Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Днес си купих рокля за Коце. Като кукла ще съм с нея, особено като направим и косата. Фризьорката ми ми каза като морска русалка ще съм,  отново ще се откроявам. :P

  • Haha 2
  • Wow 1
  • Love 5
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , zai4eto82 каза:

Днес си купих рокля за Коце. Като кукла ще съм с нея, особено като направим и косата. Фризьорката ми ми каза като морска русалка ще съм,  отново ще се откроявам. :P

Искам Коце да ти доведе Фънки, че нали са приятелчета. Тогава да видиш какво е истински мъж... 😁

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце ми излиза само с разходи. Все трябва да мисля какво да купувам. В Китен не бях нито с направена коса, нито с нови дрехи, е сега в Бургас ще е друго, че и Борето и Велислав ще са двамата- въй, въй. 

  • Haha 4
  • Wow 3
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, zai4eto82 каза:

Коце ми излиза само с разходи. Все трябва да мисля какво да купувам. В Китен не бях нито с направена коса, нито с нови дрехи, е сега в Бургас ще е друго, че и Борето и Велислав ще са двамата- въй, въй. 

да те земе вече за PR, какво чака. Коцето има нужда от теб, ти си турнадо, ти си супер жена. Направо тоя Константин се излага. Не знам вече... 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Днес си купих рокля за Коце. Като кукла ще съм с нея, особено като направим и косата. Фризьорката ми ми каза като морска русалка ще съм,  отново ще се откроявам. :P

Видях я! Не ме кефи особено това синьо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Krislena каза:

Диона е била полу-циганка

 

Screenshot_20200908-205423_Instagram.jpg

Баш си е чиста циганка..

Едната й братовчедка се казва Касандра - кой ще си кръсти детето така освен хората от ромски произход.

А българи и роми рядко се взимат, ромите си държат на тяхното.

Така че да спре да лъже милата 😄

Редактирано от Just_Me
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...