Jump to content



Анелия - Котка


Препоръчани коментари

Бива ли да си пак старата Анелия с черната коса и да изпееш такава гнусотия... Последните й няколко песни бяха толкова хубави, но това е отвратително. Пандемия ще мине и ще замине, тези все такива еднакви кръчмарки ще си останат, пеещи за пари и с все по-тъпи текстове, толкова ли не може от съседите да се огледат поне и малко по-нормални неща да изпеят, толкова машъпи със златни хитове и коментари за различния поп фолк, не, няма шанс, неадекватни. Добре че е Джена, не вярвам, че го казвам, но там текста и заряда са на нивото, което най-малко трябва да гонят такива имена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ех, закъде без реклама на Ice Vape или на Ego 😄
И да - песента си е точно като нова версия на "Поръчай пак" 🙄

Участието на Симона Галинова и Анна-Мария Чернева..без коментар 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

Различно като за Ганев, различен тип комерс е. Аз съм доволен, целта е хит и ще го има, с черна коса вече обаче не мога да я възприема, на нейната възраст русото повече й отива. Щом тук вече се плюе всичко по песента, това пък е гаранция за хит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музика: 10/10

Текст: -10/10

Изненадан съм, че не го е писала Петя Радва - в нейната категория слабоумие е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас и безумие... Надявах се на повече от сезонен хит, от Анелия ми се струва че вече не може да се очаква нищо. 

Единственото хубаво което мога да кажа е че изглежда невероятно в клипа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ако стане хит, аз ще стана ватман на 20ката или на 22ката :1000(10):

@BobiTo за този шит ли тръбеше наред и го спрягаше за свеленски хит? Смяяяях :laughing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Wild_Style каза:

Това ако стане хит, аз ще стана ватман на 20ката или на 22ката :1000(10):

@BobiTo за този шит ли тръбеше наред и го спрягаше за свеленски хит? Смяяяях :laughing:

Ще видиме. 😉

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама тя е като онази песен “Заради тебе ще умра” 1:1. Уникална визия - посредствена песен. “Пие ми се “ беше класен проект а това тук не става. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, BobiTo каза:

Къде видя като излезе преди 1 час? Защо така злобно винаги, липса на секс🤪

Снощи правих, не ме мисли :1000(30): Ама се радвай докато е време, че котката ще бъде сгазена в Четвъртък.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, BobiTo каза:

Различно като за Ганев, различен тип комерс е. Аз съм доволен, целта е хит и ще го има, с черна коса вече обаче не мога да я възприема, на нейната възраст русото повече й отива. Щом тук вече се плюе всичко по песента, това пък е гаранция за хит. 

Хит ще е само у вас

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Wild_Style каза:

Снощи правих, не ме мисли :1000(30): Ама се радвай докато е време, че котката ще бъде сгазена в Четвъртък.

Нека, няма лошо, не ми зависи живота от някви пачи и без това. Нито Анелия, нито Преслава, нито която и е да ми плаща. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , BobiTo каза:

Къде видя като излезе преди 1 час? Защо така злобно винаги, липса на секс? 🤪

Добре, на теб харесва ли ти? Това е все едно аз да кажа, че онази помия на Емилия и Фики ми харесва, само защото ми е любимката 20 години или трагедията "Deals". Това е толкова НЕ Анелия, колкото няма накъде повече. Сега и Преслава прави комерси, но колктото и да си повтаря драмите, текстовете й не са боклуци, песните имат заряд и зарибяват поне за сезона, но бива ли певица от класата на Анелия да пуска песни със заглавия "Гъзарка" и "Котка"? Честно, имам чувството, че ако навремето Токича не ги беше намерил с Гергана и направил онези велики песни, те и тогава щяха да изпеят всичко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Born to Die каза:

Добре, на теб харесва ли ти? Това е все едно аз да кажа, че онази помия на Емилия и Фики ми харесва, само защото ми е любимката 20 години или трагедията "Deals". Това е толкова НЕ Анелия, колкото няма накъде повече. Сега и Преслава прави комерси, но колктото и да си повтаря драмите, текстовете й не са боклуци, песните имат заряд и зарибяват поне за сезона, но бива ли певица от класата на Анелия да пуска песни със заглавия "Гъзарка" и "Котка"? Честно, имам чувството, че ако навремето Токича не ги беше намерил с Гергана и направил онези велики песни, те и тогава щяха да изпеят всичко.

Честно казано ми харесва, да, знам, че тя може повече, примерно "Гъзарка" на мен не ми харесва. Ще си се завърти сега в дискотеките тази песен, ще видиш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...