Jump to content



Чалгавизия 15 - Песни на чужд език


Препоръчани коментари

  • Отговори 241
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Willy каза:

Така, имаме 30 участници, чакам на три неща и може да почваме!

@bleron Деси вече участва с три песни и ще трябва да я смениш.

@Lelqtian с коя песен да те пиша?

@ANGEL "Pozovi me" вече е свободна. Каза че искаш да участваш с нея. Ще сменяш ли или си оставаш на старият избор?

Едвам ме нави пак, оставяме Софка

Междудругото не знам как ще въртиш, но гледай да включиш момента от 0:23 до 0:25 ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Willy каза:

@DevilWish, @GSA няма ли да се запишете? 🥺

До преди малко нямах тази възможност, иначе имам идея с какво да се запиша! Галена с колко песни участва? Свободна ли е тя или Цветелина Янева? 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

До преди малко нямах тази възможност, иначе имам идея с какво да се запиша! Галена с колко песни участва? Свободна ли е тя или Цветелина Янева? 

Галена, Емилия, Андреа, Азис и Десислава са заети. Цветелина Янева участва само с Музика в мене.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Галена, Емилия, Андреа, Азис и Десислава са заети. Цветелина Янева участва само с Музика в мене.

Благодаря! Ами с тази песен дали ще мога да участвам, макар, че вече е била, но не е победител..... така, че, що пък не?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Благодаря! Ами с тази песен дали ще мога да участвам, макар, че вече е била, но не е победител..... така, че, що пък не?

Може, но само преди два едишъна с песните на Кости флопна и не успя да се класира тази песен. 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Може, но само преди два едишъна с песните на Кости флопна и не успя да се класира тази песен. 

За мен няма значение, важното е наистина песента да ми е любима. Няма проблем! Пък, ако не се оцени, тя достатъчно се е доказала! Аз имах колебания с нея или "Пантера" на Галена. Така, че избирам тази! :)

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, .close to me. каза:

 

Да ти кажа и тая песен ми мина през ума, но като хитовост по-скоро. Аз си харесвам "Уханието" и много мислех и защо не тя, но все пак "Зег, зег" си е "Зег, зег". :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DevilWish каза:

Да ти кажа и тая песен ми мина през ума, но като хитовост по-скоро. Аз си харесвам "Уханието" и много мислех и защо не тя, но все пак "Зег, зег" си е "Зег, зег". :D 

"Зег, зег" ми е една от най-противните песни, няма място за сравнение с "2 в 1" 😋

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, .close to me. каза:

"Зег, зег" ми е една от най-противните песни, няма място за сравнение с "2 в 1" 😋

Аз я обожавам! Странно ми е как сте пропуснали "Магия" на Бони и Шевчед, бе, хора!? Бързо някой да я взима ако още се чуди! Аз си държа на "Влез" ако ще последното място да ми осигури! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 24 минути, DevilWish каза:

Аз я обожавам! Странно ми е как сте пропуснали "Магия" на Бони и Шевчед, бе, хора!? Бързо някой да я взима ако още се чуди! Аз си държа на "Влез" ако ще последното място да ми осигури! :D 

Бе нека има матрял и за още един едишън :) то не може сичко на един път! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първи полуфинал ВИДЕО:

НЕКА ГЛАСУВАНЕТО ЗАПОЧНЕ СЕГА!!

Важнo!!
Този път гласувате за песни, по точкова система: 12т, 10т, 8т, 6т, 4т, 3т, 2т и 1т.(или просто ми изпратете вашият топ 8). Не може да гласувате за себе си и гласувате единствено и само в вашият полуфинал!


8 песни отиват на финал!

ОЧАКВАМ ВАШИЯТ ВОТ НА ЛИЧНО!

В този полуфинал участват и гласуват:

@asylum, @ANGEL, @Gadinata, @.close to me., @xroflx9, @Vancho, @Runevski, @Achito, @Willy, @Alter Ego, @Beat., @bleron, @THE IIconic, @Амброжка., @Lelqtian, @GSA и директните финалисти - @Blueberry и @Denis.

краен срок за гласуване 21.05 - 19:30ч.

УСПЕХ!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

Аз я обожавам! Странно ми е как сте пропуснали "Магия" на Бони и Шевчед, бе, хора!? Бързо някой да я взима ако още се чуди! Аз си държа на "Влез" ако ще последното място да ми осигури! :D 

преди 4 часа , DevilWish каза:

Да ти кажа и тая песен ми мина през ума, но като хитовост по-скоро. Аз си харесвам "Уханието" и много мислех и защо не тя, но все пак "Зег, зег" си е "Зег, зег". :D 

 

Шлагери. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...