Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Роско каза:

Баловете отново няма да са МАЙ месец.

За доуточнение, ресторанти и особено дискотеки скоро няма да отворят. Предложена е датата от 01.03. за заведенията и то при условие, че броян на новорегистрирани случаи се запази или в по-добрия случай - намали. Предвид факта, че британският тип на вируса тепърва ще навлиза, мисля че след месец/месец и нещо отново ще се затегнат мерките. В такъв случай, по-рано от средата на Юни 2021 не виждам да отвори каквото и било, но кой знае, чудеса винаги се случват. :D 

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, zai4eto82 каза:

Дали ще се състои?

 

144844485_1356850541337382_7272176787689829765_n.jpg

Новини не гледаш ли? Скоро няма да мине тоя вирус, аз лично чакам да видя какъв нов вариант ша тръгне от Португалия. Но щом ще мечтаем, нека те поздравя, аз лично си мечтая за отворени граници и да обиколя някъде. 

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Новини не гледаш ли? Скоро няма да мине тоя вирус, аз лично чакам да видя какъв нов вариант ша тръгне от Португалия. Но щом ще мечтаем, нека те поздравя, аз лично си мечтая за отворени граници и да обиколя някъде. 

 

Случайно това участие е обявено във фейс страницата на Корнър снощи и ми изскочи днес. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, zai4eto82 каза:

Случайно това участие е обявено във фейс страницата на Корнър снощи и ми изскочи днес. 

Това че няма какво да друго да правят, и си обявяват разни работи, не значи че ще се случат ;) 

Аре да минаваме на нещо по-весело, че с тая карантия се депресирам. 

Изпихме ли кафето, да наливаме от якото? 

 

  • Love 4
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, zai4eto82 каза:

Случайно това участие е обявено във фейс страницата на Корнър снощи и ми изскочи днес. 

Те и Калипсо ми пращаха покани за новогодишно парти с диджей, но като отидох - немаше никой ;) 

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Това че няма какво да друго да правят, и си обявяват разни работи, не значи че ще се случат ;) 

Аре да минаваме на нещо по-весело, че с тая карантия се депресирам. 

Изпихме ли кафето, да наливаме от якото? 

 

Да отварят всичко, викам аз - и без туй народът е прост и му е все тая. Поне да се напият и на... и на....

https://signal.bg/попфолк-звезда-призна-посред-нощ-нап/

  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги съм предпочитал Емануела пред Алисия, макар втората да е имала по-силни песни през някои периоди. В момента е слаб период и за двете, но Емануела продължава да държи по-голям интерес към себе си, дори и без хитове. ❤️ 

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Айдееее, днес Коце при Цитиридис- йеееееееееееееееееее. :P

 Най-накрая. Беше въпрос на време да го обявят. 

Нали бяха там преди месец с Меди

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Няколко души вече са ми харесали коментара,че само заради Коце ще гледам днес Цитиридис във фейса на шоуто. 

Добре, Рокси.

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...