Jump to content



Поп фолк скандали (Aприл, 2021)


Препоръчани коментари

преди 7 часа , DarkChild каза:

Защото няма такова нещо. Иначе досега милион пъти да си го повторила като папагал.

Не е нужно да казвам всичко. Има неща дето си остават между нас, 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Stela каза:

45t3c.gif.7bdcc00e891be79d591fc5a5ab75b52d.gif

Какво общо има това с малоумните спам коментари? Те също са факт и не правят услуга на изпълнителя.

Във фейса има доста кофти коментари. Коментират, че в лицето прилича на тапициран череп. Изострена, ръбата физиономия. Тутанкамон. 

Мен не ме интересува Преслава как изглежда (макар ,че за мен си е супер красива) , а това че песента ще е тотален хит и вече е под номер 5 в тренда 😅🌟❤️

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както всяка песен на Преслава, колкото повече я слушаш, толкова повече те зарибява. Няма друг такъв въздействащ глас, толкова нахъсано пее,а пък вие си говорете колкото искате против нея. ❤️

  • Like 2
  • Love 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

А да слагаш сърца на спам коментарите е още по-зле от това да ги пишеш... :roll1:

20210429_232048.jpg.04b51b6926bdf03a008dea79976728c4.jpg

20210429_232016.jpg.ebadf2cb685899c7b61eef970bdc01f0.jpg

20210429_232004.jpg.d9b15bd7151590b4829ae88fb1135c6b.jpg

Само на тези е сложила. На новите вече прескача. Явно вече е наясно, че са спам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С каква цел се пишат толкова фалшиви коментари? Трафик ли генерира повече или какво е? На доста клипове вече се забелязва. Направо си става тенденция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, GSA каза:

С каква цел се пишат толкова фалшиви коментари? Трафик ли генерира повече или какво е? На доста клипове вече се забелязва. Направо си става тенденция. 

Скучаещи пубери.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Fast каза:

Песента на Преслава много ме зариби. 

Има си хас да видиш как върви тенденцията и да не кажеш, че те е зарибила...

  • Like 1
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Kriminal каза:

maxresdefault.jpg

Зороастризъм

щото е най-голямата дуалистична религия, а на обложката има две Преслави... нали.... разбрахте ли.... нали е смешно....

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Kriminal каза:

щото е най-голямата дуалистична религия, а на обложката има две Преслави... нали.... разбрахте ли.... нали е смешно....

Не знаеш ли публиката тук? Сигурно са помислили, че говориш за задника на Зоро.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , zai4eto82 каза:

Не е нужно да споделям. То си е лично между нас. 

Ясно. В натура е било. 

преди 2 часа , Stela каза:

Новата песен на Галин излиза на 3 май. Адам също пуска скоро. 

Освен ако не ги качат в порнхуб, където им е мястото по сякви параграфи, вълнували ни изобщо? 

преди 49 минути, Fast каза:

Песента на Преслава много ме зариби. 

Ай стига бе. Не мога да повярвам. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Гальо каза:

@zai4eto82 Константин е споделил Преслава на стори, очакваме да се преориентираш вече да си и фенка. Новата Петя Киронова❤️

Видяла съм го,че го е споделил още преди да го споменеш, 

А моят Ники като му показах Преслава с дъщеря й в Тик Ток и каза,че от Преслава не е останало нищо и не можа да я познае, също не хареса и дъщеря й. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, zai4eto82 каза:

Видяла съм го,че го е споделил още преди да го споменеш, 

А моят Ники като му показах Преслава с дъщеря й в Тик Ток и каза,че от Преслава не е останало нищо и не можа да я познае, също не хареса и дъщеря й. 

Като му знаем неговите вкусове...

  • Like 3
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, zai4eto82 каза:

Видяла съм го,че го е споделил още преди да го споменеш, 

А моят Ники като му показах Преслава с дъщеря й в Тик Ток и каза,че от Преслава не е останало нищо и не можа да я познае, също не хареса и дъщеря й. 

А, ама значи принципно си пада по дечица, така ли? Май намерихме общото между Ники и Коци…

  • Haha 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава си е топ! Гласа и завладява. Ако не можежш да пееш си до време.... с пари се прави слава ама не и кариера .. без глас...  евалата ако се гордееш, че си постигнал нещо...

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, gioksy каза:

Преслава си е топ! Гласа и завладява. Ако не можежш да пееш си до време.... с пари се прави слава ама не и кариера .. без глас...  евалата ако се гордееш, че си постигнал нещо...

Гледам клипове от Мегами в момента, наистина е топ... плейбекът. Трябва да й го признаем все пак - по-голяма късметлийка от нея в чалгата няма. Години наред едни и същи песни, концепция нула, смени си целия фейс, но хората си я обичат и това е. Талантлива е много, харесвам я. Но не ми харесва в какво се превърна. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Гледам клипове от Мегами в момента, наистина е топ... плейбекът. Трябва да й го признаем все пак - по-голяма късметлийка от нея в чалгата няма. Години наред едни и същи песни, концепция нула, смени си целия фейс, но хората си я обичат и това е. Талантлива е много, харесвам я. Но не ми харесва в какво се превърна. 

Винаги е лъчезарна... пее... мен друго не ме интересува 😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цяла година вкъщи, забравила е да пее. Сигурно това е причината за плейбека или заради ниския хонорар.. Срам голям, много голям. И на сторито пуска клипове на песни, където в различните периоди има разлика в гласа. Ако всички ще бичат плейбека, най-добре собствениците да си спестят някой друг хонорар

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Petroff каза:

Цяла година вкъщи, забравила е да пее. Сигурно това е причината за плейбека или заради ниския хонорар.. Срам голям, много голям. И на сторито пуска клипове на песни, където в различните периоди има разлика в гласа. Ако всички ще бичат плейбека, най-добре собствениците да си спестят някой друг хонорар

Пее на живо в тях си като пуска клипчета. На участия явно е плейбек. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...