Jump to content


Денис Теофиков и Малката - И това ще отмине


Препоръчани коментари

преди 16 минути, Blueberry каза:

Не очаквах точно това, нооо окей :D 

Аз също, но ме кефи :D с друг текст би звучало още по-яко.

Редактирано от gabbati
Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей това очевидно са го готвили за баловете и определено мръсен хит! Ще акумулира гледанияни през май, но ще видим дали ще останат с това до тогава. 
Текста прави песента определено. 
Пашев можеше да се постарае повече за музиката, а не да предлага Акула 2. 
Има и малко от стила на Теди Александрова тук някак обаче. Това “Айде горе” си е баш от “Давай на дж-я”, на която всички сме виждали Денис как откача по участията си. 
 

Все пак много добър проект!

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Смазаха, брутални! Точно в десятката са и парчето, и клипа - хем по актуалната Коронавирус тема, хем и за (евентуални) балове става. Като структура също е по-различна песента от обичайната "куплет-припев-куплет-припев-изненадваща част-припев". Нали искахте да се пее за нещата от живота, ето. Много по-добре така, отколкото да скимтят само за някакви любовни терзания, които са написани само с комерсиална цел, не са преживяни. Не, че това също не е с ПР цел, но поне наистина отразява реалната ситуация. Някакъв млад композитор дебютирал при Слави отново се доказа като по-добър продуцент от оня с 30-те години стаж.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първоначално очаквах, че ще е нещо малко по-сериозно :D Дразни ме прекалено голямата прилика с "Акула", иначе текстът е забавен, идеята е интересна. Най-добрата песен от тези за коронавируса. Виждам, че смазват с интерес - мисля, че ще е мегахит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, това определено е правено за да бъде хит, но им се е получило. Текста прави песента, въпреки зверската прилика с "Акула" и "Бръм". Ванеса-Стюардеса вече да спира да бъде малката, а да порасне малко.... :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Народът наистина ли изпростя толкова, че да прави шоу от това? Продължава да ме учудва как  смятат, че всичко ще си дойде "на мястото" само дето трябвало, видиш ли, "малко" да се изчака.  Както гласеше един пост в социалните мрежи "Не ме е страх, че светът ще се промени, страх ме е, че ще остане същият".

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандализират с гледания, голям хит явно ще става и ще се пее дълго, оптмистична е, иначе за шоуто, то повече комични постове срещам, но мисля, че всеки е наясно колко е серизоно, просто човек иска да погледне и от тази страна, за да не полудее. Очакваше се да изкара някой нещо такова, поп фолкът винаги е възпявал актуланите теми.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Есил преди години беше направила песен за любов по време на криза - песента не струваше както и тази, но нещо в тези двамата кретени събужда снобаря в мен така както Есил Дюран не успяваше. :D

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.03.2020 г. от 20:32, Beat. каза:

текст: Анастасия Мавродиева и Diamond Beat Production
музика и аранжимент: Diamond Beat Production
режисьор, сценарист, оператор: Diamond Beat Production

от 3 дена има линк - и тук още да го няма еееее !!!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...