Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Гадно е. 

Помня, че дуетът на Галин и Емануела гръмна с 300К за ден, но не се показваше никъде и не влезе в Трендинг и на третия ден падна под 100К. Смениха им обложката и веднага дигна на 160-170К дневни и влезе в Трендинг.

Тук не знам какъв е проблемът и дали една смяна на обложката ще оправи нещата. Ако наистина първи клип от нов канал не влиза в Трендинг - каквото и да се направи няма да има полза.

Ще чакаме да качат Топика и той да трупа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

Гадно е. 

Помня, че дуетът на Галин и Емануела гръмна с 300К за ден, но не се показваше никъде и не влезе в Трендинг и на третия ден падна под 100К. Смениха им обложката и веднага дигна на 160-170К дневни и влезе в Трендинг.

Тук не знам какъв е проблемът и дали една смяна на обложката ще оправи нещата. Ако наистина първи клип от нов канал не влиза в Трендинг - каквото и да се направи няма да има полза.

Ще чакаме да качат Топика и той да трупа. 

Нали уж са ги страйкнали другите видеа? Кажете на Галя да си я смени! Може пък да стане

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия от KVZ music не знам каква точно им е ролята, но за нищо не стават. Толкова ли не ги мислят тези неща, че даже и в стрийминг платформите още не са я качили.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Hurricane каза:

Нали уж са ги страйкнали другите видеа? Кажете на Галя да си я смени! Може пък да стане

Предполагам тя само отговаря на коментарите и не се занимава с качването на песните. Екип се занимава май. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

Тия от KVZ music не знам каква точно им е ролята, но за нищо не стават. Толкова ли не ги мислят тези неща, че даже и в стрийминг платформите още не са я качили.

Качиха на Меди две седмици по рано в Спотифай, разбира се без да е достъпна за слушане, песента излезе в Ютуб впоследствие и те чакаха 5-6 дена след това да я направят достъпна. Следователно като стана досъпна вече не излизаше като известие за последователите нито в плейлистите за нови песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Olay каза:

Качиха на Меди две седмици по рано в Спотифай, разбира се без да е достъпна за слушане, песента излезе в Ютуб впоследствие и те чакаха 5-6 дена след това да я направят достъпна. Следователно като стана досъпна вече не излизаше като известие за последователите нито в плейлистите за нови песни.

6-ти януари я качиха на Меди, което беше почти 10 дни по-късно. Нямам думи, избрала е точният екип.🙃

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Роско каза:

Кои ли ще са представителите на фолка в Като две капки вода - All stars ...
Азис, Софка, Константин ... ?!  🙄😏

Иска ми се да е Деса, но надали. Въпреки че ако изберат топ 3 финалисти от всички сезони ще е зрелищно. 

преди 2 часа , Danger. каза:

И аз забелязах, много по-силно гръмна от предните й 2 песни. Много тъпо, че не влиза в Трендинг, за да трупа повече гледания.

То пък от Тренда да не би да се трупат кой знае какви гледания. Сърцето ти е мое беше на добри места в тренда и милион и половина няма още. 

Предполагам, че до дни ще се показвс под други клипове и ще си трупа. 

преди 1 час, Willy каза:

Проверих от Incognito и "Къде беше ти" не се показва под абсолютно НИКОЙ от последните хитове. Не стига че не е в тренда, а и никъде не тръгва.

Знам че някои ще ме цитират, пищейки "оправдания", но свободно може да си провери! 🙂

Е Роксана как е могла дори на празниците да счупи с гледания от 2 клипа без тренд и без да се показва... 

  • Dislike 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Slavi каза:

 

Е Роксана как е могла дори на празниците да счупи с гледания от 2 клипа без тренд и без да се показва... 

Е топика й имаше 150-200к на нова година.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Willy каза:

Тия от KVZ music не знам каква точно им е ролята, но за нищо не стават. Толкова ли не ги мислят тези неща, че даже и в стрийминг платформите още не са я качили.

Само им взимат парите на тъпите чалгарки

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Danger. каза:

Предполагам тя само отговаря на коментарите и не се занимава с качването на песните. Екип се занимава май. 

То това е ясно, ама тя ще каже на екипа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Danger. каза:

 Мачка с гледания, ще си мине последните 3 песни за нула време. 

Баба заслужава да и се случи нещо хубаво да се мотивира. Тя лесно се издухва от неуспеха, а при нея винаги е било борба. Не като при Галош и Преса, всичко от раз да гръмне. 

Може Галош да и е отстъпила 1то място в тренда. Нали твърдите, че тя диктува, коли и беси🤣

  • Haha 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Willy каза:

Е топика й имаше 150-200к на нова година.

 

На мен в търсачката ми излиза Къде беше ти, а като я пусна последващо ми е Дс класик😁

Не бързайте да се издухвате. Това точно при Галена няма да изиграе роля. Вече всички слушащи жанра знаят за песента. Буквално за 1 ден стигна до масата. Няма шанс да падне на 50 ка за дни. 

Иначе първонапалния интерес се дължи и на товя, че все пак е втора част на проекта на Меди. Може би някои хора все пакк са разочаровани, че песента е същата и това е предпоставка да не задържи огромните гледания, които сте очаквали. Първия ден как гръмна без тренд и показване. 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Slavi каза:

На мен в търсачката ми излиза Къде беше ти, а като я пусна последващо ми е Дс класик😁

Не бързайте да се издухвате. Това точно при Галена няма да изиграе роля. Вече всички слушащи жанра знаят за песента. Буквално за 1 ден стигна до масата. Няма шанс да падне на 50 ка за дни. 

Иначе първонапалния интерес се дължи и на товя, че все пак е втора част на проекта на Меди. Може би някои хора все пакк са разочаровани, че песента е същата и това е предпоставка да не задържи огромните гледания, които сте очаквали. Първия ден как гръмна без тренд и показване. 

Е да не мислиш че всички гледанис са от хора решили че им се слуша новата песен на Галена и са я потърсили. Много хора, включително и аз, си пускат нещо и следващите слушания ги избират от предложенията отстрани.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има само 4 номинирани композитори, повтарям само 4.

CC4DFF97-FE7B-4B66-BBE3-7C42E7774A82.jpeg

Ако се чудите кой е единственият, който не влиза в НАЙ класацията на Весо, то това е Деян Асенов.

Явно му има зъб! :1000(29):

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Danger. каза:

Да, но вторият ден падна почти двойно - от 430 падна на 240К .. 

Със сигурност има отношение това, че не се показва засега, но тя се разпространява по вс соц медии и приложения със скоростта на светлината и стига все повече до хората. 

Има го и момента, че може би са очаквали ново парче, а не същата музика. 

Така или иначе проекта на Меди и Галена си е успешен и милионите дори да не стигнат 10 не е критерий. 

преди 16 минути, Willy каза:

Е да не мислиш че всички гледанис са от хора решили че им се слуша новата песен на Галена и са я потърсили. Много хора, включително и аз, си пускат нещо и следващите слушания ги избират от предложенията отстрани.

Така е, но пак питам. Как на първия ден стигна такива цифри? Д не би всичко живо да е знаело, че Галя има нова песен. А и не помниш ли случая Тръгвай си Акула. Правиха се десетки нови фен клипове, които трупаха милиони и хората търсеха и пускаха именни тях, за д спестят диалози. Това ги факна и към днешна дата д правят по малко от Добре ли си и Пиян. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кога излиза новия нейбъл. Не е ли в 1? Още го няма. 

Иначе Меди е с 10 песни. Никой не го отразява. Ако беше Гален и Преслава тук нямаше да се диша.

Не мерси официалното видео вече е над Кавала. Радвам се, че качеството се задържа. 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...