Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Обаче само на мен ли ми се струва, че този канал Ретро Хит 2 се пръкна точно преди Камелия да си вземе клиповете от "Проект 13" и да ги качи в канала си? Затова са и публикували най-добрите клипове. Нейните в  този канал преобладават. Случайност след словесните престрелки? Едва ли.

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, GSA каза:

Явно е взел предвид съвета на Златка Райкова към Алисия да си смени главата.

3:11

 

Еми припознал се е, кво толкова - тя Златка дрънчи за джудже имащо нужда от нова глава, нормално. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 51 минути, foxy_vd каза:

Дъртия верно е изтрещел. Но и това е нормално. Той сваля хонорари за да има бизнес, а кучката от Чипровци даже го вдигна. Много му дойде след онова интервю. Значи тя сега ще си мълчи, а той ще се тормози. През декември пак ще го жегне и ще му държи влага до пролетта. 

Един ден обаче на дъртия ще му се наложи да признае колко е изкарал от нея. И тогава в чалгата ще настане гробна тишина. Ще им трябват месеци, а на някои и години, за да осъзнаят смисъла на цифрите. Нали всички знаем, че това между Кама и Пайнера е за много, много пари и винаги е било заради това? 

Тя милата казва точно 2 думи. А той почва - отговори, обяснения, поръчковите статии :D

Знае как да му играе по нервите Камс. Обожавам това нейно качество. Хак да му е, за всички дето му мълчаха през годините до като ги тъпка. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галин си беше много добре преди да реши да си промени фейса до такава степен. Не знам дали и това щеше да ми пречи толкова ако не бяха безбройните му изцепки. 

Тук е топ:

 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Галин си беше много добре преди да реши да си промени фейса до такава степен. Не знам дали и това щеше да ми пречи толкова ако не бяха безбройните му изцепки. 

Тук е топ:

 

Има много чаровно лице, ама сега с тоя ботокс няма никаква мимика. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Има много чаровно лице, ама сега с тоя ботокс няма никаква мимика. 

Точно, че си беше хубав и без тези корекции. Млад е и няма нужда, а сега ще трябва цял живот да ги слага. Лошото е че е прекалил. 

Харесваш ли "Мамиш" и "Дилема"? Какво ти е мнетието, защо не станаха хитове при положение, че хората искаха точто такъв тип песни от него..... 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Точно, че си беше хубав и без тези корекции. Млад е и няма нужда, а сега ще трябва цял живот да ги слага. Лошото е че е прекалил. 

Харесваш ли "Мамиш" и "Дилема"? Какво ти е мнетието, защо не станаха хитове при положение, че хората искаха точто такъв тип песни от него..... 

Много, "Мамиш" повече. Не си обяснявам защо не са хитове, може би просто сега се налага по-различно звучене. Но предпочитам такива песни от него, вместо "Просто секс". Жалко, че едва ли ще чуем скоро нещо подобно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Много, "Мамиш" повече. Не си обяснявам защо не са хитове, може би просто сега се налага по-различно звучене. Но предпочитам такива песни от него, вместо "Просто секс". Жалко, че едва ли ще чуем скоро нещо подобно.

Когато чух "Мамиш" чак едва повярвах, че чакането ми да пусне такава песен видя край. Много се изкефих. Аз и сега си я слушам и харесвам. И "Дилема" е брутална. Яд ме е че не се забелязаха, защото това ще го откаже да залага на такъв тип песни. Въпреки това се надявам да е разбрал, че не винаги формулата на "бързия хит" какъвто търсеше с дуетите с Теда и Диона може да бъде успешна. Този с Теда чак мен ме е срам, че участва в него... Ще си чакаме пак за следващото фолк парче и ще си мечтаем. 😁😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

image.png.d260da28ef69f0dcafb0b12497e64653.png

Image_6783988_308_0.jpg

Ау как мирише на разпорен анал и свиркаджия, ужас! Дано му дойде известие, че не става за певец и певица на годината... 😂😂😂

  • Haha 4

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Stela каза:

Когато чух "Мамиш" чак едва повярвах, че чакането ми да пусне такава песен видя край. Много се изкефих. Аз и сега си я слушам и харесвам. И "Дилема" е брутална. Яд ме е че не се забелязаха, защото това ще го откаже да залага на такъв тип песни. Въпреки това се надявам да е разбрал, че не винаги формулата на "бързия хит" какъвто търсеше с дуетите с Теда и Диона може да бъде успешна. Този с Теда чак мен ме е срам, че участва в него... Ще си чакаме пак за следващото фолк парче и ще си мечтаем. 😁😁

Мен честно казано изобщо не ме вълнува вече... не знам какво трябва да изкара, за да ми върне симпатиите към себе си. Толкова ми опротивя покрай глупостите си в социалните мрежи и надъхването от продуцираните кифлички. И определено продуцентската дейност му пречи на изпълнителската - най-малкото ако нямаше 5 човека, на които да търси и прави песни, щеше да си запази "Поредната цигара" за себе си. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , berryJ каза:

Деса от днес.. Преди каква яка беше 🙁

E148B80F-2EE2-4E22-B302-2500E77A04F9.jpeg

И сега е ячка. + това вече не е модерно да си скумрия - вижте Марая Кери, Тони Бракстън, Дж. Джексън, а и доста млади прохождащи в бизнеса - Doja Cat, Billie Eilish и т.н. Тамън е, да си гледа живото изпълнение сега, че нещо се е отпуснала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...