Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 11 минути, Гальо каза:

Е, айде видяха, че при нея стана най-успешния машъп и се юрнаха всички 😃 До преди това освен Саша Рико аз не съм виждал някой да пуска машъп, или се бъркам?

И още много примери...
Не е открила топлата вода и нищо не е налагала, защото вече е наложено от други изпълнители. Тя е само първата от големите изпълнители позволили си да крадат песните на колеги за машъп ( защото “няма достатъчно” захвърлени през годините ).

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само в България се прави mashup от певици, които не са виждали масов хит от доста време или предвид пандемията, не инвестират в нови песни, а залагат на сигурното.  Положението е трагично.

Все пак най-добрите си остават на Самлена.

  • Like 4
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава:

пуска машуп да раздвижи нещата след Беден в сърцето, пее любими нейни песни, прави го да се кефят феновете ѝ, които на всеки лайф я карат да изпее по нещо от нейни песни и на колеги.

Няколко антифена:

- това не е честно, не са нейни песни
- нека я рипотнем, какво си позволява тоз прилип
- други фолк легенди също имат, Сашка Рико, Невена някоя си и още хиляди
- този клип хич не е скъп и лъскав, кой изобщо и за какво си го пуска

🙊🧐😄😂😂😂😂😂

  • Like 5
  • Haha 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Едно е да си изпълнител от 2-3 годиини и да правиш машъп, а коренно различно е да си изпълнител от 20 години, да имаш над 200 песни от тях 100 заебани и да правиш машъп от “любими” песни на колеги и то големи хитове.

  • Like 7
  • Thanks 1
  • Love 1
  • Confused 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, pechenko каза:

И още много примери...
Не е открила топлата вода и нищо не е налагала, защото вече е наложено от други изпълнители. Тя е само първата от големите изпълнители позволили си да крадат песните на колеги за машъп ( защото “няма достатъчно” захвърлени през годините ).

И кой от тия е по-успешен? 

Иначе какво значи да краде песни 😂 Ако ги беше откраднала отдавна да са го свалили, както при Теда. Отделни нали казаха Пепа я поздравила, Мария, Сузанита качи частта на баща си. Недоволни не виждам, освен анти-феновете на Преслава 😃

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Едно е да си изпълнител от 2-3 годиини и да правиш машъп, а коренно различно е да си изпълнител от 20 години, да имаш над 200 песни от тях 100 заебани и да правиш машъп от “любими” песни на колеги и то големи хитове.

Няма какво да си говорим изобщо. Ясно е, че Преслава го е направила, за да се въртят някакви неща в нейно изпълнение за рейтинг и за да бъде коментирана.  Боли я нея какво искали видиш ли феновете й. По-меркантилна от нея няма.

  • Like 6
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то реално всяка иска да е гледана, коментирана и успешна. Все пак това е част от играта, а аз не виждам нищо лошо в идеята ѝ честно казано. Не знам защо това трябва да е някакъв проблем, като очевидно има интерес към машупа ѝ и целта е постигната.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, BobiTo каза:

Джеси уж работила с КВЗ, не знам си кво, новата песен още никъде я няма...

 

 

Много ѝ е хубава тази. За спотифай ли говориш? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Е, айде видяха, че при нея стана най-успешния машъп и се юрнаха всички 😃 До преди това освен Саша Рико аз не съм виждал някой да пуска машъп, или се бъркам?

А, Печенко ме е изпреварил. Ще добавя само тези

Машупите са подходящи за нови или позабравени певици, които искат да припомнят за себе си на феновете, особено ако нямат средства за влагане в нови проекти. 

Преса може да бъде причислена и към двете категории - добре. Нека ви благодари. 

 

  • Like 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За личен кеф е направен машупа на Пресич.

Затова е включила приходите от него, и прикачва сторита в Инста за всеки кръгъл милион от гледанията му. :Jumpy:

П.С Почти 5 хиляди абонати в канала на Галена, а още не е качила първият си видеоклип :next_guitar:

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...