Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, asylum каза:

Да си тук не излезе ли 2-3 дни преди края на годината?

И какъв радиохит е била тая Цигара?

 

Да си тук си гръмна добре в самата 2020, да речем че може да се води балада на цялата година. :D

За цигарата не знам, не слушам радио отдавна и предполагам, че почти никой вече не го слуша заради самите изпълнители. Така че който и приличен среден хит да получи наградата- става. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

Да си тук си гръмна добре в самата 2020, да речем че може да се води балада на цялата година. :D

За цигарата не знам, не слушам радио отдавна и предполагам, че почти никой вече не го слуша заради самите изпълнители. Така че който и приличен среден хит да получи наградата- става. :D

Ти много обичаш награди, ако ще да се провеждат в мазета или складове на бакалии, пак ще се радваш. :D Някакви страници в инстаграм и чалготеки си раздават награди - чудо големо. Едно време само тия на Нов фолк имаха някаква тежест, колкото и смешни декори да имаха на сцената. :D

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, asylum каза:

Ти много обичаш награди, ако ще да се провеждат в мазета или складове на бакалии, пак ще се радваш. :D Някакви страници в инстаграм и чалготеки си раздават награди - чудо големо. Едно време само тия на Нов фолк имаха някаква тежест, колкото и смешни декори да имаха на сцената. :D

Просто си мисля, че трябва да сме доволни, че поне някой продължава да се мъчи да организира такива работи за чалга.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Просто си мисля, че трябва да сме доволни, че поне някой продължава да се мъчи да организира такива работи за чалга.

Ми не, не съм доволен. Ако не мога да консумирам десерт и трябва да избирам между лайно или нищо, предпочитам нищо. 

  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

Просто си мисля, че трябва да сме доволни, че поне някой продължава да се мъчи да организира такива работи за чалга.

Какво по-точно ни топли, че някой си "Wannabe" е организирал едно гости (буквално), на което е раздал някви глупави статуетки? Че то зад плакета от Черешката на тората стои много повече авторитет отколкото зад това.

  • Like 3
  • Haha 1
  • Love 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Всеки с мнението си. Според мен тези награди са дори по-добре разпределени, отколкото щяха да бъдат в Планета, където отразяваха само настоящите Пайнерски изпълнители.

Но сме на едно мнение, че на Нов Фолк бяха най-добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, omline каза:

Какво по-точно ни топли, че някой си "Wannabe" е организирал едно гости (буквално), на което е раздал някви глупави статуетки? Че то зад плакета от Черешката на тората стои много повече авторитет отколкото зад това.

О, Черешката си е направо признание от международен формат. :D

На ви награди, които лично аз не мога да отворя от вбокса :D

https://www.vbox7.com/play:a534d255ac

И отварящи се 

 

 

  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, SG каза:

Проблем не е взела Дует, защото категорията явно е за авторски песни, по мои спомени и в Нов Фолк имаше нещо такова едно време.

Повечето награди са си напълно заслужени, какво се правите. :D

 

На тези какво им е нередното? Само няколко са категориите, в които нещо не е наред, но и Планета имаха такива случаи, и то при главните награди.

Добре, щом държиш, че посоча някои очевадни неща, което ги прави по-нередовни дори от тия на Кокошарник Тв. 

Награда за дискотечен хит когато дискотеките работиха, да видим 3 месеца от 12? 

Награда за машуп само и само да връчат грозна пластмаса на Пепа Крадлата 

Награда за балада на 2020 на песен излезнала на 3 дни и половина преди приключването и. 

Награда за радио хит ... Много държа да разбера примерно ти лично по кое радио си слушал която и да е песен дори не конкретно наградената такава или изобщо нещо на най-прясна Деса, а изобщо на произволна Тройница или Омекичките. 

И най-вече скандалната награда за дебют, която не е за Ванчето разбирасе Великова!

Изобщо тия награди предлагам да им връчим ние една Близалка и да бият калдъръма да си търсят кремвирши! 

 

  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, asylum каза:

О, Черешката си е направо признание от международен формат. :D

На ви награди, които лично аз не мога да отворя от вбокса :D

https://www.vbox7.com/play:a534d255ac

И отварящи се 

 

 

Хубаво събитите, което за съжаление е на сметката на ТИМ. За съжаление такива неща се правят с много пари, а много пари за такива неща, свързани с фолк, дават само сенчести агенти. 

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, SG каза:

Просто си мисля, че трябва да сме доволни, че поне някой продължава да се мъчи да организира такива работи за чалга.

А да повдигам ли темата как се организират награди по време на епидемия, и като за начало, от тиражираните снимки (тука из форума нали) един не видях да е с маска? 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Грешници сме били, крием се от чужди очи, за ден, за два, за през нощта сърцата ни бият в едно, а душите се сливат. Пълна стая с лъжи, как да скрием да не личи, една любов като за три, която бавно изгаря ни без да убива.

 

 

  • Love 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, zai4eto82 каза:

Грешници сме били, крием се от чужди очи, за ден, за два, за през нощта сърцата ни бият в едно, а душите се сливат. Пълна стая с лъжи, как да скрием да не личи, една любов като за три, която бавно изгаря ни без да убива.

 

 

Лидия е топ ❤️ Много добре я барна хомото. Сега не можем да си кривим душите, най - красивата чалгаджийка е в момента. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, zai4eto82 каза:

Грешници сме били, крием се от чужди очи, за ден, за два, за през нощта сърцата ни бият в едно, а душите се сливат. Пълна стая с лъжи, как да скрием да не личи, една любов като за три, която бавно изгаря ни без да убива.

 

 

SONG OF THE YEAR!

  • Haha 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Добре, щом държиш, че посоча някои очевадни неща, което ги прави по-нередовни дори от тия на Кокошарник Тв. 

Награда за дискотечен хит когато дискотеките работиха, да видим 3 месеца от 12? 

Награда за машуп само и само да връчат грозна пластмаса на Пепа Крадлата 

Награда за балада на 2020 на песен излезнала на 3 дни и половина преди приключването и. 

Награда за радио хит ... Много държа да разбера примерно ти лично по кое радио си слушал която и да е песен дори не конкретно наградената такава или изобщо нещо на най-прясна Деса, а изобщо на произволна Тройница или Омекичките. 

И най-вече скандалната награда за дебют, която не е за Ванчето разбирасе Великова!

Изобщо тия награди предлагам да им връчим ние една Близалка и да бият калдъръма да си търсят кремвирши! 

 

За някои от тези неща съм говорил вече. 

Тук е по-добре и аз да отправя поздрав с хубава песен.

 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Спинозната педераскиня е дала интервю:

Галин възнегодува срещу поредното затваряне на заведенията и невъзможността да излиза на сцена пред публика.

 

„Месеци наред стоим, затворени без право на обжалване, докато някои хора ходят в Занзибар. Недоумявам защо всички ние трябва да страдаме и да се жертваме. Забранихте ми да работя, докато другите си живеят живота по почивки и се връщат с нови щамове“ –  казва той, цитиран от България Днес“.

Хитовият изпълнител не вярва скоро нещата да се оправят и не крие притесненията си от този факт.

„Затворете за две седмици всичко, спрете всякакви полети от Занзибар, от Англия. Всичко да спре за 14 дни и да се приключи! Както беше в Китай, където хората нямат проблеми. Ние така може да продължим още 4-5 години. Вече не ми е реално. Ваксините не са решение, локдауните не са решение, а тогава какво е решението?“ – апелира певецът.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, FikLena каза:

Мина и замина

Тя коя песен не е минала и заминала? И двете балади се оцениха подобаващо, гръмнаха си стабилно и хората ги харесаха. Кавърите в нета и на двете песни са стотици, освен това песните са балади, нормално е гледанията да спаднат, не са комерси, за да правят милионите по-бързо, както 100 живота или Не мерси примерно. 

След време песента на Лидия едва ли някой ще я помни, но проекта на Меди и Галена ще си се знае от хората. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...