Jump to content

Финал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не само Германия, а четирите държави подред 🤣 и мн яка реакция на британеца.

Даааа! Просто ме изкефиха коментарите, хъ-хъ

image.png.0cb90da94914fd84294c631179ad7754.pngimage.png.d386758812475aca356d101467b358ea.pngimage.png.68bcad1d6ba00a5ea7b34363ccc2b86e.png

  • Like 1
  • Haha 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Много гейове ли има, че тая цвърчи? Права е жената, знае си цената.

То негейове май нямаше й :D Тя азерката беше хейтила и Армения и още нещо преди това. Кефят ме - фаст би ги оценил подобаващо, хъ-хъ

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, asylum каза:

То негейове май нямаше й :D Тя азерката беше хейтила и Армения и още нещо преди това. Кефят ме - фаст би ги оценил подобаващо, хъ-хъ

Ужас :D  :D И какво, това гледано ли в БГ? Кой знае нашите тьотки как кълнат. Даааай 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, VulkoIsTheBest каза:

Ужас :D  :D И какво, това гледано ли в БГ? Кой знае нашите тьотки как кълнат. Даааай 😂

Зяпахме снощи, да. Не знам колко е гледано в национален мащаб, но у форумището го отразихме. Нашата тьотка щеше да заспи и на сцената, и после в публиката. 

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

200 милиона рейтинг уж има. Второто най-гледано телевизионно събитие, не знам кое е първото (предполагам финалът на световното по футбол)

Не знам за какво “гейско” се говори като това беше годината на секси жените. Дано догодина пак спечели Кончита да се откажат тотално смотаните хора да гледат конкурса 😃

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

200 милиона рейтинг уж има. Второто най-гледано телевизионно събитие, не знам кое е първото (предполагам финалът на световното по футбол)

Не знам за какво “гейско” се говори като това беше годината на секси жените. Дано догодина пак спечели Кончита да се откажат тотално смотаните хора да гледат конкурса 😃

По-скоро има мрънкания, че никоя от секси женките не спечели ;)

А В България колко ли са гледали, се чудя? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Andrew Cunanan. каза:

На нашата умряла песньовка и 11-то място й е много. 

Трябва да сме благодарни на журито. 

Между другото, и Белгия можеше да има 0 точки - 2 са й дошли от Литва и 1 май от Сан Марино ли, забравих откъде :D

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Сутринта по БНТ питаха председателя на българското жури Етиен Леви как е гласувал и той каза, че не си спомня точно, но много харесал песента на Италия . :bangin:

Изложихме се пред цяла Европа с тази договорка с Молдова .

Редактирано от kalpazanin
  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

По-скоро има мрънкания, че никоя от секси женките не спечели ;)

А В България колко ли са гледали, се чудя? 

Даже са много зле, най-високата позиция на секси женка е десетата Гърция, която за мен е чудо как стигна там.

Не знам какъв е рейтингът за България, но ако съдя по дължината на рекламите на бнт е доста нисък.

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Даже са много зле, най-високата позиция на секси женка е десетата Гърция, която за мен е чудо как стигна там.

Не знам какъв е рейтингът за България, но ако съдя по дължината на рекламите на бнт е доста нисък.

 

Аз се чудех как са го измислили това с рекламите, при все че почти нямаше възможности за паузи. Почти през цялото време излизаха държави да пеят. ОНези приказки в зелената стая ли бяха предвидени да запълват време, което телевизиите могат да ползват за реклами? 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, kalpazanin каза:

Сутринта по БНТ питаха председателя на българското жури Етиен Леви как е гласувал и той каза, че не си спомня точно, но много харесал песента на Италия . :bangin:

Иложихме се пред цяла Европа с тази договорка с Молдова .

Хубавото е, че всъщност всички обвиняват Молдова, не нас. Русия също им даде 12 точки, но и ние, и те дадоха точки и на фаворитите Италия, Франция и Швейцария.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Аз се чудех как са го измислили това с рекламите, при все че почти нямаше възможности за паузи. Почти през цялото време излизаха държави да пеят. ОНези приказки в зелената стая ли бяха предвидени да запълват време, което телевизиите могат да ползват за реклами? 

Да, тогава са рекламите, но не са повече от минута.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Хубавото е, че всъщност всички очи обвиняват Молдова, не нас. Русия също им даде 12 точки, но и ние, и те дадоха точки и на фаворитите Италия, Франция и Швейцария.

Русия сигурно газ е изпикала, че Молдова им даде 10, АНАНАС - 12 :D

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Да, тогава са рекламите, но не са повече от минута.

Пак е малко, но и това не оползотворихме. Доста неизгодна за излъчване програма - 4 часа близо. Ако беше сериал или предаване, или филм, сигурно щяха да привлекат повече рекламодатели. :D Но аз и не бях пускал БНТ от години, та не знам как им вървят рекламите... 

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , GSA каза:

Срамота и резил от Македония 12 точни за Сърбия...

Още по-смешно ми стана като ми казаха че двамата албанци от журито ни не са подкрепили Албания!

  • Like 1
  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, asylum каза:

Зяпахме снощи, да. Не знам колко е гледано в национален мащаб, но у форумището го отразихме. Нашата тьотка щеше да заспи и на сцената, и после в публиката. 

Тя след изпълнението и беше заспала и се събуди чак на обявяването на резултатите!

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох стига бе хора. 2019 така не ми се отваряше фб и от нашите идиоти, които гледаха през пръсти кой не е гласувал за Тамара, да е #1 на жури вота.(Преди да се обяви грешката, беше 3-4 точки под Швеция) Сега и тука, върнах назад с надежда да прочета нещо интересно, а то само кой (не)гласувал за ВикитУ. Не може ли просто да се радваме че след 2 години имаше шоу и то невероятно. Видя се че тази година избраха нещо различно и то не само победителя, а целият топ 5/6 е нещо което не е generic. И в същото време наказаха всички safe choice песни. Дори и Малта, която беше бутана за победа е 7-ма. Така че как очаквахте едно слабо копие на Били да е по-нагоре? Също и поп песничките с изключение на Гърция всички са извън топ 10, дори и Швеция беше наказана. Аз съм много доволен от резултатите, само Ефенди можеше да е по-високо.

  • Like 4
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Ох стига бе хора. 2019 така не ми се отваряше фб и от нашите идиоти, които гледаха през пръсти кой не е гласувал за Тамара, да е #1 на жури вота.(Преди да се обяви грешката, беше 3-4 точки под Швеция) Сега и тука, върнах назад с надежда да прочета нещо интересно, а то само кой (не)гласувал за ВикитУ. Не може ли просто да се радваме че след 2 години имаше шоу и то невероятно. Видя се че тази година избраха нещо различно и то не само победителя, а целият топ 5/6 е нещо което не е generic. И в същото време наказаха всички safe choice песни. Дори и Малта, която беше бутана за победа е 7-ма. Така че как очаквахте едно слабо копие на Били да е по-нагоре? Също и поп песничките с изключение на Гърция всички са извън топ 10, дори и Швеция беше наказана. Аз съм много доволен от резултатите, само Ефенди можеше да е по-високо.

Не сме мрънкали кой знае колко за Вика. Ако не беше журито, щяхме да правим компания на топ 5 отзад напред. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...