не познават изобщо Рики. Те обичат регетон, вулгарност и клиповете с почти голи жени,. Гейовете го критикуват,че не прави песни за тях, а само песни за жени продължава да прави и ого бовиняват. Сони не го промотира. Затова, че е директен и казва какво мисли, не е удобен на повечето. А на Рики изобщо не му пука дали ще е номер 1 в класациите вече, просто прави музика и това е, Но е тъжно ,че така се отнасят с него само, защото е искрен. 

Фенката от Италия казва сега, че много вестници са писали с обиди към Рики в различни страни. Това е много жалко. И тя се зарадва,че Рики го пускали у нас. 

Ето сега е по City tV. 

Аз пък винаги ще бъда зад Рики! ❤️

Утре Рики ще пее на наградите Premios Juventud. Нямам търпение. :P

Ще пусна сега рекуст да се запишат в един форум. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Трябва да искаме повече от живота и да продължи  докато слънцето залезе и няма значение какво казват като че ли е последната нощ на дните ти
Никога не спирай, прави това, което чувстваш, следвай съдбата си дори и извън пътя 

Това е супер яката денс песен от 2011 албума Музика, Душа и Секс: Турне на годината взе с тоя албум

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zai4eto82 каза:

Трябва да искаме повече от живота и да продължи  докато слънцето залезе и няма значение какво казват като че ли е последната нощ на дните ти
Никога не спирай, прави това, което чувстваш, следвай съдбата си дори и извън пътя 

Това е супер яката денс песен от 2011 албума Музика, Душа и Секс: Турне на годината взе с тоя албум

 

Дори не съм я чувал! Нямам и намерение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DenFevgo каза:

Престъпление срещу човечеството е геноцидът, наречен Ковид-19. 

При масова ваксинация в Англия, в момента има по 50 000 нови случая на ден.

При бракувани дози в България, има по 20. 

Толкова за колективния имунитет чрез ваксини.

Иначе от началото на пандемията американските милиардери са забогатели с 1,8 трлн. долара, като монополът на фармацевтичните гиганти върху ваксините срещу COVID-19 е довел до създаването на 9 нови милиардера. :)

 

В Англия е много малък % на ваксиниране Васо. Освен това, времето там е по - благополучно за развитието на Ковид отколкото това в България. 

Относно фармацефтиката, сигурно си прав, не гледам в тази насока, но тя ще става по - богата и без ковид. Щом печелят пари дори от пасти за зъби, които чистят зъбен камък. Храните са вредни, въздуха е мръсен, естествено, че хората са по - болнави. 

За финал само ще кажа, че пътуващите до Индиа, Пакистан, САЩ и други рискови държави в Англия са в пъти повече отколкото в България. Затова шанса да се дотресе там нещо е по - висок.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, WindWalkerMonk каза:

В Англия е много малък % на ваксиниране Васо. Освен това, времето там е по - благополучно за развитието на Ковид отколкото това в България. 

Много е малък процентът, да....

Screenshot 2021-07-21 at 11.25.03.png

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@DenFevgo и ти, като всеки конспиратор, четеш данните твърде едностранчиво и както ти е удобно.

Да, Великобритания са в нов пик на ковид, но виж колко процента от заразените са сериозни и стигат до болница? А колко са смъртни? От ден 1 се говори, че с ваксина пак може да се заразиш (и затова не отпадат другите мерки), но драстично се намалява 1) шанса да се заразиш 2) шанса да го прекараш сериозно.

Никой не гарантира 100% ефективност при която и да е ваксина на света. Това не е видео игра.

Освен това 30 милиона великобританци не са ваксинирани. 50к на ден от това е нищо.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

@DenFevgo и ти, като всеки конспиратор, четеш данните твърде едностранчиво и както ти е удобно.

Да, Великобритания са в нов пик на ковид, но виж колко процента от заразените са сериозни и стигат до болница? А колко са смъртни? От ден 1 се говори, че с ваксина пак може да се заразиш (и затова не отпадат другите мерки), но драстично се намалява 1) шанса да се заразиш 2) шанса да го прекараш сериозно.

Никой не гарантира 100% ефективност при която и да е ваксина на света. Това не е видео игра.

Нещата, които миналия март бяха определяни като конспирация, днес вече са реалност. Четете, анализирайте, правете си изводите... Коне с капаци се управляват най-лесно. От понеделник в Англия маските не са задължителни, но в магазините 70% от хората продължават да ги носят. Това не е отговорност, това е страх. Страх, насаждан по най-пръстъпен начин от политици и медии в последната година и половина. Оттук-нататък тези хора са като кукли в ръцете на правителството, защото вече са уплашени и подчинени. Има книги написани на тази тема и как се контролира съзнанието на масите. Най-лесно е да вярваш на Юксел Кадриев. Но то е и до умствен капацитет, все пак. Мисленето не е за всеки. 

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DenFevgo каза:

Нещата, които миналия март бяха определяни като конспирация, днес вече са реалност. Четете, анализирайте, правете си изводите... Коне с капаци се управляват най-лесно. От понеделник в Англия маските не са задължителни, но в магазините 70% от хората продължават да ги носят. Това не е отговорност, това е страх. Страх, насаждан по най-пръстъпен начин от политици и медии в последната година и половина. Оттук-нататък тези хора са като кукли в ръцете на правителството, защото вече са уплашени и подчинени. Има книги написани на тази тема и как се контролира съзнанието на масите. Най-лесно е да вярваш на Юксел Кадриев. Но то е и до умствен капацитет, все пак. Мисленето не е за всеки. 

Щом ми споменаваш книги, без дори да им назовеш имената... ясно. Ти дори не си реален конспиратор, който борави със стъкмистика и преиначени факти, ти си типичен фейсбук конспиратор, който чете по диагонал и се съгласява с това, което му е най-удобно, без дори да запомни теориите, за да ги цитира. Но за едно си прав - мисленето не е за всеки.

Хайде, ходи да си береш ягодките в Англия и се гордей как си затапил някого в интернет с топ-аргумента "има книги на тази тема".

  • Like 5
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

@DenFevgo С такива високопарни изказвания няма да стигнем до никаква дискусия. Отиди и кажи това на моите колеги от Тунизия, където всеки 2 - ри има болен от Ковид в семейството. И там ли е манипулация. Освен това по - последни данни, и при нас се покачват болните. Вече не са 20, а 150/160. 

Ковид - а ще премине със сигурност, но си остави своите белези. Не мисля да споря по темата. Казах, че фалшивите сертификати от неваксиниран човек са престъпление. Сега с новите скенери са хванали още две българки, или УРОДКИ както е добре да ги наречем. Сега са в затвора в Германия, но се готвят да ги върнат в Сливен, където им е мястото. Измата е престъпление, мнението на всеки за КОВИД еОК, докато не почне да мами и лъже за да си пътува свободно застрашавайки обществото. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, WindWalkerMonk каза:

@DenFevgo

Ковид - а ще премине със сигурност, но си остави своите белези. Не мисля да споря по темата. Казах, че фалшивите сертификати от неваксиниран човек са престъпление. Сега с новите скенери са хванали още две българки, или УРОДКИ както е добре да ги наречем. Сега са в затвора в Германия, но се готвят да ги върнат в Сливен, където им е мястото. Измата е престъпление, мнението на всеки за КОВИД еОК, докато не почне да мами и лъже за да си пътува свободно застрашавайки обществото. 

Няма две мнения за това. Вече двама приятели ми предлагат да ползвам някакъв техен код или натъкмен тест, за да се върна в България. Такъв народ сме си, все да се правим на хитри и да заобиколим закона. За щастие от университета, в който изучавам специалност Ягоди, имаме безплатни тестове и смятам да се възползвам. :)

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, DenFevgo каза:

Няма две мнение за това. Вече двама приятели ми предлагат да ползвам някакъв техен код или натъкмен тест, за да се върна в България. Такъв народ сме си, все да се правим на хитри и да заобиколим закона. За щастие от университета, в който изучавам специалност Ягоди, имаме безплатни тестове и смятам да се възползвам. :)

Разбира се, аз имам приятели които не желаят ваксинация. Те си ходят с PCR тестове. Проблема е, че трябва да даваш пари в България, в Гърция. Но както казах, това си е индивидуално решение и всеки трябва да го уважава. Както и обратното. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , zai4eto82 каза:

Смятай едни крака какво правят. Няма да ми хареса снимките ми дето съм аз, ами краката ми. 

 

Може би силно изразената ти женственост го е отблъснала. Че той нали си е от по-мекичките…

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, BobiTo каза:

Ковид темата е по-банална и от тази за Рики! Не стига, че навсякъде това слушам, та айде и тука. 

Дай да бистрим политиката тогава. И квоооооооо, любимката на Аналия - Мая Сопола е вътре вече ???? 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Дай да бистрим политиката тогава. И квоооооооо, любимката на Аналия - Мая Сопола е вътре вече ???? 

Не знам и не ме интересува. Изхвърлете Мая от тука на боклука. 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , penakavalli каза:

Може би силно изразената ти женственост го е отблъснала. Че той нали си е от по-мекичките…

Да бе да, само дето ме е свалял на участие на Коце и ме е вдигал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-инттересното е,че днес като бях в парка до работа  понеже не ми се влизаше рано и докато си гледах телефона и идва едно момче при мен и ми казва,,че и си сама. Викам какъв е тоя. А той позна ли ме. Гледам го, ами аз го познавам. Виждали сме се 2 пъти, само сме се целували и аз го оставих, защото си бях с Ники и той знаеше за него. И как ме позна пък и ми вика; Още ли си с оня, запиши ми номера, айде утре на кафе. Пък аз като му го записвах, се оказа,че му го пазя. Аз му казах  за какво да се виждаме на кафе, пък той толкова настояваше. Вика утре ще ти звънна преди работа. Едни целувки и не ме е забравил. 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, zai4eto82 каза:

По-инттересното е,че днес като бях в парка до работа  понеже не ми се влизаше рано и докато си гледах телефона и идва едно момче при мен и ми казва,,че и си сама. Викам какъв е тоя. А той позна ли ме. Гледам го, ами аз го познавам. Виждали сме се 2 пъти, само сме се целували и аз го оставих, защото си бях с Ники и той знаеше за него. И как ме позна пък и ми вика; Още ли си с оня, запиши ми номера, айде утре на кафе. Пък аз като му го записвах, се оказа,че му го пазя. Аз му казах  за какво да се виждаме на кафе, пък той толкова настояваше. Вика утре ще ти звънна преди работа. Едни целувки и не ме е забравил. 

Аз ей така срещам веднъж една позната с големи гърди, Мария се казва, отдавна не се бяхме виждали. И тя вика Имаш ли ми номера, запиши го и ми гледа в телефона. И аз го пиша и ми излиза Мима Цицата. Та явно го имах де. 

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unlocked and locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...