Jump to content



Чалгавизия 15 - Песни на чужд език


Препоръчани коментари

Трудно, но каквото-такова! Повечето песни наистина си "просят" топ-а! :D 
От мен пък 12 т. за -A.  , защото песента ми е супер любима и категоричен фаворит! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 241
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 34 минути, THE IIconic каза:

Както обещах 12т. за @gabbati

Ако си сериозен/на, не се чувствай длъжен/на да го правиш, аз просто исках да сменя песента. :D Благодаря, все пак!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, gabbati каза:

Ако си сериозен/на, не се чувствай длъжен/на да го правиш, аз просто исках да сменя песента. :D Благодаря, все пак!

Аз си държа на думата. Щом съм обещал...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как без "Ето ме", бе!!! Който не й е дал точки, му пожелавам да го навали сняг през юни!

Аз въобще не си харесвам песента и ви призовавам да не гласувате за Vatreno, vatreno, а да пренасочите вота си за КОЙ ЩЕ МУ КАЖЕ или БЕЗУМНА ЛЮБОВ. Трябваше да участвам с Милиони нощи, ама една седмица се сещах само за Диаманти и рубини... :wallbash:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Blueberry каза:

Как без "Ето ме", бе!!! Който не й е дал точки, му пожелавам да го навали сняг през юни!

Аз въобще не си харесвам песента и ви призовавам да не гласувате за Vatreno, vatreno, а да пренасочите вота си за КОЙ ЩЕ МУ КАЖЕ или БЕЗУМНА ЛЮБОВ. Трябваше да участвам с Милиони нощи, ама една седмица се сещах само за Диаманти и рубини... :wallbash:

КЪк тЪка!?

Аз вече й дадох 12т.🥰

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Много се ядосах за Жу суи ля! Джъстис фор Емилия! :(

Емилия пак ще я гледаме на финала, но някои други не...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Blueberry каза:

Как без "Ето ме", бе!!! Който не й е дал точки, му пожелавам да го навали сняг през юни!

Аз въобще не си харесвам песента и ви призовавам да не гласувате за Vatreno, vatreno, а да пренасочите вота си за КОЙ ЩЕ МУ КАЖЕ или БЕЗУМНА ЛЮБОВ. Трябваше да участвам с Милиони нощи, ама една седмица се сещах само за Диаманти и рубини... :wallbash:

tenor.gif?itemid=9735703

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.05.2020 г. от 0:17, Willy каза:

Песни които са заглавия на албуми.

В тоя ред на мисли, тряя ли да са заглавия на албум на същия изпълнител, или изобщо са заглавия на албуми?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 22.05.2020 г. от 13:31, Willy каза:

ЧАЛГАВИЗИЯ EDITION 15 - ФИНАЛ
ГЛАСУВАНЕ!
ВИДЕО с песните:

Финалисти, очаквам вашият вот НА ЛИЧНО! 
 
Гласувате за 10 песни по точкова система 12, 10, 8-1т (или просто ми пратете вашият топ 10)
Не може да гласувате за себе си! Успех!

 
 
 
Краен срок за гласуване 24.05 - 20:00ч!

Важно!
На финал по нормалната точкова система гласуват само финалистите.

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 
УСПЕХ!

Гласували: 17/18

Не e гласувал:  @Donatella.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

 @xroflx9 -  @Lelqtian  - @Vancho -  @.close to me. -  @Beat. - @Runevski - @bleron - @GSA 

- @penakavalli - @payner_tv  - @dan!el - @M.Power - @Olay - @Сашо - @Kriminal 

Отпадналите участници и другите потребители ще имат право да ви подкрепят като си изберат топ 3 или топ 5 от финалистите.
Техните точки за даване са общо 15, така че ако гласуват за 3 песни, всеки ще получи по 5 точки и обратно.
 
УСПЕХ!
 
Песен - 5 точки
Песен - 5 точки
Песен - 5 точки
 
или 
 
Песен - 3 точки
Песен - 3 точки
Песен - 3 точки
Песен - 3 точки
Песен - 3 точки
Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно място е @Denis , с дуета на Андреа и Sergio. Но, битката за Андреа съвсем не е загубена и участва с още две песни!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...