Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Slavi каза:

A когато Азис каза, че за него е чест да е в неговия жанр, Мартина Вачкова я обяви като певица не само на попфолка, но на всички жанрове. Жена на таланта ❤️❤️❤️

Обичат си я българите. Бутат я напред, въпреки че вече е разпозната 

Азис е най-голямата циганка евър. Дори не я следва в инста, а не спира да обяснява колко са близки. 

Разбира се, че е обичана. Защото пее по най-чувствително от всички. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, NazzkO каза:

Просто това и е интересно. Тя гласът си никога няма да загуби напълно, но е напълно нормално да се променя с времето. 

Тук пее неща, на които се кефи самата тя. Не е в механа, или препълнена дискотека. И се изявява в 8 часа, не в 3 😂

Човек, след почти 25 години на сцена и 15 години откакто съм й фен тази вечер гласът й пак успя да ме изненада. Не съм очаквал, че някога пак ще я чуем да пее толкова чисто с нежната постановка. И като бонус вече няма да знаем кога ще я чуем с този глас, кога с плътния и брутално як нов. Първите фенове на певица с пеене-изненада. 😂

Личи си, че има много повече хъс извън дискотеките и встрани от втръсналите й песни на 20 години. Макар че и днес спокойно можеше да се издъни, защото изглеждаше доста нервна в лайфа в Инста, който пусна преди шоуто, това понякога се отразява.

преди 31 минути, Slavi каза:

A когато Азис каза, че за него е чест да е в неговия жанр, Мартина Вачкова я обяви като певица не само на попфолка, но на всички жанрове. Жена на таланта ❤️❤️❤️

Обичат си я българите. Бутат я напред, въпреки че вече е разпозната 

И аз много се изкефих на изказването на Марта. Хубаво е истината да се казва директно. И феновете да се кефим на такива признания пред цяла България, докато междувременно в Рамания се избиваме кое е по-голям хит в чалготеките. :D

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, asylum каза:

Кои песни на Малина въртят? 

Въртят на всеки час Камелия,Меди и Десислава с новите им.Иначе Малина с дуета с Азис видях.

Хит Микс е старата Планета 2003г .

Деса и Азис преди малко с Жадувам.

Златни Хитове и приятни песни .Планета е станала мега зле.Не я издържах и затова го пуснах този канал а той се оказа златен.Сега Лияна с Каменно сърце.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, NazzkO каза:

Каквоо е казала в тоя лайв. Аз пак съм го изпуснал . И ма ли го някъде 

Има някаква измама в нета и е замесено нейното име. Някой се прави на нея и дава на хората загадка да й познаят очите от снимката срещу награда уж от 20 бона, но после им иска някакви данни или нещо такова. :D Беше доста недоволна в лайфа, долу й задаваха всякакви други въпроси ама тя не спираше да повтаря, че се включва само за да уточни това, даже помоли някой да й запише лайфа и да го разпространи, защото тя не знаела как. :D Накрая се чу сигнала за падане на батерията й и скоро след това лайфа спря.:roll1:

преди 2 минути, lucas каза:

Въртят на всеки час Камелия,Меди и Десислава с новите им.Иначе Малина с дуета с Азис видях.

Хит Микс е старата Планета 2003г .

Деса и Азис преди малко с Жадувам.

Златни Хитове и приятни песни .Планета е станала мега зле.Не я издържах и затова го пуснах този канал а той се оказа златен.Сега Лияна с Каменно сърце.

 

И тъкмо като го каза реших да видя за какво иде реч и хоп- Десислава и Играта- Не спирай. :D Явно им е предоставила целия си каталог от New Music. Жестоко, най-накрая някои клипове ще видят ТВ ефир.

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, SG каза:

Има някаква измама в нета и е замесено нейното име. Някой се прави на нея и дава на хората загадка да й познаят очите от снимката срещу награда уж от 20 бона, но после им иска някакви данни или нещо такова. :D Беше доста недоволна в лайфа, долу й задаваха всякакви други въпроси ама тя не спираше да повтаря, че се включва само за да уточни това, даже помоли някой да й запише лайфа и да го разпространи, защото тя не знаела как. :D Накрая се чу сигнала за падане на батерията й и скоро след това лайфа спря.:roll1:

 

Хахахаха милата ни. Типичнов неин стил 😊

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прави ми впечатление че въртят и нови и доста стари златни парчета.Доста  приятен фон е тази ТВ.Браво.

Събрала е старите муцуни от нашето време -Десислава,Камелия,,Рени,Малина,Бони,Лияна,Мира,Азис,Еми Стамболова,Андрея плюс новия топ Меди :)))

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, NazzkO каза:

Хахахаха милата ни. Типичнов неин стил 😊

И пак типично в нейн стил изглеждаше покъртително- по домашно, без капка грим и с вързана назад коса, както попринцип не й отива. :D Но ми изглеждаше позаслабнала, тя попринцип не изглежда кой знае колко пълна като не е с визия ала ретро чалга.

преди 12 минути, lucas каза:

Прави ми впечатление че въртят и нови и доста стари златни парчета.Доста  приятен фон е тази ТВ.Браво.

Ако мернеш Черен сняг пиши- знаеш каква болка ни е на всички, че 12 години не видя нормално ТВ ефир. :D 

Жалко, че на Камелия и Малина най-големите хитове са им в Пайнер и много не го виждам Митака да им ги даде за друга телевизия. Макар че не съм сигурен как точно стоят правата с клиповете, може да има някаква врътка щом има за песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, -A. каза:

@Сашо, кво мислиш за този трак и проект като цяло ?

 

Много любима песен ми беше това. Верно не остана във времето, но за годината в която я пусна доста се хареса и забеляза. А и я пусна буквлано след Накой ден, която й беше топ хита и топ клипа за 2007. 

Между другото аз намирам за по-добър, клипа към Още те обичам. Скандални визии, много добра локация и символика. Абе супер си е проекта. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, SG каза:

И пак типично в нейн стил изглеждаше покъртително- по домашно, без капка грим и с вързана назад коса, както попринцип не й отива. :D Но ми изглеждаше позаслабнала, тя попринцип не изглежда кой знае колко пълна като не е с визия ала ретро чалга.

Ако мернеш Черен сняг пиши- знаеш каква болка ни е на всички, че 12 години не видя нормално ТВ ефир. :D 

Жалко, че на Камелия и Малина най-големите хитове са им в Пайнер и много не го виждам Митака да им ги даде за друга телевизия. Макар че не съм сигурен как точно стоят правата с клиповете, може да има някаква врътка щом има за песните.

Защо не си го записал, нали е казала хахаха. По-добре естествена, вече сме я приели отдавна такава каквато е. И тая дълга коса да не я слага по участия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-яката песен, която съм слушал през живота сииииии !

 

  • Haha 3
  • Love 3
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Сашо каза:

Много любима песен ми беше това. Верно не остана във времето, но за годината в която я пусна доста се хареса и забеляза. А и я пусна буквлано след Накой ден, която й беше топ хита и топ клипа за 2007. 

Между другото аз намирам за по-добър, клипа към Още те обичам. Скандални визии, много добра локация и символика. Абе супер си е проекта. 

Абсолютно съм съгласен. За мен не само клипа, но целия проект е по-добър от ''Някой ден''. Жалко, че остана в сянката му. Самата Камелия също не я налагаше много. Пее ли я по участия или е забравила, че съществува ?

@pechenko, помниш ли какъв брутален прием имаше това на турнето ? Баси хита беше. Дали Фики пак ще види такъв?

  • Like 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Специален поздрав за моето братче @-A. с любимият му трак за 2020 година, надуваме до зори 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Starboy каза:

Специален поздрав за моето братче @-A. с любимият му трак за 2020 година, надуваме до зори 

 

Благодаря, братчето ми.

Аз те поздравявам с една любима, неоценена песен! Сигурен съм, че не си я слушал - направи го заради мен. Трупни гледане.

 

  • Like 1
  • Haha 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, -A. каза:

Абсолютно съм съгласен. За мен не само клипа, но целия проект е по-добър от ''Някой ден''. Жалко, че остана в сянката му. Самата Камелия също не я налагаше много. Пее ли я по участия или е забравила, че съществува ?

@pechenko, помниш ли какъв брутален прием имаше това на турнето ? Баси хита беше. Дали Фики пак ще види такъв?

О, не. Може би около 2007 я е пяла, но може ли да я вмести в час и нещо програма пълна само с тотални хитове.

Един от хитовете на 2018 продължава да трупа гледания.. 

11 млн. за тази вечна песен! 

И 31 млн. само от тоя клип. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, NazzkO каза:

Защо не си го записал, нали е казала хахаха. По-добре естествена, вече сме я приели отдавна такава каквато е. И тая дълга коса да не я слага по участия. 

И моята батерия падаше. :D

Сладка е като е естествена. Но за мен е най-свежа като е със слаб грим, спусната, но не твърде бухнала коса, и с някакви дрехи, които не разголват толкова гърдите и краката й. Но нея друг стил си я кефи явно.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, -A. каза:

Благодаря, братчето ми.

Аз те поздравявам с една любима, неоценена песен! Сигурен съм, че не си я слушал - направи го заради мен. Трупни гледане.

 

Наистина не съм я слушал, ще го направя, но след мегахита TEXAS PLACE, в която Деситтакс има супер влизане, там ме изкефи максимално. Дори Лейди Гага е направила кавър на тоя сингъл и трябваше да бъде в Кроматика, но била отпаднала и не я включила в албума!

 

  • Haha 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Наистина не съм я слушал, ще го направя, но след мегахита TEXAS PLACE, в която Деситтакс има супер влизане, там ме изкефи максимално. Дори Лейди Гага е направила кавър на тоя сингъл и трябваше да бъде в Кроматика, но била отпаднала и не я включила в албума!

 

Изненадан ли си ? Всичко до което се докосне Десита е жестоко и неповторимо.

След ''Ще ти мине'' си пусни и това.

Само не искам да губиш съпротива докато я слушаш!

  • Haha 3
  • Love 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, -A. каза:

Изненадан ли си ? Всичко до което се докосне Десита е жестоко и неповторимо.

След ''Ще ти мине'' си пусни и това.

Само не искам да губиш съпротива докато я слушаш!

Направо ми заспа я знам, излезе докато учех до припадък за изпит и в почивката реших да се освежа с нещо различно. Има супер бийт, може би не се прие и асимилира от народа заради текста.

Нека пуснем нещо познато за цяла България, а и отвъд, а именно мегахита ...

 

  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...