Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 10 минути, pechenko каза:

Жалко, че няма аудио, но Пепа е сложила шапка и това говори достатъчно ;)

Пак ще кажа, че не ме интересува политиката и за какво е там, но сериозно ли им изпя "Без теб" и се прави на сърдита че няма реакция?!😆

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Има аудио и си казва да се гласува с техния номер на бюлетината. Ето, това клипче не съм го намерила. Същия боклук.

При мен няма аудио на клипа... жалко, че не мога да чуя 😂

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Пак ще кажа, че не ме интересува политиката и за какво е там, но сериозно ли им изпя "Без теб" и се прави на сърдита че няма реакция?!😆

Ми да им я беше изпяла на живо, да има реакция, все пак камера даже са викали да я снимат, парцала и с парцал. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

При мен няма аудио на клипа... жалко, че не мога да чуя 😂

 

Не изпускаш много - 40 минути депесарска пумия, Прилепа с плейбека не само призовава да се гласува с бюлетина номер която е там на партията майка, ми си и проси още участия от меките. Отгоре на сичко мрънка как не я отразяват. Ми то и аз да бях там, щеше да получи същата реакция - отиваш на концерт на ДПС да видиш я Галена, я Малина да вика "сус сус" "де-пе-се", а накрая получаваш нещо мумуфицирано от Али експрес. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

Да станеш звезда за един ден!

Не са ли изпяли някой от дуетите с Преслава? Рашия, Рашия... ПР почва да ти куца. Това щеше да е бомба - Галена и Преслава - Хайде откажи ме, 2020

  • Haha 3
tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Vancho каза:

Не са ли изпяли някой от дуетите с Преслава? Рашия, Рашия... ПР почва да ти куца. Това щеше да е бомба - Галена и Преслава - Хайде откажи ме, 2020

Представяш ли си? Това щеше да е брутално! :D

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Пореден сингъл, който въведе нова мода! Колко момичета (а и момчета) виждам ежедневно, които са с оражева еднометрова опашка, която хващат с ръце и я размятат в кръг над глава, не е истина..

Айде на хита на лятото ❤️ 

 

  • Haha 5
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, meleto каза:

А защо са я отследвали?

Самият Галин около периода на Така ни се пада-Ламборгини се беше изказал негативно и саркастично около дуета на Галена и Фики. Сигурно си мислеше че ще флопнат защото те с Преслава бяха стартирали по-силно първите дни. След това всички чалга страници почнаха да му се подиграват на лайв чат с Диона за това че Галена няколко пъти му отказвала дуети и той откачи и отследва Галена. В същият ден това направиха и протежията му.😆

  • Haha 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Starboy каза:

Пореден сингъл, който въведе нова мода! Колко момичета (а и момчета) виждам ежедневно, които са с оражева еднометрова опашка, която хващат с ръце и я размятат в кръг над глава, не е истина..

Айде на хита на лятото ❤️ 

 

 

Винаги си имал вкус! Целувки. ❤️

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Starboy каза:

Пореден сингъл, който въведе нова мода! Колко момичета (а и момчета) виждам ежедневно, които са с оражева еднометрова опашка, която хващат с ръце и я размятат в кръг над глава, не е истина..

Айде на хита на лятото ❤️ 

 

Коментирай,че онзи ден от една кола беше надута "Всичко знаеш"! Това според форумните стандарти е равно на мегахит

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Willy каза:

Самият Галин около периода на Така ни се пада-Ламборгини се беше изказал негативно и саркастично около дуета на Галена и Фики. Сигурно си мислеше че ще флопнат защото те с Преслава бяха стартирали по-силно първите дни. След това всички чалга страници почнаха да му се подиграват на лайв чат с Диона за това че Галена няколко пъти му отказвала дуети и той откачи и отследва Галена. В същият ден това направиха и протежията му.😆

Отделно се коментираше, не знам колко е истина, че Десита се мазнела на Галена, обаче зад гърба и говорела, че се държала леко, Галена подочула и ги отсвирила. 😀

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Коментирай,че онзи ден от една кола беше надута "Всичко знаеш"! Това според форумните стандарти е равно на мегахит

Тя Е мегахит, колкото и да не искат някои хора, както всяка песен на Джени.

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, penakavalli каза:

Отделно се коментираше, не знам колко е истина, че Десита се мазнела на Галена, обаче зад гърба и говорела, че се държала леко, Галена подочула и ги отсвирила. 😀

Деситка сме я чували, че го умее говоренето зад гърба ;)

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Blueberry каза:

Деситка сме я чували, че го умее говоренето зад гърба ;)

То това си е повод за радост за най-прясна Деса - някой изобщо я е чувал, без значение от повода ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, penakavalli каза:

Отделно се коментираше, не знам колко е истина, че Десита се мазнела на Галена, обаче зад гърба и говорела, че се държала леко, Галена подочула и ги отсвирила. 😀

Галена никога не е следвала Десита и Лидия. Само Галин, но го отследва, след като разбра че я коментира.

Виж ги на 35:40. 🤣

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , pechenko каза:

Жалко, че няма аудио, но Пепа е сложила шапка и това говори достатъчно ;)

77DCCE38-13F6-4029-848C-24FC68618DAB.jpeg

Това с шапката не е ли Малина? Що косата й е излязла толкова тъмно? 

  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Willy каза:

Галена никога не е следвала Десита и Лидия. Само Галин, но го отследва, след като разбра че я коментира.

Виж ги на 35:40. 🤣

Десита е толкова дразнеща с този неестествен, пресилен и фалшиво префърцунен начин на говорене. Направо са негледаеми и неслушаеми тия две таратайки.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, asylum каза:

Това с шапката не е ли Малина? Що косата й е излязла толкова тъмно? 

За съжаление и нас, и на публиката от преди 2 години, новия прилеп е. Пък и Малина не я е срам да пее за ДПС та да се крие със шапка. (тука щях да сложа едно клипче от един от тия концерти дето Малинажа се дере и тя с пълно гърло между рефрена на Мой "депесе" та "депесе, ма не ми се търси чак пък толкоз)

ПП Абе изкочи. Не е май това което търсех, ма пак си пее и Мой, и пак си подвиква за бюлетина номер 6, та така че 
 

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-добрата реклама на вода някога!:lol:Ако не си снима Майкъл Джексъновото лице, може дори да използва дубльорка за инфлуенцърството - креативно!

Preslava Baldaran.png

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Blueberry каза:

Има аудио и си казва да се гласува с техния номер на бюлетината. Ето, това клипче не съм го намерила. Същия боклук.

Казах ти, за пари и гъза ще си продаде и тя, а и сички останали. Затова сме на това дередже. А те нямат нужда от тези пари, хайде ако е човек от народа - разбирам. Но на тях нищо няма да им стане. 

To тя си го е изпяла жената:

Същият боклук до теб да е, и да ти скъси живота!

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...