Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 5 часа , Willy каза:

Аз не ги разбирам много тези неща, но има ли вече определена цена на старите песни, смисъл тази за която ги е купила за Проект 13...или имайки новият успех на Луда по тебе на балканите, композитора може да тройно или пет пъти по-висока цена, на пример?

Камелия най вероятно вече си е оправила сама правата още 2010 на сичките песни в Проект 13, просто чака да изтече давността на издаването му в Пайнер. Тоест надали някой автор ще я цака да иска повече пари сега за Луда по тебе или каквото и да е. Митьо инженера на 100% не е давал никви пари за песни 2010 :)

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, penakavalli каза:

Не е реално колко много Умрях Стораро разваля тази песен:

 

Както и всичко дето докосне. Най-противният "певец". По-ужасен е и от алфите.

Искам да има дебюти в чалгата, но повечето не стават за нищо. От последните години само Денис е талантлив, Ивета интересна и хваща окото, а Ариа скандална и провокативна.

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Willy каза:

Както и всичко дето докосне. Най-противният "певец". По-ужасен е и от алфите.

Искам да има дебюти в чалгата, но повечето не стават за нищо. От последните години само Денис е талантлив, Ивета интересна и хваща окото, а Ариа скандална и провокативна.

Ариа и Ивета са невероятни! Едната е абсолютна класа, класа, класа, другата е много харизматична. На Ариа определено ще и се получи - личи си, че влага много труд и средства. Но силно се надявам Миткух да не остави Ивета да се превърне в треторазрядна певачица.

Денис ми е апатичен, но пак е милиарди пъти по-добре от Емрах, който нито има визия, колкото да лъже и да маже, нито има глас. Да си беше останал при бийтбокса. 😁

Силно се надявам от племенницата на Галена да стане нещо.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, devotioner каза:

Ариа не е нещо специално като глас, но е много луда и прави страшен купон, участия тип Галена. Така че очаквам да се задържи.

Точно това и е чарът. Така или иначе се е доказало вече, че не е нужно да си добър певец, за да правиш песни, примери - безброй. Тя поне прави добро шоу, доколкото съм виждал, и доста добри песни - Кой е една от любимите ми песни, излезли миналата година.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Емрах ми е безразличен, вие като вълк понякога, но "Душо моя" много ме зариби и още си я слушам редовно. 

Фики според мен сега трябва да пусне нещо, за да използва инерцията от капките.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Beat. каза:

С напълно противоположно мнение от всеобщото тук - най-много ме кефят Лидия и Емрах, чакам дует от тях!

Лидка е най-приемлива от всичките алфи, защото има глас. На нея персоната и ми идва проблемна. 

Другите са от бездарни, по-бездарни. Пранята уж пееше добре, а тая песен, която пусна с Десита в началото на годината, изобщо не знам как са се решили да я пуснат с това трагично изпяване на припева.

Иначе по темата за противоположните мнения - Кой ще му каже спечели Чалгавизията, а аз не мога да я дишам. Просто за по-ужасяваща песен на Емилия не мога да се сетя. Главно Ави Бенедикшън я прави непоносима обаче, не Емилия. Въздържах се да не го напиша, за да не ме изядат с парцалите... 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, penakavalli каза:

Лидка е най-приемлива от всичките алфи, защото има глас. На нея персоната и ми идва проблемна. 

Другите са от бездарни, по-бездарни. Пранята уж пееше добре, а тая песен, която пусна с Десита в началото на годината, изобщо не знам как са се решили да я пуснат с това трагично изпяване на припева.

Иначе по темата за противоположните мнения - Кой ще му каже спечели Чалгавизията, а аз не мога да я дишам. Просто за по-ужасяваща песен на Емилия не мога да се сетя. Главно Ави Бенедикшън я прави непоносима обаче, не Емилия. Въздържах се да не го напиша, за да не ме изядат с парцалите... 😁

Имам огромни съмнения,че ти си ceca.mp3

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, pechenko каза:

Имам огромни съмнения,че ти си ceca.mp3

Не знам кой е цеца в форума, но определено ни чете и качва каквото се коментира.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pechenko каза:

Имам огромни съмнения,че ти си ceca.mp3

Не съм! Ако бях, щях да говоря само за лейди Мария, а аз съм казвал, че Галена ми е в сърцето. 😁

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

На педала Галин как не му омръзна да качва сторита как реве за шибаните дискотеки? 

И аз искам да ги отворят, но неговото циврене от 2 месеца в Инстаграм е страшно противно и дразни не само мен. Та той повече от 10 участия в месеца има ли? За последните години има един хит с Лидия, всичко друго е флоп. Яд го е, че вече са готови бозите на алфите и от страх не може да ги пусне заради дискотеките ли?

  • Like 5
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Danger. каза:

На педала Галин как не му омръзна да качва сторита как реве за шибаните дискотеки? 

И аз искам да ги отворят, но неговото циврене от 2 месеца в Инстаграм е страшно противно и дразни не само мен. Та той повече от 10 участия в месеца има ли? За последните години има един хит с Лидия, всичко друго е флоп. Яд го е, че вече са готови бозите на алфите и от страх не може да ги пусне заради дискотеките ли?

Точно това гледах и аз и щях пак да коментирам колко невероятно елементарен човек е. Точно заради него се надявам баровете да отворят възможно най-късно. Дано си потроши всичките пари за евтини проекти и пак да обяви конкурс за спонсори.

Или баровете са му в устата, или конспиративните теории. 

  • Like 6
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, penakavalli каза:

Точно това и е чарът. Така или иначе се е доказало вече, че не е нужно да си добър певец, за да правиш песни, примери - безброй. Тя поне прави добро шоу, доколкото съм виждал, и доста добри песни - Кой е една от любимите ми песни, излезли миналата година.

Мен ме кефи как се чекне и гъне по клиповете, много е пластична! 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Danger. каза:

На педала Галин как не му омръзна да качва сторита как реве за шибаните дискотеки? 

И аз искам да ги отворят, но неговото циврене от 2 месеца в Инстаграм е страшно противно и дразни не само мен. Та той повече от 10 участия в месеца има ли? За последните години има един хит с Лидия, всичко друго е флоп. Яд го е, че вече са готови бозите на алфите и от страх не може да ги пусне заради дискотеките ли?

Галин е прост като сарма.

Януари почна да качва конспирации как коронавирусът е масов геноцид.

Февруари качваше как купува маски и предупреждаваше, ЧЕ ТОЙ ни казва какво предстои и пак се крие нещо, колко е опасен вируса и как трябва всеки да се запасява с продукти.

И напоследък като почнаха да му привършват парите, започна да страда и да качва подобни видеа как нямало нищо и да пускат дискотеките.

Очаквам скоро включване за 5G, Бил Гейтс и как всичко е конспирация от Beyonce и Jay-Z след като са разбрали, че готви дует с Диона.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, devotioner каза:

Галин е прост като сарма.

Януари почна да качва конспирации как коронавирусът е масов геноцид.

Февруари качваше как купува маски и предупреждаваше, ЧЕ ТОЙ ни казва какво предстои и пак се крие нещо, колко е опасен вируса и как трябва всеки да се запасява с продукти.

И напоследък като почнаха да му привършват парите, започна да страда и да качва подобни видеа как нямало нищо и да пускат дискотеките.

Очаквам скоро включване за 5G, Бил Гейтс и как всичко е конспирация от Beyonce и Jay-Z след като са разбрали, че готви дует с Диона.

Вече имаше. Историята за джанката и мъртвия плод :D 

преди 14 минути, penakavalli каза:

Не съм! Ако бях, щях да говоря само за лейди Мария, а аз съм казвал, че Галена ми е в сърцето. 😁

Ще видим  :D 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, devotioner каза:

Галин е прост като сарма.

Януари почна да качва конспирации как коронавирусът е масов геноцид.

Февруари качваше как купува маски и предупреждаваше, ЧЕ ТОЙ ни казва какво предстои и пак се крие нещо, колко е опасен вируса и как трябва всеки да се запасява с продукти.

И напоследък като почнаха да му привършват парите, започна да страда и да качва подобни видеа как нямало нищо и да пускат дискотеките.

Очаквам скоро включване за 5G, Бил Гейтс и как всичко е конспирация от Beyonce и Jay-Z след като са разбрали, че готви дует с Диона.

Е той вече се е изказвал неколкократно по въпроса с 5Г и опасната радиация около него. Само против ваксините с чип не се е изказал. Само че съм сигурен, че е навит Бил Гейтс да му имплантира един по-специален чип на по-специално място. Тогава няма да рекламират Престижо, ами Уиндоус в клиповете. 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...