Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Деса бая прилично честно казано, пък и съм изненадан че пя Птица Скитница.

Иначе съм разочарован как не ще Азис да поздрави тая леля Диди от Париж и тва е. 

  • Like 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой може ли да сподели къде се виждаше трафика на песните в ютуб по държави? Да видим актуалните хитове колко гледания имат от България и колко идват от чужбина ... 🤪

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Деси Слава с бенда на Азис не може да пее песните си като хората? А като не са нейни песните пее много по-хубаво като припяваше песента на Глория, на Меди. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, zai4eto82 каза:

Защо Деси Слава с бенда на Азис не може да пее песните си като хората? А като не са нейни песните пее много по-хубаво като припяваше песента на Глория, на Меди. 

Ама тя е така със своите песни от поне едно 5-6 години. Никаква изненада. Не знам какъв е проблема при нея, но сигурно и за това не се наема да организира голям концерт. 

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, Lelqtian каза:

Деса бая прилично честно казано, пък и съм изненадан че пя Птица Скитница.

Иначе съм разочарован как не ще Азис да поздрави тая леля Диди от Париж и тва е. 

Прилично? Тъкмо пуснах лайфа и баш сварих "Птица скитница". Мале, ужасно изпълнение - кръчмарско, грубо, гадно... Просто да ѝ се забрани тази песен да я пее на живо, предпочитам плейбека, че иначе я разваля. И спрях да гледам. Някой да сподели какво друго е пяла и дали е звучала по-добре в другите си песни. 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, ice_hot_sm каза:

Прилично? Тъкмо пуснах лайфа и баш сварих "Птица скитница". Мале, ужасно изпълнение - кръчмарско, грубо, гадно... Просто да ѝ се забрани тази песен да я пее на живо, предпочитам плейбека, че иначе я разваля. И спрях да гледам. Някой да сподели какво друго е пяла и дали е звучала по-добре в другите си песни. 

"Джелем, джелем" малко джаз звучи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, BobiTo каза:

"Джелем, джелем" малко джаз звучи.

Ето, тук пък ми хареса. Но на своите си песни някак си се отпуска и се лигави ли, не знам, но рядко си ги пее както са си в оригинал. 

Иначе ме изкефи к'во вика на Азис:

(перефразирам) "Ние с теб сме родени на една дата. Обясни ми, защо ти си толкова буден, интересуваш се от толкова неща, а аз съм все една такава - заспала?", хаха 😀 

И съм супер приятно изненадан, че сега, в празничното издание на "Маскираният певец" се е сетила за страхотната си балада "Забрави за мен". 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Концертът на Азис се е получил супер с изпълненията на живо, разговорите и закачките. Браво, постарал се е. Дано го запази да се гледа и след това.

Не я виждам Глория обаче при отпуснатите и бъзикащи се Деси и Меди. Вероятно точно затова се е и отказала, разбрала е, че няма да е само пеене.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Gerganafen каза:

Концертът на Азис се е получил супер с изпълненията на живо, разговорите и закачките. Браво, постарал се е. Дано го запази да се гледа и след това.

Не я виждам Глория обаче при отпуснатите и бъзикащи се Деси и Меди. Вероятно точно затова се е и отказала, разбрала е, че няма да е само пеене.

Напротив, Глория я включиха на живо по телефона и хич не звучеше добре. Даже се разплака, че толкова репетирали, а сега била болна и вика,че я е яд, че няма да може да присъства, но здравето преди всичко. И каза,че за първи първи път ще е сама на Нова година и нямало кой да дойде при нея и се разстрои. Толкова се беше зарадвала,че ще пее на този концерт, защото й било отпаднало участието на Златни пясъци. Засега теста й е отрицателен, но не беше добре по телефона. Още снощи е съобщила на Азис, че няма да може да участва. А Азис днес й каза да дойдат под терасата й с бенда му и да й пеят да не е сама. 

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Птица скитница бееше зле,  ай още спеше. Но всичко друго ги убива. Народно, циганско, весело е. Аз съм приятно изненадан! И Две сърца ѝ се получи добре. Пее, но е наистина голяма шматка, даже сама си го казва. А и честно казано... птицата и сърцата малко не ми звучат като от цигански оркестър

Link to comment
Сподели в други сайтове

Талантлива е много, но ѝ трябва стимул и някой да я бута...

Азо ѝ се отразява много добре.
 

Кофти за Глория, но вероятно се е заразила на участието на 25 в хотел в Марково...

Дадоха в и по нова тв със Забрави за мен, много добре хаххахах

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

И Преслава с онлайн концерт от хола с сестра си.

Защо никъде не са поканили инфлуенцърката? По Битиви се подвизават Тримата Стораро и Есил Тюрбан. 

  • Like 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, asylum каза:

Защо никъде не са поканили инфлуенцърката? По Битиви се подвизават Тримата Стораро и Есил Тюрбан. 

Деси на концерта на Азис и по Нова в Маскирания, истинска кралица.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...