Jump to content

Поп фолк скандали (Юни, 2021)


Препоръчани коментари

преди 5 минути, SG каза:

Как вървят гледанията на Лиди и Преси? Паднаха ли вече под 100k?😕 Да знаем дали да се съсредоточаваме повече върху налагането на ретро любимката.

Имаха 782к за 4 дни. Днес ще са с около 10к над тази граница, ама утре май финално падат.

  • Thanks 2
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

Имаха 782к за 4 дни. Днес ще са с около 10к над тази граница, ама утре май финално падат.

Добре е, че още не са. Защитниците на Лиди може и да не го водим чак такъв флоп като правим отчетите по-натам. :D

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Добре е, че още не са. Защитниците на Лиди може и да не го водим чак такъв флоп като правим отчетите по-натам. :D

Е като за Преслава е страшно слабо. Тя винаги първият милион си го прави за ~3 дни, а под 100к още на първата седмица не е падала кой знае от кога.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Е като за Преслава е страшно слабо. Тя винаги първият милион си го прави за ~3 дни, а под 100к още на първата седмица не е падала кой знае от кога.

Случва се понякога... просто по-добрите й песни невинаги се оценяват. :D

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Дано Терзийска ни огрее. 

Тя действащ изпълнител ли е още? Мария, дето се отказа, пусна песен, Райна си вее п*****а в Египет и досажда с снимки цял месец! Този клип що почва като "Знам диагнозата" на Галс?

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Деси Слава и Камелия, единствените все още актуални от най-ранните лидерки, си взеха по едно младо яре и през 2021 стартираха със сходни прилични гледания в YouTube.

Как после човек да не ги нарича тях Кралиците?❤️

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, BobiTo каза:

Тя действащ изпълнител ли е още? Мария, дето се отказа, пусна песен, Райна си вее п*****а в Египет и досажда с снимки цял месец! Този клип що почва като "Знам диагнозата" на Галс?

 

На Пилето песента е по-дърта. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Willy каза:

Е клипа на Райна не е ли от началото на 2009?

Ба, мислех, че най-омразната ми песен на Галена е излязла след 2010. На Райна беше хит без клип, май го снима половин година по-късно, но явно са еднакви. Все тая - и двата клипа са лайно. :D

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, BobiTo каза:

Тя действащ изпълнител ли е още? Мария, дето се отказа, пусна песен, Райна си вее п*****а в Египет и досажда с снимки цял месец! Този клип що почва като "Знам диагнозата" на Галс?

 

На легендите не им се налага да бълват през месец, за да имат участия. 
Иначе този клип Люси и го забави умишлено през 2008 година, заради този на Галя. И да - клипът на Райна е сниман по-рано от Знам Диагнозата.

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, GSA каза:

На легендите не им се налага да бълват през месец, за да имат участия. 
Иначе този клип Люси и го забави умишлено през 2008 година, заради този на Галя. И да - клипът на Райна е сниман по-рано от Знам Диагнозата.

Видял е коя набира скорост и с коя ще може да работи повече в бъдещe. Много се радвам, че Галена отдавна спря да работи с него!

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, SG каза:

Деси Слава и Камелия, единствените все още актуални от най-ранните лидерки, си взеха по едно младо яре и през 2021 стартираха със сходни прилични гледания в YouTube.

Как после човек да не ги нарича тях Кралиците?❤️

 

Еле пък ярето на Деса... Жив травестит! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Willy каза:

Видял е коя набира скорост и с коя ще може да работи повече в бъдещe. Много се радвам, че Галена отдавна спря да работи с него!

Най-противният режисьор. 

  • Like 3
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...