Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 6 минути, Willy каза:

Брутално интро! Феноменален обаче е баси хита вече 3 години, даже гледанията й са малко за реалният успех. Навсякъде беше и е феномен. В Тик ток и Инста съм виждал безброй клипчета и memes, половината колеги я пяха по участия, а някои даже и си я записаха. Забелязал съм и че това е любимата песен на много галенови!

Уникален хит, който завинаги ще остане в сърцата на хората. Нямам търпение скоро пак да я чуем по участия и да s пее. Когато пее тази песен, няма човек в дискотеката, който да не я пее или да танцува. 

  • Like 1
  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, fearless` каза:

Как така Галин е истински продуцент пък негов продуцент е Пайнер? Това винаги ми е било много смешно. Ако той него си даже не може да продуцира сам къде го бутате? 

Вероятно договорните му отношения са различни от на другите, но Алфа очевидно си е лейбъл на Пайнер. Галин плаща продукцията, а Планета я излъчват и накрая всички делят парите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, SG каза:

Вероятно договорните му отношения са различни от на другите, но Алфа очевидно си е лейбъл на Пайнер. Галин плаща продукцията, а Планета я излъчват и накрая всички делят парите.

Което е огромна прецаквация. Кой ти гледа Планета?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DarkChild каза:

Което е огромна прецаквация. Кой ти гледа Планета?

Затова и се съмнявам Галин да се е набутал да им дава голям дял само за това. Макар че преди пандемията все пак нещата се бяха насочили и към концерти, на които да изпъкват именно новите изпълнители, вероятно и това е било част от договорката.

Алфа ги излъчват и по други ТВ btw.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Те и не ги въртят много. Началото на август гледах Планета доста и повече въртяха Милко Калайджиев и някакви песни на Устата от актуалните тогава “Поредната цигара” и “Щрак”. За концерти и участия също си партнират, но не са “дъщерна” фирма като “Даймънд”.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

То се видя че нищо сериозно няма да стане от Теофиков и си развали инерцията.

btw това парче ме зариби, брутално е. Диона беше най-доброто на Бета мюзик!

 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, BobiTo каза:

Галин сигурно си посипва главата с пепел, че преди 3 години вместо да грабне Денис, той се занимваше с Десита и Пашев щракна кайшката на Д.Т. 

Имало ли е такъв вариант изобщо?

преди 1 минута, Willy каза:

То се видя че нищо сериозно няма да стане от Теофиков и си развали инерцията.

btw това парче ме зариби, брутално е. Диона беше най-доброто на Бета мюзик!

 

Защо да не стане? 1 флоп от над 10 проекта и вече го отписахте.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, SG каза:

Затова и се съмнявам Галин да се е набутал да им дава голям дял само за това. Макар че преди пандемията все пак нещата се бяха насочили и към концерти, на които да изпъкват именно новите изпълнители, вероятно и това е било част от договорката.

Алфа ги излъчват и по други ТВ btw.

Кои са тия концерти?😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Имало ли е такъв вариант изобщо?

Надали, но те с Десита тръгнаха заедно почти, с сигурност Галин е съжалил, че не го е гепил пръв.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Willy каза:

То се видя че нищо сериозно няма да стане от Теофиков и си развали инерцията.

btw това парче ме зариби, брутално е. Диона беше най-доброто на Бета мюзик!

 

И пак е крадено, за пръв път я чувам песента. Тук поне не е Музика: Галин.

Отсвирът е 1:1.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, mitak_94 каза:

Кои са тия концерти?😂

За РД от 2019 беше първия, а според мен ако нямаше карантина щяха да си направят и концерта за 30 години Пайнер, после пак за РД в края на годината. Ама се прецакаха плановете.

Не знам дали Алфа са чак толкова обвързани като Даймънд ама със сигурност имат някакви договорени отношения, за да са си от взаимна полза.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, SG каза:

За РД от 2019 беше първия, а според мен ако нямаше карантина щяха да си направят и концерта за 30 години Пайнер, после пак за РД в края на годината. Ама се прецакаха плановете.

Не знам дали Алфа са чак толкова обвързани като Даймънд ама със сигурност имат някакви договорени отношения, за да са си от взаимна полза.

Ами концертът не беше за налагане на младите изпълнители. Просто ТОП-а се отказаха и останаха само младите.😂

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Blueberry каза:

Имало ли е такъв вариант изобщо?

Защо да не стане? 1 флоп от над 10 проекта и вече го отписахте.

Защото е страшен мързел и чака всичко на готово от Пашев. От друга страна, няма голям самостоятелен хит. Виж че Меди си го мачка отвсякъде и публиката му не е 95% под 18.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, mitak_94 каза:

Ами концертът не беше за налагане на младите изпълнители. Просто ТОП-а се отказаха и останаха само младите.😂

Е, не казвам, че в договора задължително е пишело да разкарат старите изпълнители от концертите.😆 Но с или без тях пак щеше да има голям интерес към Алфа и Даймънд тогава, а да им се даде толкова време да си доказват хитовете си е един вид налагане.

Все пак мисля, че още тогава тук се говореше, че е имало причина за оттеглянето на повечето големи, но не мисля, че стана ясно каква е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тъкмо си слушах някакви песни на Алекс и Влади, според мен идеално биха са вписали в чалгата. Имат излъчване, глас, пеене и могат да експериментират всякак. Само те останаха..

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, SG каза:

Все пак мисля, че още тогава тук се говореше, че е имало причина за оттеглянето на повечето големи, но не мисля, че стана ясно каква е.

Вероятно протест и настояване на нови, по-адекватни договори. Ето, че и Счети, и Прилепа, и Галена се радват на малко повече свобода. Вероятно е свързано. 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Willy каза:

Защото е страшен мързел и чака всичко на готово от Пашев. От друга страна, няма голям самостоятелен хит. Виж че Меди си го мачка отвсякъде и публиката му не е 95% под 18.

Откъде тръгна това да сравняваме Меди и Денис - защото изгряха по сравнително едно и също време ли?

Мехмед е на 26, зрял, оправен мъж, който е пял по кръчми, създавал е контакти и е дебютирал на осъзната възраст в попфолка.

Денис е пишлигарче, което на няма и 18 е забелязано от продуцент и не е вряло и кипяло в бизнеса. Не си пише сам песните, дори не си ги и избира, че да го съдим за това, че няма самостоятелен хит. Сърдете се на Емилия, Цветелина и Ванеса, че са му се намърдали в песните... 

Ти мисля, че си по-малък, но с времето ще осъзнаеш колко много узрява човек между 18 и 25 и колко по-зрял и целенасочен си след като преживееш тийнейджърската превъзбуда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Blueberry каза:

Откъде тръгна това да сравняваме Меди и Денис - защото изгряха по сравнително едно и също време ли?

Мехмед е на 26, зрял, оправен мъж, който е пял по кръчми, създавал е контакти и е дебютирал на осъзната възраст в попфолка.

Денис е пишлигарче, което на няма и 18 е забелязано от продуцент и не е вряло и кипяло в бизнеса. Не си пише сам песните, дори не си ги и избира, че да го съдим за това, че няма самостоятелен хит. Сърдете се на Емилия, Цветелина и Ванеса, че са му се намърдали в песните... 

Ти мисля, че си по-малък, но с времето ще осъзнаеш колко много узрява човек между 18 и 25 и колко по-зрял и целенасочен си след като преживееш тийнейджърската превъзбуда.

Това сега обратно на въпроса на Даниел за каналите преди дни...😁

Ами да, и аз просто правя сравнение защото стартираха в една и съща година. Аз съм почти на 20, на толко е и Теофиков(ако не се лъжа) и да ти кажа годините нямат значение ако си наистина амбициран и имаш къде да го покажеш. Виж една Гери Никол какво направи на неговите години. Денис на всичкото отгоре е почти същата сензация и пътя му е широко отворен, но досега освен че спаси кариерите на три/четири дами от фолка, не виждам да е направил нещо за неговата.

btw докато проверявах на колко години е, ми излезе македонска статия за него и Милион. Сестра ми, която е на 14 също съм я чувал да слуша Грешка беше и Акула. Похвално е че е тийн идол, но наистина не го виждам като нищо повече. Не знам, айде дано да греша, то времето ще покаже.
 

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

Това сега обратно на въпроса на Даниел за каналите преди дни...😁

Ами да, и аз просто правя сравнение защото стартираха в една и съща година. Аз съм почти на 20, на толко е и Теофиков(ако не се лъжа) и да ти кажа годините нямат значение ако си наистина амбициран и имаш къде да го покажеш. Виж една Гери Никол какво направи на неговите години. Денис на всичкото отгоре е почти същата сензация и пътя му е широко отворен, но досега освен че спаси кариерите на три/четири дами от фолка, не виждам да е направил нещо за неговата.

btw докато проверявах на колко години е, ми излезе македонска статия за него и Милион. Сестра ми, която е на 14 също съм я чувал да слуша Грешка беше и Акула. Похвално е че е тийн идол, но наистина не го виждам като нищо повече. Не знам, айде дано да греша, то времето ще покаже.
 

Да, дано да грешиш! На мен гласът му ми е много любим и ми харесва как изпълнява всичко, но за съжаление още от самото начало кариерата му е на приливи и отливи и се оставят прекалено дълги паузи между песните. Между "Мило мое" (декември) и "Акула" (май) бях забравила, че има кариера, също и между "Тръгвай си" (май) и "Катастрофа" (ноември) - при все, че нямаше излизане, на което песните с Емилия да не звучаха по три пъти.

Аз не отричам, че към конкретния момент и за последната година Меди е над него. Но 2019 Меди беше никъде, а Теофиков беше категоричния номер 1. Така че само времето ще покаже кой от двамата може да се справи по-добре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...