Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 1 минута, HIStory каза:

Ако по някакво чудо Десислава помни, че е правила тая песен и реши да я възкреси, най вероятно ще и лепнат някой скапан бийт отдолу + още по-скапан отсвир, та да влезе в дискотеките, ако някога отворят отново, съдейки по последните й проекти По-добре да не се сеща за нея. 

 

Относно "Сладки сънища" - само аз ли не разбирам кое й е доброто на тая песен? Скучна, мудна и банална. Друго си е намаханата "От утре"! 

Не ме кефи "от утре" особено, предпочитам си сънищата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Runevski каза:

Я да похваля и моята! Рени пък има песен от Милен Македонски, работил с имена като Марги Хранова, Орлин Г. и Ваня Костова, има аранжимент от Мага, работил с Лили и Васил Н. и две песни на екипа, създал “Губя контрол, когато..” и “Топъл сатен”.

 

Всичко е чудесно, ама баш "Топъл сатен" можеше да си го спестиш като пример 😁 Иначе евала за дуета с Горанов, хем различен хем си беше хит. А сега... "Празник" 😒

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, HIStory каза:

Да вземе да види какви проекти пусна напоследък отколешната й конкурентка Камелия (доколко успешни е отделен спор) и да си забие сама един шут отзад, белким си даде някаква начална скорост... Евала на втората - без особен глас, но с харизма, присъствие, сексапил и новаторство направи кариера, за която 99% от чалгаджийките могат да й завиждат. Неслучайно ми е в топа с Глория и Румяна. 

Тук се мрънка, че се пишело само за старите чанти, ама при изпълнители като Глория, Десислава и сие наборки как да се примириш с Ария, Лидия и компания? Ако конкуренцията беше на тяхното ниво, да се радва човек, че има развитие, ама на тая пълна деградация какво има да й се коментира....  Дано де събуди Десислава от зимен сън, може още много да направи! 

Аз не мисля, че са били конкурентки. Те са твърде различни като артисти и хора. Да, Камелия е наистина постигнала брутално много на фона на скромните си гласови възможности. Обаче тя и Цветин в един момент мислят предимно бизнес, а Джеси не. Тя е отвеяна и артистична, а на такива им трябва стабилен мениджър, както Цветин е бил за Камелия.

Не знам на колко си, или другите във форума, но Десислава е напуснала Пайнер на 24 - 25. Колко адекватен да е човек на тази възраст и да може сам да се справя с такава кариера, при все че е неорганизирана като личност. Добре, че е талантлива. 
 

новите са отражение на публиката, която вече не се вълнува толкова от глас и от текстове, които не стават за цитат в социална медия.

Едно време всички са били много наивни, но някак искрени. Текстовете на Глория от първите албуми са така искрени и неподправени, че ти идва да се усмихнеш само като ги слушаш. Вярвала е в нейни си неща и ги е изпяла например. А сегашните?
 

Млади мацки направени като лелки от прехвалени гримьори, на по 20 вече с по няколко операции и се кефят, че ще им пръскат панаира, примерно.

Ариа няма смисъл да се коментира дори, те тва е по-голямо дъно и от Теди Алвксандрова, което по принцип хич не е лесно ахахха

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, BobiTo каза:

Не ме кефи "от утре" особено, предпочитам си сънищата. 

То затова изкуството е субективно, ама в тоя форум всичко е черно или бяло, няма нюанси (били те и сиви, както би изпяла кака Гло). 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Runevski каза:

Я да похваля и моята! Рени пък има песен от Милен Македонски, работил с имена като Марги Хранова, Орлин Г. и Ваня Костова, има аранжимент от Мага, работил с Лили и Васил Н. и две песни на екипа, създал “Губя контрол, когато..” и “Топъл сатен”.

 

Еее, това е наистина много добро като музика и текстът е сравнително оригинален.

Ще си призная... преди Джеси Рени ми беше любима, на 8 като бях де. Като птица мога да я слушам денонощно!

Кофти, че този мъж така е съсипал психиката ѝ, че още не може да се окопити...

 

преди 1 минута, HIStory каза:

То затова изкуството е субективно, ама в тоя форум всичко е черно или бяло, няма нюанси (били те и сиви, както би изпяла кака Гло). 

хаахах, добро включване. Това парче винаги ме е било яд на него... първата част на припева е тооолкова неудърна и провлачена, а втората със Защо не можеееш ляла е дооста зарибяваща, както и куплетите. Някак самият припев ми е твърде дълъг😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, HIStory каза:

То затова изкуството е субективно, ама в тоя форум всичко е черно или бяло, няма нюанси (били те и сиви, както би изпяла кака Гло). 

Много моля, вече си е баш "Баба Гло"! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, NazzkO каза:

Аз не мисля, че са били конкурентки. Те са твърде различни като артисти и хора. Да, Камелия е наистина постигнала брутално много на фона на скромните си гласови възможности. Обаче тя и Цветин в един момент мислят предимно бизнес, а Джеси не. Тя е отвеяна и артистична, а на такива им трябва стабилен мениджър, както Цветин е бил за Камелия.

Не знам на колко си, или другите във форума, но Десислава е напуснала Пайнер на 24 - 25. Колко адекватен да е човек на тази възраст и да може сам да се справя с такава кариера, при все че е неорганизирана като личност. Добре, че е талантлива. 
 

новите са отражение на публиката, която вече не се вълнува толкова от глас и от текстове, които не стават за цитат в социална медия.

Едно време всички са били много наивни, но някак искрени. Текстовете на Глория от първите албуми са така искрени и неподправени, че ти идва да се усмихнеш само като ги слушаш. Вярвала е в нейни си неща и ги е изпяла например. А сегашните?
 

Млади мацки направени като лелки от прехвалени гримьори, на по 20 вече с по няколко операции и се кефят, че ще им пръскат панаира, примерно.

Ариа няма смисъл да се коментира дори, те тва е по-голямо дъно и от Теди Алвксандрова, което по принцип хич не е лесно ахахха

На 33 съм, та общо взето имам ясен поглед над чалгата поне откъм 2000-та насам. Не смятам, че Десислава е напуснала Пайнер сама - Йовко Петров й беше голяма опора, сякаш тръгна надолу едва след като спряха да работят заедно. Първите години след напускането на Пайнер хем си беше сила, хем правеше различни и новаторски проекти. 

Относно конкуренцията с Камелия - написах го с намигване, ясно е, че са коренно различни. Не по-малко различни са двете обаче от Глория - Ивана и Преслава - Галена, но винаги са сравнявани една с друга, предвид това, че са били на топа по едно и също време и са се борили за върха. 

Иначе дъно явно наистина няма, като сложиш, че освен Теда и Ария всякакви втора компаньонка се прави на фолкпевица. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, HIStory каза:

Иначе евала за дуета с Горанов, хем различен хем си беше хит. А сега... "Празник" 😒

Все пак от композитора на “Мома Яница” и текстописеца на “Момина сълза” на Славка. Пък и Деси Слава си сложи името в нея..

преди 11 минути, NazzkO каза:

Еее, това е наистина много добро като музика и текстът е сравнително оригинален.

Текста естествено е на сестра и. Клипа е заснет в 3Д студио в Тел Авив, а със самата песен щеше да участва на Евровизия. Да не забравяме, че е била и в селекционната им комисия - прецедент!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, BobiTo каза:

Много моля, вече си е баш "Баба Гло"! 

Не знам на колко си, но надали е по-дърта от майка ти, та да й викаш баба няма да ти отива. Освен ако родителката ти не е набор на Симона и не те е пръкнала на 15, гледам, че умееш да пишеш, минимум на седем трябва да си 😉

  • Like 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, HIStory каза:

На 33 съм, та общо взето имам ясен поглед над чалгата поне откъм 2000-та насам. Не смятам, че Десислава е напуснала Пайнер сама - Йовко Петров й беше голяма опора, сякаш тръгна надолу едва след като спряха да работят заедно. Първите години след напускането на Пайнер хем си беше сила, хем правеше различни и новаторски проекти. 

Относно конкуренцията с Камелия - написах го с намигване, ясно е, че са коренно различни. Не по-малко различни са двете обаче от Глория - Ивана и Преслава - Галена, но винаги са сравнявани една с друга, предвид това, че са били на топа по едно и също време и са се борили за върха. 

Иначе дъно явно наистина няма, като сложиш, че освен Теда и Ария всякакви втора компаньонка се прави на фолкпевица. 

А, да. Йовко със сигурност ѝ е бил опора, но вероятно и той се е уморил. Според мен е по-лесно да работиш с перфекционист държащ на мнението си и трудно приемащ критика, като Глория, отколкото с хаотичен, неорганизиран човек. Изцяло подвластен на моментното си настроение до голяма степен също. 
 

А бе в крайна сметка, който иска нека слуша ариа и сие. Аз не бих. А и в днешно време музиката е толкова достъпна, че всеки има право на избор.

пускам ви и нещо, което според мен е сред най-добрите неща на Глория

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Runevski каза:

Все пак от композитора на “Мома Яница” и текстописеца на “Момина сълза” на Славка. Пък и Деси Слава си сложи името в нея..

Текста естествено е на сестра и. Клипа е заснет в 3Д студио в Тел Авив, а със самата песен щеше да участва на Евровизия. Да не забравяме, че е била и в селекционната им комисия - прецедент!

А бе къде пее Джеси, че не мога да я чуя? Иначе в Горчиво и сладко толкова яко включване е направила, а и самата песен е брутална. Клипът също. На Рени и отиват такива леко латино неща, за разлика от фолклор според мен.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, HIStory каза:

Не знам на колко си, но надали е по-дърта от майка ти, та да й викаш баба няма да ти отива. Освен ако родителката ти не е набор на Симона и не те е пръкнала на 15, гледам, че умееш да пишеш, минимум на седем трябва да си 😉

След като дъщеря и е бременна каква ще е на детето, кака ли? Жената си е на близо 50 какво се заяждаш.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, NazzkO каза:

А, да. Йовко със сигурност ѝ е бил опора, но вероятно и той се е уморил. Според мен е по-лесно да работиш с перфекционист държащ на мнението си и трудно приемащ критика, като Глория, отколкото с хаотичен, неорганизиран човек. Изцяло подвластен на моментното си настроение до голяма степен също. 
 

А бе в крайна сметка, който иска нека слуша ариа и сие. Аз не бих. А и в днешно време музиката е толкова достъпна, че всеки има право на избор.

пускам ви и нещо, което според мен е сред най-добрите неща на Глория

 

С всичко съм съгласен, освен с определението за Глория - че държи на мнението си и не приема критика е всеизвестен факт, но перфекционист от има-няма 15 години не е. 

Иначе Йовко правеше страшни неща, жалко, че се отказа.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, NazzkO каза:

А бе къде пее Джеси, че не мога да я чуя? Иначе в Горчиво и сладко толкова яко включване е направила, а и самата песен е брутална. Клипът също. На Рени и отиват такива леко латино неща, за разлика от фолклор според мен.

Деси пее високите тонове на припева. Чуй я и в “Моя Българийо”. А “Горчивото” е едната песен от горепосочените поп автори. Топ цялостен проект, пее и на испански. А клипа, заедно с “Жадувам” може би, нямаха минаване поне до ерата на Андреа, Галена и Янева. Предлагам мейкинга за любопитните: 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

E колко да е бил готов хита като още не е минал милион. А и явно тяхната версия се харесва повече. 
Така че, пишем ги успешни и с втората песен❤️

Screenshot-20201220-020125-You-Tube.jpg

  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, BobiTo каза:

След като дъщеря и е бременна каква ще е на детето, кака ли? Жената си е на близо 50 какво се заяждаш.

Не се заяждам - баба може да бъде само на внуците си, както и твоята майка на твоите деца. Един от основните проблеми в държавата според мен е именно незачитането на авторитети, не говоря само за Глория, а въобще. Разходи се до Сърбия и наречи наборката й "баба Цеца", да видим дали ще се прибереш с всички зъби в устата си. Хората си ценят тяхното, затова и звездите им събират по 100000 човека на стадиони. Тук няма как да се случи. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Runevski каза:

Я да похваля и моята! Рени пък има песен от Милен Македонски, работил с имена като Марги Хранова, Орлин Г. и Ваня Костова,

Една от най-яките песни на Гло е на Милен Македонски.

 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , HIStory каза:

"Сладки сънища" никога не ми е харесвала, скучна и банална ми е. Виж, за "Лудост е" си прав, но като излезе албума помня, че  "От утре" най ми беше харесала. На фона на безумно тъпата "Схемата", си беше готов вселенски хит:

 

На мен най-много след No soy tal mujer, Някой ден и Замълчи, ми харесаха "Лудост е", "Сладки сънища" и "Кажи ми" всъщност. Този албум е един от любимите ми на Десислава. "Невъзможно е да спрем" и "Схемата" също ми харесват, особено първата. "Подкожно" не е лоша. Имаше какво да се желае като реализация, най-вече "Лудост е" заслужаваше. "От утре" обаче е песен която звучи доста актуално и до днес. :D 

  • Like 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Runevski каза:

Я да похваля и моята! Рени пък има песен от Милен Македонски, работил с имена като Марги Хранова, Орлин Г. и Ваня Костова, има аранжимент от Мага, работил с Лили и Васил Н. и две песни на екипа, създал “Губя контрол, когато..” и “Топъл сатен”.

 

Румяна пък, Бог да я прости, също имаше песен от Мага - тоя тип хвалби хващаха дикиш преди 15 години, сега предизвикват предимно съжаление.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...