Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Blueberry каза:

Ако ще да се женят, деца да си правят, каквото искат - само дует да не вземат да пуснат, че няма да го преживея

 

С кого? Тая дето прилича на Десита да не е тя? 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Реално дебютира преди точно година с Кралица! 

Не знаех, че имат обща песен със Юнона!

  • Love 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Аз специално ще си дойда, за да я видя. Даже бих й платил билет и хотел да дойде тя при мен, сал да отворят летището тука! Заслужава! Ще й хареса! 

На повикване ли е? Предлага ли услуги по домовете?

  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Представяте ли си с какъв кеф и удоволствие Галин е изпял беквокалите на този припев и по-точно на фрагмента "И ще ги мина всички, за да сме квит..."?

 

  • Haha 8
  • Wow 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

А защо решихте, че Данна е с лайв записи? Тя си пее много.

От сторита на мен ми звучи на лайв запис от всякъде... Дано да греша

преди 37 минути, Kriminal каза:

Истинският хит на 2020

 

Screenshot_20200726_230202.jpg

  • Haha 7

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ариа с "Живее ми се" как я бяха гръмнали до заведението до нас. Странно е Ариа да гърми така по заведенията.

И утре сме къдеееееееееееееееееее= на Коцеееееееееееееее. Много е яко 2 поредни почивки аз съм на Коце.  :P

  • Haha 1
  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, zai4eto82 каза:

Ариа с "Живее ми се" как я бяха гръмнали до заведението до нас. Странно е Ариа да гърми така по заведенията.

И утре сме къдеееееееееееееееееее= на Коцеееееееееееееее. Много е яко 2 поредни почивки аз съм на Коце.  :P

Въобще не е странно, нека свикват всички защото Ариа скоро ще тече и от чешмата.

  • Like 3
  • Love 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

Коце не идва в Бургас тази година. Мислих, че покрай пандемията изобщо няма да мога да го видя, а то какво се оказа- миналата седмица участието му с ТРИО БИК в Слънчев бряг беше във вторник точно, когато почивах и ходих. Онзи ден си говорихме с моя Ники и на Коце казах, че скоро няма да отида на негово участие след Габаната тъй като всички участия , които са му по морето аз съм все на работа. И точно онзи ден като бях на работа си мислих да можеше Коце да има участие в Приморско докато съм там както миналата година , когато бях руса и гледам вчера Коце си качил участие в Приморско утре вечерта, а Приморско не беше в списъка от участията му. Като видях и веднага звъннах на моя Ники и му викам спешно трябва да ходим в Приморско. И утре след 23:00 като приключа работа директно заминаваме и директно при Коце същата вечер в понеделник. Ники ми беше казал,че нещо се промени и ще го видя пак и то стана. Ники винаги е прав бил досега каквото каже, 2 дена съм в Приморско и за капак и участие на Коце и вход само 10 лв, не като в Слънчев бряг и Бургас 20 лв. Ние толкова скъп град. 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, zai4eto82 каза:

Ники ми беше казал,че нещо се промени и ще го видя пак и то стана. Ники винаги е прав бил досега каквото каже, 2 дена съм в Приморско и за капак и участие на Коце и вход само 10 лв, не като в Слънчев бряг и Бургас 20 лв. Ние толкова скъп град. 

Айде, айде! Ти за Коце би си дала и милото ти. 😁

 

  • Like 2
  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, penakavalli каза:

Айде, айде! Ти за Коце би си дала и милото ти. 😁

 

Аз утре директно след работа като пристигна в Приморско ще съм убита на Коце от работа. Не знам как ще изкарам до 5:00 сутринта, а на другия ден сме и на плаж. 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Alter Ego каза:

И следващите песни ще били обработки. Кои песни е взела? Болка моя, Пиян? :cg:   

 

Болка моя вече я има на сръбски. Сладжа и Шаран главно обработват песни на Галена. Мисля че може да скандализира с сръбска версия на Ламбо.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Болка моя вече я има на сръбски. Сладжа и Шаран главно обработват песни на Галена. Мисля че може да скандализира с сръбска версия на Ламбо.

Коя песен е сръбската "Болка моя"? 

Иначе в началото обработваха песни на Преса - Като за финал (Нека иде живот), Режим неприлична (Ватра и киша)... така че не се знае. Но, предполагам че ще е от Ганев някоя. :) 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , zai4eto82 каза:

Коце не идва в Бургас тази година. Мислих, че покрай пандемията изобщо няма да мога да го видя, а то какво се оказа- миналата седмица участието му с ТРИО БИК в Слънчев бряг беше във вторник точно, когато почивах и ходих. Онзи ден си говорихме с моя Ники и на Коце казах, че скоро няма да отида на негово участие след Габаната тъй като всички участия , които са му по морето аз съм все на работа. И точно онзи ден като бях на работа си мислих да можеше Коце да има участие в Приморско докато съм там както миналата година , когато бях руса и гледам вчера Коце си качил участие в Приморско утре вечерта, а Приморско не беше в списъка от участията му. Като видях и веднага звъннах на моя Ники и му викам спешно трябва да ходим в Приморско. И утре след 23:00 като приключа работа директно заминаваме и директно при Коце същата вечер в понеделник. Ники ми беше казал,че нещо се промени и ще го видя пак и то стана. Ники винаги е прав бил досега каквото каже, 2 дена съм в Приморско и за капак и участие на Коце и вход само 10 лв, не като в Слънчев бряг и Бургас 20 лв. Ние толкова скъп град. 

Твоят Ники знае ли, че му слагаш рога?

По темата: Аз няма да бъда на това участие 😌

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...