Jump to content

Финал на Евровизия 2021


Препоръчани коментари

преди 1 минута, asylum каза:

Не сме мрънкали кой знае колко за Вика. Ако не беше журито, щяхме да правим компания на топ 5 отзад напред. 

Имаше достатъчно хахаха. 
Отварям фб, албанците и българите мрънкат, че Мк не им дала жури вот. Отварям тик ток и инста, сърбите плюят всичко живо и пишат че те заслужавали победата, въпреки че са 15то място. хддд
Отварям Рама и Ангел и още двама-трима ореваха целият свят за едни смотани точки хаха.

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Имаше достатъчно хахаха. 
Отварям фб, албанците и българите мрънкат, че Мк не им дала жури вот. Отварям тик ток и инста, сърбите плюят всичко живо и пишат че те заслужавали победата, въпреки че са 15то място. хддд
Отварям Рама и Ангел и още двама-трима ореваха целият свят за едни смотани точки хаха.

Е, основно се хилихме цяла вечер. Единични коментари е имало за Вика, журита-мурита-курита. Нормално е. Много държави го приемат лично. Турците дават акъл на азерите да се оттеглят от конкурса, подобно на тях, щото не били оценени. Нищо че и двете държави са печелили.  :D

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

След две поредни топ 5 представяния бяхме решили, че вече с Екуинокс печелим. Между другото тази година журито ни не е гласувало по традиционния смахнат начин (изключваме, че си подкрепиха Киркоров) и е дало точки на Италия и Франция. На Швецария не, което е малоумно... така че май само аз, подведена от wiwibloggs и припадането им по България след репетициите, очаквах добра позиция :D 

Иначе песента се класира почти като Литва 2018, само че литовката е 12-та :D 

Бях забравила какво е да не спечели фаворитът ти... Гьон, осъди Сашка :(((((((((((((((

Радвам се за флопа на Барбара и Дестини :ba: За пръв път виждам победител на полуфинала да го набутат в такъв running order

Барбара Вола как точно е флоп, като не спечели за едната бройка? Флоп цяла Европа с 22ро място за Адреналина и по жури и по телевот. 

преди 1 час, asylum каза:

Пак е малко, но и това не оползотворихме. Доста неизгодна за излъчване програма - 4 часа близо. Ако беше сериал или предаване, или филм, сигурно щяха да привлекат повече рекламодатели. :D Но аз и не бях пускал БНТ от години, та не знам как им вървят рекламите... 

Имаше места за рекламни паузи (предимно джвачеха от зелената стая). Отделно трудна работа с рекламнодателите, при условие че върви по националните телевизии, много от които не излъчват реклами. 

преди 19 минути, Willy каза:

Имаше достатъчно хахаха. 
Отварям фб, албанците и българите мрънкат, че Мк не им дала жури вот. Отварям тик ток и инста, сърбите плюят всичко живо и пишат че те заслужавали победата, въпреки че са 15то място. хддд
Отварям Рама и Ангел и още двама-трима ореваха целият свят за едни смотани точки хаха.

Основния блок тука в рамания дето си следяхме конкурса, даже смятаме как 11то място беше твърде добре за пижаменото парти. 

Междудругото как ще коментираш крайното класиране на Васето? Бил е предпоследен на полуфинала, а  не 16ти както смятах поне аз.  Смяташ ли че е овърперформнал или да :) 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

След две поредни топ 5 представяния бяхме решили, че вече с Екуинокс печелим. Между другото тази година журито ни не е гласувало по традиционния смахнат начин (изключваме, че си подкрепиха Киркоров) и е дало точки на Италия и Франция. На Швецария не, което е малоумно... така че май само аз, подведена от wiwibloggs и припадането им по България след репетициите, очаквах добра позиция :D 

Иначе песента се класира почти като Литва 2018, само че литовката е 12-та :D 

Бях забравила какво е да не спечели фаворитът ти... Гьон, осъди Сашка :(((((((((((((((

Радвам се за флопа на Барбара и Дестини :ba: За пръв път виждам победител на полуфинала да го набутат в такъв running order

Спомняш ли си като обсъдихме това с Литва...

преди 1 час, Blueberry каза:

Даже са много зле, най-високата позиция на секси женка е десетата Гърция, която за мен е чудо как стигна там.

Не знам какъв е рейтингът за България, но ако съдя по дължината на рекламите на бнт е доста нисък.

 

Рейтингът е висок. Над милион зрители в последните 5г. Като национална ТВ БНТ има право на сумарно 10 или 20 мин реклами на ден. Кратък е блока, защото не може повече. Все пак държавата е основен финансов източник за БНТ.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Цитат

Last night, in the rehearsal of the Eurovision Final on the basis of which the national juries issued their verdict, during the performance of the team representing San Marino, a very serious event occurred and seriously endangered physical security of Senhit and the dancers who, together with the well-known American rapper FloRida, accompanied her on stage.

Кой питаше кога, как и прочее гласувало журито. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, asylum каза:

И за хорце става даже ❤️ 

Тя Ефенди си го тропна на сцената 😃

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Барбара Вола как точно е флоп, като не спечели за едната бройка? Флоп цяла Европа с 22ро място за Адреналина и по жури и по телевот. 

Имаше места за рекламни паузи (предимно джвачеха от зелената стая). Отделно трудна работа с рекламнодателите, при условие че върви по националните телевизии, много от които не излъчват реклами. 

Основния блок тука в рамания дето си следяхме конкурса, даже смятаме как 11то място беше твърде добре за пижаменото парти. 

Междудругото как ще коментираш крайното класиране на Васето? Бил е предпоследен на полуфинала, а  не 16ти както смятах поне аз.  Смяташ ли че е овърперформнал или да :) 

Барбара не победи, това е важното за мен 🥰

Несбъдналите ми се прогнози:

- от рок песните Финландия ще е по-напред от Италия 🤣 (обратното)

- от френските песни Гьон ще е пред Барбара 🤣 (обратното)

- България ще е най-силна от балканските 🤣 (Гърция е)

- Литва ще е топ 5 (8-ма)

- Швеция ще се справи супер с журито и ще флопне при публика (17 при жури, 11 при публика)

- това ще е най-доброто представяне на Сан Марино (остава си Серхат 2019 с 20-то място)

Изобщо единствените ми верни прогнози бяха, че Швейцария ще спечели повече жури от телевот и че Исландия ще има равен теле/журивот (пета и при двете).

Пълен погром за мен.

  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Тя Ефенди си го тропна на сцената 😃

Барбара не победи, това е важното за мен 🥰

Несбъдналите ми се прогнози:

- от рок песните Финландия ще е по-напред от Италия 🤣 (обратното)

- от френските песни Гьон ще е пред Барбара 🤣 (обратното)

- България ще е най-силна от балканските 🤣 (Гърция е)

- Литва ще е топ 5 (8-ма)

- Швеция ще се справи супер с журито и ще флопне при публика (17 при жури, 11 при публика)

- това ще е най-доброто представяне на Сан Марино (остава си Серхат 2019 с 20-то място)

Изобщо единствените ми верни прогнози бяха, че Швейцария ще спечели повече жури от телевот и че Исландия ще има равен теле/журивот (пета и при двете).

Пълен погром за мен.

Аз и Валентина сме доста тъжни от резултата и излишно потготвяхме двора толкоз ... 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Lelqtian каза:

Кой питаше кога, как и прочее гласувало журито. 

Какво е станаро по време на представянето на СенХит!? 

преди 8 минути, Blueberry каза:

Тя Ефенди си го тропна на сцената 😃

Барбара не победи, това е важното за мен 🥰

Несбъдналите ми се прогнози:

 

Пълен погром за мен.

Аз се гордея, бе познах 20-тото място на Ефенди. :D 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, asylum каза:

Какво е станаро по време на представянето на СенХит!? 

Аз се гордея, бе познах 20-тото място на Ефенди. :D 

Нещо с въртящата се платформа на репетицията която журитата са гледали. 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Е, основно се хилихме цяла вечер. Единични коментари е имало за Вика, журита-мурита-курита. Нормално е. Много държави го приемат лично. Турците дават акъл на азерите да се оттеглят от конкурса, подобно на тях, щото не били оценени. Нищо че и двете държави са печелили.  :D

Да се оттеглят и Азербайджан и Сърбия! еУропейците не заслужават да слушат наще хитове!

  • Love 2

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Не е кока :)
Нема достапен опис

А какви са тези бели стъпки по пода? Абсолютно си се нашмъркаха снощи. Доста хора, които да се друсали ми потвърдиха. Дано са ги тествали и да ги махнат от конкурса - такъв пример на така или иначе морално пропаднала Европа не и трябва. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

А какви са тези бели стъпки по пода? Абсолютно си се нашмъркаха снощи. Доста хора, които да се друсали ми потвърдиха. Дано са ги тествали и да ги махнат от конкурса - такъв пример на така или иначе морално пропаднала Европа не и трябва. 

image.png.ed51ec1cb015ffb79b105ef27fd6981a.png

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, GSA каза:

А какви са тези бели стъпки по пода? Абсолютно си се нашмъркаха снощи. Доста хора, които да се друсали ми потвърдиха. Дано са ги тествали и да ги махнат от конкурса - такъв пример на така или иначе морално пропаднала Европа не и трябва. 

Не знам какво наричаш бели стъпки, аз виждам стъкла. Толкова да са богати, че да си позволяват да пръскат кокаина и да стъпват в него не ми се вярва 🤣

Наобиколени са от хора, ще излезе информация скоро.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Blueberry каза:

Не знам какво наричаш бели стъпки, аз виждам стъкла. Толкова да са богати, че да си позволяват да пръскат кокаина и да стъпват в него не ми се вярва 🤣

Наобиколени са от хора, ще излезе информация скоро.

Добър пиар им правят :D

  • Like 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво значи 0 точки от публиката? Нито един човек на Земята не е пратил смс? Дори майките и бащите им ли? Или някакво изчисление има и са под 1 процент, та затуй? 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, asylum каза:

А какво значи 0 точки от публиката? Нито един човек на Земята не е пратил смс? Дори майките и бащите им ли? Или някакво изчисление има и са под 1 процент, та затуй? 

Ако е конкретно за Укей, като нищо нито един човек на европейска или автралийска земя не е пуснал смс :) 

Иначе просто 0 - просто други са имали повече гласове, респективно точки. Първите 10 си зимат точките, остналите гледат Ефентикс ;) 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, asylum каза:

А какво значи 0 точки от публиката? Нито един човек на Земята не е пратил смс? Дори майките и бащите им ли? Или някакво изчисление има и са под 1 процент, та затуй? 

Оф, математиката не ти е силна. И не само на теб. 

Във всяка държава се провежда телевот. Първите десет от съответната държава получават 12, 10,8,7,...1 точка.

Например... в БГ са гласували за следните държави

Италия - 10 хиляди гласа (12 точки)

Франция  - 9,5 хиляди гласа (10 точки)

Германия - 9,4 хиляди гласа  (8 точки)

Русия - 9 хиляди гласа (7 точки)

Украйна - 7,8 хиляди гласа(6 точки)

ДЕнмарк - 5,4 хиляди гласа(5 точки)

Сан МАрино - 5,3 хиляди гласа(4 точки)

Швейцария - 4 хиляди гласа(3 точки)

Белгия - 3,2 хиляди гласа(2 точки)

Македония - 2,9 хиляди гласа(1 точки)

Гърция - 1,1 хиляди гласа

Литва - 900  гласа

...

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...