Jump to content

Финал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 9 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам как е минало. Не ме пука за тия псевдо песни, нито стават, нито има пукнат хит освен Нета излезнал от там. Ай сиктир. петоразрядници. 

 последният победител стана хит в щатите 🤣

Солди от Италия беше европейски хит

Фуего от 2018 беше източноевропейски хит

If I were sorry от 2018 беше европейски хит

Молдова 2017 беше европейски хит

и това е само от последните години 🤭

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

 последният победител стана хит в щатите 🤣

Солди от Италия беше европейски хит

Фуего от 2018 беше източноевропейски хит

If I were sorry от 2018 беше европейски хит

Молдова 2017 беше европейски хит

и това е само от последните години 🤭

Koга ? Хитове бяха песните на Ариана Гранде, Дуа Липа, не знам си кой още. Около мен знаят само Нета. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Като бяхме малки, Сертаб Еренер и Елена Папаризу бяха големи хитове по нашите ширини. Нон-стоп дънеха от нечалгарски радия, дори водещите иронично ги представяха, но се налагаше да ги въртят. Хъ-хъ

  • Like 2
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой знае ли как е организиран самия  конкурс на местно ниво - направи ми впечатление, че залата беше претъпкана и никой не беше с маска.Само ваксинирани ли са пускали вътре?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, nikitrz каза:

А някой знае ли как е организиран самия  конкурс на местно ниво - направи ми впечатление, че залата беше претъпкана и никой не беше с маска.Само ваксинирани ли са пускали вътре?

На няколко пъти исках да коментирам това, но все забравях. Споменаваха, че се спазва разстояние, но такова изобщо не видях. :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, nikitrz каза:

А някой знае ли как е организиран самия  конкурс на местно ниво - направи ми впечатление, че залата беше претъпкана и никой не беше с маска.Само ваксинирани ли са пускали вътре?

В най-общи линии: 3500 души публика, само холандски граждани, при влизане правят тест. Има повече подробности в сайта на Евровизия и на още места. Доколкото знам, само на екран изглеждат нагъчкани.

преди 6 минути, asylum каза:

Като бяхме малки, Сертаб Еренер и Елена Папаризу бяха големи хитове по нашите ширини. Нон-стоп дънеха от нечалгарски радия, дори водещите иронично ги представяха, но се налагаше да ги въртят. Хъ-хъ

И Wild dances на Руслана беше голям хит. Това са златните години на Балканите, допреди EBU да врътне кранчето и да върне журитата.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

В най-общи линии: 3500 души публика, само холандски граждани, при влизане правят тест. Има повече подробности в сайта на Евровизия и на още места. Доколкото знам, само на екран изглеждат нагъчкани.

И Wild dances на Руслана беше голям хит. Това са златните години на Балканите, допреди EBU да врътне кранчето и да върне журитата.

О, да, пропуснах Руслана - в няколко училища в южните квартали децата й подготвяха хореографии за различни празници. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, FikLena каза:

леле колко яко е било !

вижте 02:14 Green room'a :o

догодина съм в Италия 100%

 

 

___________________________

 

Всичко хубаво, но представи си да имаш шанса да си там и вместо да живееш момента, снимаш всички перформанси от-до.

  • Like 1
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.05.2021 г. от 15:46, asylum каза:

А какво значи 0 точки от публиката? Нито един човек на Земята не е пратил смс? Дори майките и бащите им ли? Или някакво изчисление има и са под 1 процент, та затуй? 

Значи, че не са влезли в топ 10 на никоя страна. Може да са били и последни навсякъде, може и да са били 11то място във всяка страна, но точки взимат само топ 10 по държави.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на БГ журито, което абсолютно единодушно даде 10 точки на Гърция (втората продуцирана от Киркоров песен), с което отне 10тото място на България. Сигурно са много доволни от професионалната си и безпристрастна оценка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Olay каза:

Браво на БГ журито, което абсолютно единодушно даде 10 точки на Гърция (втората продуцирана от Киркоров песен), с което отне 10тото място на България. Сигурно са много доволни от професионалната си и безпристрастна оценка.

Мисля, че им даде 8 ... те също ни дадоха толкова .

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Olay каза:

Браво на БГ журито, което абсолютно единодушно даде 10 точки на Гърция (втората продуцирана от Киркоров песен), с което отне 10тото място на България. Сигурно са много доволни от професионалната си и безпристрастна оценка.

И гръцката ли е на Киркора? 

Едит - сега видях, че са на един и същ гръцки композитор. с молдовската песна...

преди 24 минути, FikLena каза:

Тестът за наркотици на Домаино МанЕскин е ОТРИЦАТЕЛЕН!

Rock and Roll never dies!!

IMG_20210524_203136.jpg

Платил си, хаха

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виктория: Облеклото, с което бях на Евровизия, не е пижама

 

Виктория Георгиева класира България на престижното 11-о място в Евровизия 2021 сред общо 26 страни участнички във финала.

Българският представител в конкурса получи общо 170 точки от публиката и националните журита.

Въпреки че облеклото ѝ бе оприличено на пижама – символ на пандемичната 2020-а, Виктория отрече да е пижама и разкри подробности за избора й на тоалет.

„Облеклото, с което бях, първо бих искала да кажа, че не е пижама. Второ, аз си го измислих. Исках да е нещо много семпло и извън рамките на Евровизия. Всъщност на запад този вид облекло е страшно модерно и страшно скъпо. Погледнах трендовете какви са. Исках да бъда различна. Много се гордея с това как изглеждах, какво направих, какво изпях“ –  подчерта певицата.

IMG_20210524_205621.jpg

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, FikLena каза:

 

„Облеклото, с което бях, първо бих искала да кажа, че не е пижама. Второ, аз си го измислих. Исках да е нещо много семпло и извън рамките на Евровизия. Всъщност на запад този вид облекло е страшно модерно и страшно скъпо. Погледнах трендовете какви са. 

 

Аз като казах че е типичната модерна лигла...

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , FikLena каза:

Тестът за наркотици на Домаино МанЕскин е ОТРИЦАТЕЛЕН!

Rock and Roll never dies!!

IMG_20210524_203136.jpg

Много ясно, че ще е отрицателен - иначе ще ги дисквалифицират.
Тоя конкурс като че всячески цели да покаже колко широкоскроени са европейците(или поне западноевропейците) - показват как участниците се наливат с алкохол, друсат се,  водеща на шоуто е транссексуална и т.н. С две думи - бахти свободията.
А после се чудят защо има страни като Турция, които от години бойкотират конкурса, за да не излъчват в праймтайма брадати певици, наркомани и какви ли не идиоти.То и тяхната фалшива консервативност не е ок, но все някакъв ред трябва да има според мен, защото всичко това подкопава реномето на такъв форум.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка това е конкурс за песен - друсани, недрусани, грозни, негрозни - все тая!

А Турция не участва поради съвсем други причини. То погледни Бюлент Ерсой и пак си помисли дали им пука за визия и поведение. 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...