Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 9 минути, z_o_ каза:

Преслава с най-много последователи в Инстаграм сред родните изпълнители: http://planeta.tv/news/view/Koi-sa-muzikalnite-idoli-spored-Instagram

Топ 3 по последователи си е топ 3 и изобщо!

*Алисия има повече последователи от Емилия, но вярвам, че скоро ще обърнем мача!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, z_o_ каза:

Преслава с най-много последователи в Инстаграм сред родните изпълнители: http://planeta.tv/news/view/Koi-sa-muzikalnite-idoli-spored-Instagram

Много скоро ще празнуваме 600К в инстаграм и 700К във фейсбук! 

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Blueberry каза:

Топ 3 по последователи си е топ 3 и изобщо!

 

😦😦 Анелия за две години тотално загуби играта за третото място.

Емилия се издигна доста покрай дуетите, но крайно време е да предложи и нещо самостоятелно като "Да бях от гадните".

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, Hurricane каза:

Много скоро ще празнуваме 600К в инстаграм и 700К във фейсбук! 

Я пак!

https://www.vbox7.com/article:0443371698?utm_source=vbox7&utm_medium=push&utm_campaign=onesignal

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз влизайки да прочета нещо тук-там с очаквания да има нещо забавно, но всичко което виждам е поредната "Преслава-Галена" порция:

 

 

Screenshot_20200726_230202.jpg.795c9f7ad427ea6cb835885e52f69b63.jpg

  • Like 2
  • Haha 3
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Blueberry каза:

Преслава в червено, Ариана - в зелено

Родена е на 26 юни - да / да

Има много награди - да / да

Визията й сега няма нищо общо с тази в миналото - да / да

Спала е с Коко Динев - да / не

Има дует с Милко Калайджиев - да / не

Е, коя е истинската победителка?

Бих добавил:

Циврила е на сцената по време на участие, защото е видяла, че Бирмата е в клуба - да / не

Опитвала се е да убие едно безобидно насе́комо в къщата на VIP Brother - да / не

  • Haha 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия я засилвате повече отколкото заслужава. Не помня коя й е последната солова песен. А дуетът с Фики е флоп отвсякъде. Нека направи нещо сама, да видим колко са й силите...ама не виждам как е в топ 3 за 2020. Всичките млади я бият + Преслава, Галена... Може би е в Топ10 при жените. Ако не сме сексисти, обективно, дори в топ 10 е на кантар. 

Преслава, Галена, Лидия, Десита, Константин, Меди, Теофиков, Малката, Диона, ...Емилия

Кога да чакаме нов хит от Ариа?????

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emилия си пуска пт доста време много готини неща. Винаги е била на ниво откъм продукция. Сега има и прекрасен екип, с който постигат добри резултати. Самата тя обаче като че ли се кефи на музиката и на кйпона, не е била никога драпаща за награди или безкрайно амбициозна. Има си и две деца, мъж, добре се справя. Обаче някак не мпга да я наредя до имена като Ивана, Глория, Десислава, Преслава, Камелия, Азис, Анелия и Галена например. Говоря като масова популярност и рязпознаваемост извън фолка. Според мен много хора я помнят кято една от жените на Динев. Пс онова изпълнение на Не виждам в арена арменец е бруталното

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.09.2020 г. от 0:05, Danger. каза:

Радваме се, че “Беден в сърцето” е преди “100 живота” в класацията на FolkPlus (смешно е двете песни даже да се сравнят), но когато Галена взе певица на годината за 2019 на наградите на FolkPlus плюхте, че е нагласено. :) 

Освен това класацията е “хитове на лятото”. 100 живота излезе месец и половина преди лятото, очевидно е, че няма да спечели. Дори “В твоите очи”, която излезе в края на Май не мога да я нарека хит на лятото, въпреки че към днешна дата е по-голям хит от всичко през 2015 в Пайнер. 

А на някои хора им е станало толкова скучно, че тръгнали да пишат как Галена без Пайнер ще залезе. Много мъка има тука. :D 

Мога само да се смея с глас и нищо повече ...😂😂😂

Смятай колко адекватно звучат тези хора. Същите, които през 2018-та, когато в тази класация "Шефката" беше номер 1, твърдяха, че не била фактор тази класация, защото Dj-ите работели по мнение... Твърдяха, че не отразявала реалността.. Когато Галена е първа, не било реално и е нагласено.. Две години по-късно Преса е напред в СЪЩАТА класация и това вече е невероятен успех! Класацията от измислена, изведнъж стана на голямо ниво. 😁

Явно част от хората тук имат къса памет и забравят какво са приказвали. Нищо, ще им го припомняме... 😂

И преди да сте зачекнали темата - не ме е яд, че Преса е преди Галена. ;)

 

  • Like 7
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

Мога само да се смея с глас и нищо повече ...😂😂😂

Смятай колко адекватно звучат тези хора. Същите, които през 2018-та, когато в тази класация "Шефката" беше номер 1, твърдяха, че не била фактор тази класация, защото Dj-ите работели по мнение... Твърдяха, че не отразявала реалността.. Когато Галена е първа, не било реално и е нагласено.. Две години по-късно Преса е напред в СЪЩАТА класация и това вече е невероятен успех! Класацията от измислена, изведнъж стана на голямо ниво. 😁

Явно част от хората тук имат къса памет и забравят какво са приказвали. Нищо, ще им го припомняме... 😂

И преди да сте зачекнали темата - не ме е яд, че Преса е преди Галена. ;)

 

Говорим за същите Прилепови, дето ореваха целия форум как Галена рекламирала цигари, а когато Мумията също се облажи от същото се покриха по милите дупки? 

Само не знам що има изненадани от двойния им стандарт все още. 

  • Like 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Lelqtian каза:

Говорим за същите Прилепови, дето ореваха целия форум как Галена рекламирала цигари, а когато Мумията също се облажи от същото се покриха по милите дупки? 

Само не знам що има изненадани от двойния им стандарт все още. 

Изненадана не съм, но пък не е лошо да се напомнят тези неща. :)

 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , NazzkO каза:

 Пс онова изпълнение на Не виждам в арена арменец е бруталното

Не знам как може тази лъжа да се вярва от толкова народ. Истина е, че такива балади няма особено в този жанр и пеенето наживо винаги е под въпрос, но това изпълнение е далеч от брутално. Дрезгава, фалшива, задъхваща се. Ниска ни е летвата.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Мога само да се смея с глас и нищо повече ...😂😂😂

Смятай колко адекватно звучат тези хора. Същите, които през 2018-та, когато в тази класация "Шефката" беше номер 1, твърдяха, че не била фактор тази класация, защото Dj-ите работели по мнение... Твърдяха, че не отразявала реалността.. Когато Галена е първа, не било реално и е нагласено.. Две години по-късно Преса е напред в СЪЩАТА класация и това вече е невероятен успех! Класацията от измислена, изведнъж стана на голямо ниво. 😁

Явно част от хората тук имат къса памет и забравят какво са приказвали. Нищо, ще им го припомняме... 😂

И преди да сте зачекнали темата - не ме е яд, че Преса е преди Галена. ;)

 

Мен продължава да не ме вълнува класацията, и изобщо случващото се в алкохолизираните COVID-19 пушилни, които изобщо не трябва да бъдат отворени.

  • Love 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , z_o_ каза:

Преслава с най-много последователи в Инстаграм сред родните изпълнители: http://planeta.tv/news/view/Koi-sa-muzikalnite-idoli-spored-Instagram

И "Планета" го пускат като новина още на следващия ден след това 😂

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DarkChild каза:

Не знам как може тази лъжа да се вярва от толкова народ. Истина е, че такива балади няма особено в този жанр и пеенето наживо винаги е под въпрос, но това изпълнение е далеч от брутално. Дрезгава, фалшива, задъхваща се. Ниска ни е летвата.

Съгласен съм. Толкова напън да се покажем колко пеем, че аз на моменти имам чувството, че ми се кара за нещо.

Ужасно изпълнение, много далеч от звънливостта на гласа й в студийния запис.

  • Like 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Емилия я засилвате повече отколкото заслужава. Не помня коя й е последната солова песен. А дуетът с Фики е флоп отвсякъде. Нека направи нещо сама, да видим колко са й силите...ама не виждам как е в топ 3 за 2020. Всичките млади я бият + Преслава, Галена... Може би е в Топ10 при жените. Ако не сме сексисти, обективно, дори в топ 10 е на кантар. 

Преслава, Галена, Лидия, Десита, Константин, Меди, Теофиков, Малката, Диона, ...Емилия

Кога да чакаме нов хит от Ариа?????

За другите ок, ама за Малката... И тя освен колаборации с Теофиков, няма нищо друго успешно... 

  • Like 1

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...