Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 7 минути, SG каза:

Данна е истината. С този хит направи нещо, което никоя нова изпълнителка от предното десетилетие не беше имала в първата година от кариерата си.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, SG каза:

Само че Ванеса реално не е дебютантка.

 

Да, факт.

Лятото присъствах инцидентно няколко пъти на участие на "Малката" и искам да кажа, че има много добър контакт с публиката. Имаше хора около нея и на всеки тя обърна внимание. Вземаше им телефоните и се снимаше с тях, имаше закачки и диаллог с публиката. Със сигурност не е графата дебютантка.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Празен ден от живота ни - нито водещата се вихри, нито нещо ново от Габровската царица Ваня Великова. Затова нека си припомним вчерашната й изява!

15:22

 

  • Like 1
  • Love 1
  • Dislike 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, чушка. каза:

Това е най-добрата песен на Ванеса.

Много яки песни правеше в Ара мюзик. Като цяло песните на Ванеса, Емануела, Джордан, Ваня и т.н в Ара мюзик бяха нива над тези в Пайнер.

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

Много яки песни правеше в Ара мюзик. Като цяло песните на Ванеса, Емануела, Джордан, Ваня и т.н в Ара мюзик бяха нива над тези в Пайнер.

Джордан единствено дуетите му с Емануела бяха яки в Ара, откакто е в Пайнер прави супер интересни песни, но е страшно недооценен

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Danger. каза:

Много яки песни правеше в Ара мюзик. Като цяло песните на Ванеса, Емануела, Джордан, Ваня и т.н в Ара мюзик бяха нива над тези в Пайнер.

Според мен магията при Ванеса се развали точно като влезе в "Пайнер". в Ара беше супер актуална и успешна, най-малко заради самият псевдоним. Малката звучи лековато и елементарто, не подхожда на нея, и това смъква от тежестта й. С Алисия специално бяпа в пъти по-дъбор тандем от Денис..

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, чушка. каза:

Това е най-добрата песен на Ванеса.

Точно този оствир е брутален. Слушал съм го милион пъти само него. :D

Флори трябваше още да го цедят. Убеден съм, че и той, и Кости много преправят или сглобяват албански и съответно румънски народни песни и мелодии. Това и сърбите навремето масово са го правили с шопски фолклор - от много слушане на народна музика съм го констатирал.

Кости написа по-хубави песни за Ара, отколкото за Пайнер.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Danger. каза:

 

Тя е най-близкото до друг такъв пример, да. Все пак си имаше засилка след тотален хит с участието на Галена, а на Данна Той й беше първия голям хит изобщо.

преди 37 минути, чушка. каза:

Да, факт.

Лятото присъствах инцидентно няколко пъти на участие на "Малката" и искам да кажа, че има много добър контакт с публиката. Имаше хора около нея и на всеки тя обърна внимание. Вземаше им телефоните и се снимаше с тях, имаше закачки и диаллог с публиката. Със сигурност не е графата дебютантка.

Плюс това, че пее от доста години. :D Но все пак успя да направи някакъв рестарт като Малката, доста хора чак сега чуха за нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Празен ден от живота ни - нито водещата се вихри, нито нещо ново от Габровската царица Ваня Великова. Затова нека си припомним вчерашната й изява!

15:22

 

https://www.youtube.com/channel/UC0eQTqFRWHWZCmnaQPGCNpA

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , penakavalli каза:

Добре де, можеш ли да го намериш и да го пуснеш тук? Не се заяждам, просто ми е интересно, защото това го чувам за първи път.

Виж в темата във Видеоклипове за проекта. Фаст го беше поствал, но там ли не си спомням... 

преди 2 часа , Willy каза:

Screenshot-20210113-205240-Instagram.jpg

Треперя. Ако с един дует не повторят успеха на Проблем, то тогава са бити карти и двамата. Дано да направят нещо наистина силно. 

преди 1 час , Гальо каза:

Джордан единствено дуетите му с Емануела бяха яки в Ара, откакто е в Пайнер прави супер интересни песни, но е страшно недооценен

 

Моля? 

Не боли

Недей

Истинска

Хотелски стаи

Иска ли ти се

 

Имаше много по яки песни преди Пайнер. Аз в Пайнер освен Не ме боли и Златото ми, не мисля, че има нещо кой знае какво... 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Willy каза:

Не очаквах да е чак толкова зле тоя 🤣🤣🤣🤣🤣

20210113-232851.jpg

Елементарник! Даже не знае как се пише машуп! Пфу... явно не са се представили добре колегите в Бразил...

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

Елементарник! Даже не знае как се пише машуп! Пфу... явно не са се представили добре колегите в Бразил...

Галин е перфектен кандидат потребител за форума. Темата за бисери ще е само негова!

  • Like 1
  • Haha 8
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Тя е най-близкото до друг такъв пример, да. Все пак си имаше засилка след тотален хит с участието на Галена, а на Данна Той й беше първия голям хит изобщо.

Плюс това, че пее от доста години. :D Но все пак успя да направи някакъв рестарт като Малката, доста хора чак сега чуха за нея.

 

Е Данна има три песни преди "Той". 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дана изкара късмет с Той... предишните ѝ неща са под всякаква критика, както и следващите ѝ. Някъде я хванах да говори, тотал щета. Вярно, че е малка, но все пак... а и да не говорим как изглежда за 12 годишна, или на колкото е там :D

Старите кучета няма да пуснат кокала така лесно. Не виждам коя в Пайнер ще измести Гале, Пресе, Анче и Еми примерно

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин е прав само за едно " Песента участва в машУп" и дотам..

Оригинала е от 2017 година:

МашУпа на девойката е от лятото на 2019:

автора / аранжора на неговата е от края на 2019:

Жалкото е, че смешника е знаел за оригинала, но въпреки това са  направили песента... 

Албанка е добавила припева като вокали и звучи брутално:

 

  • Like 2
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори да беше стара арабска фолклорна песен, с какво право се подписват за автори нейни?! Ще призова Ислямска Държава да се намеси! 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...