Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 4 часа , DarkChild каза:

Тези дни се навършва една година от безвъзвратната кончина на носа на Преси. Възпоменанието ще се извърши пред пластичната клиника в Истанбул.

Никой не го интересува, понеже днес е Рамадан! 

преди 1 час, THE IIconic каза:

Случаеност?

received_2553333404887402.jpeg

Не мисла! Ма коя е тая вляво изобщо? Ако тая вдясно й забие един шЪмар!? Книги ше издава na majka si! 

  • Like 1
  • Haha 3

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Амброжка. каза:

Днес се събуждаме под звуците на този гърмеж:

 

Абсолютен топ клип на 2009 година. Заслужаваше номинация и награда! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, GSA каза:

Абсолютен топ клип на 2009 година. Заслужаваше номинация и награда! 

Номинация да, но при наличието на “Оргазъм” мисля, че няма шанс. Това обаче не променя факта, че песента е гръм отвсякъде. Звучи актуално и към днешна дата.

96A83D3B-FDF2-4BD4-8660-488739D6990E.jpeg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Амброжка. каза:

Номинация да, но при наличието на “Оргазъм” мисля, че няма шанс. Това обаче не променя факта, че песента е гръм отвсякъде. Звучи актуално и към днешна дата.

По-скоро “Черна кръв” тогава и беше топ-а на Кама, но не знам защо набутаха “Оргазъм”, който е просто много голота, лесбийски сцени и натискане. Една “Фалшива кожа” например е класи над него.

”Нещо Неморално”, че дори и “Грешка” си бяха достойни за награда. Все пак Нанков тогава правеше брутализми за Райна. “Големи думи” също беше еталон за времето си. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , asylum каза:

Никой не го интересува, понеже днес е Рамадан! 

Не мисла! Ма коя е тая вляво изобщо? Ако тая вдясно й забие един шЪмар!? Книги ше издава na majka si! 

Gloria Obama!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , GSA каза:

Какви за Бога са тия постове от Петя в инстаграм за задници и генеколози? Тая жена от ден на ден става по-зле. 

Защото е тъпа комплексирана овца. Нормален човек няма как да сложи в едно стори хуморески за гълтане на задника, липсата на гащи при гинеколога, поздрав за 24 май и клипче на щерка си. Така ли е, @Fast, или пак съм в грешка?

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох, тука все още спорите на тема лелинските постове на Преслава, спорове Преслава вс Галена без капка хумор итн. Простете за прекъсването ми! Продължавайте. 

  • Haha 4

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, Kriminal каза:

Ох, тука все още спорите на тема лелинските постове на Преслава, спорове Преслава вс Галена без капка хумор итн. Простете за прекъсването ми! Продължавайте. 

А да си имаме уважението, не са лелински, просто са тъпи!

иначе нз що обсъждаме някви новоизлюпени инфлунцърки в поп фолк скандалите. Не е ли офтопик?

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно идвах да коментирам Галин - качва новина, че почват да умират хора от заболявания, пренебрегвани заради короната и очаквах да говори с патос нещо трагично, а то нашата швестерка за дискотеки го обърна. Да мрънка колкото ще, ама не в тоя контекст. Малоумник пълен.

После като гледах сторито на Лидия, се изненадах как не е качила и тя нещо такова. 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Blueberry каза:

Точно идвах да коментирам Галин - качва новина, че почват да умират хора от заболявания, пренебрегвани заради короната и очаквах да говори с патос нещо трагично, а то нашата швестерка за дискотеки го обърна. Да мрънка колкото ще, ама не в тоя контекст. Малоумник пълен.

После като гледах сторито на Лидия, се изненадах как не е качила и тя нещо такова. 

 

И аз се изненадах, че Лулка не е качила нещо такова. Те принципно алфите са като скачени съдове...

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, penakavalli каза:

И аз се изненадах, че Лулка не е качила нещо такова. Те принципно алфите са като скачени съдове...

Десита не ми е правила такова впечатление. Лидия е като сянка на Галин и докато тя има някакво оправдание да е тъпа с това, че е само на 19 и има много още да се учи и да се осъзнава, той е на 29, а разсъждава като пубер.

Тази песен наскоро почнах пак да я слушам и е наистина много добра. Дали клипът я блокира от това да стане по-голям хит или просто хората не харесват Лидия?

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Blueberry каза:

Десита не ми е правила такова впечатление. Лидия е като сянка на Галин и докато тя има някакво оправдание, че е на 19 и има много още да се учи и да се осъзнава, той е на 29, а разсъждава като пубер.

Не знам как такъв крайно егоистичен и егоцентричен човек може да е толкова известен. За щастие, кариерата му май залязва...😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, penakavalli каза:

Не знам как такъв крайно егоистичен и егоцентричен човек може да е толкова известен. За щастие, кариерата му май залязва...😁

Не беше такъв. Беше работливо момче, много амбициозно, с идеи и т.н. и постигна чудесни успехи, отговарящи на усилията му. За съжаление си повярва твърде твърде много и това ще му изиграе лоша шега. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Blueberry каза:

Не беше такъв. Беше работливо момче, много амбициозно, с идеи и т.н. и постигна чудесни успехи, отговарящи на усилията му. За съжаление си повярва твърде твърде много и това ще му изиграе лоша шега. 

Някой трябва да го върне на земята...

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...