Jump to content


Мария и Тони Стораро - В сезона на греха


Препоръчани коментари

Още като прочетох заглавието разбрах, че ще е хит! Само истинските кралици имат песни наречени така:

Нещо ми звучи познато иначе, кой кючек са кавърдисали пак?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Gerganafen каза:

Още като прочетох заглавието разбрах, че ще е хит! Само истинските кралици имат песни наречени така:

Нещо ми звучи познато иначе, кой кючек са кавърдисали пак?

Не знам за музиката, ама пише, че аранжиментът е на Тони...

Марчела само дето е давала пари за скъпи парцалки, защото даже и в канала са замазали марката. 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре, заглавието от е от Яница. Както и да е, не само едно куче е Рекс. То и Мария Цветкова направи "Късай"....

Само се чудя от какъв зор музиката се води на някакъв Витко Щерев, като това е чист кавър на To Mantili, който вече си има BG верися - Соня Немска & Андреас - Поздравления.

Само, че Сонче се е придържала към гръцкото звучене, докато Стораро и г-ца "певица от лекия жанр" са решили да си го направят както си знаят те, т.е. мазно циганско до шията. 

Няма лошо де. Ще се върти по дискотеките, Стораро или прави ревливи балади, или диви кючеци. Там средно няма. 

Успех им пожелавам на парчето. Само да напомня на "г-ца певица от лекия жанр", че от какъвто и ъгъл да я снимат и както и да се мъчи да ни втълпи , че е минимум с ръст на баскетболист Марче си е 1,48 върху стол с вдигнати ръце. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютна повърня, кой слуша такива мизерии вече? Хората се ориентираха към по-модерна музика, по-интересни мелодии, инстурменти и текстове. Мазно и противно!

Тъпчат от 100 години на 1 място. Не ви ли писна да ви предлагат такова звучене всяка година.... и видета са им 2010-та.... Пайнера да си наеме продуктов мениджър, че качеството му е 0, само Галена и Янева се доближават до истината.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става, ясно беше, че е мазен кючек. Изненадват ме масовите положителни коментари под клипа. Мислех, че ще преобладава хейт, какъвто попринцип има към такива песни

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , alisali1234 каза:

 Само да напомня на "г-ца певица от лекия жанр", че от какъвто и ъгъл да я снимат и както и да се мъчи да ни втълпи , че е минимум с ръст на баскетболист Марче си е 1,48 върху стол с вдигнати ръце. 

Screenshot-20200529-233410-You-Tube.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и като кючек не става. 

Мария имам чувството, че след Гущеров в прокълната да не види хит. Пуска по 6 песни в годината, от които най-много 1 да става за слушане. За хит въобще не става и дума. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чист кавър си е на "To Mantili" с по-различен аранжимент, който обаче много наподобява "Мръсна песен" и според мен е търсен ефекта именно на този кючек. Само че мноооого трудно ще се получи, според мен. Там поне текста беше забавен.

А сега си представете, че и следващата си песен Мария ще пусне в най-скоро време и тя ще е именно нов кючек с "Рико Бенд"...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, dan!el каза:

Чист кавър си е на "To Mantili" с по-различен аранжимент, който обаче много наподобява "Мръсна песен" и според мен е търсен ефекта именно на този кючек. Само че мноооого трудно ще се получи, според мен. Там поне текста беше забавен.

А сега си представете, че и следващата си песен Мария ще пусне в най-скоро време и тя ще е именно нов кючек с "Рико Бенд"...

И култовия "Няма слабо" на Рокса са преплели с това! 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...