Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

преди 18 минути, Сашо каза:

10 милиона 

13 милиона

 

Луда по теб има над 55 милиона от най-гледните клипове. Камелия разбива на 23 година от кариерата си :D

Камелия и Десислава разбиха Глория и Ивана отвсякъде през последните 5 години.

  • Like 1
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jouey каза:

На мен ми прилича на грим. 😂

И според мен е грим, прекалено е тъмно за синина, пък да й остави такава синина някой на джуките няма как без да й счупи зъб/разкърви нещо в тази област.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jouey каза:

На мен ми прилича на грим. 😂

Е, чак такава психарка не вярвам да е. Аз първоначално помислих, че устните си правила, ама като прочетох... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтри снимката 😀 и на оная мадама дето държеше нвякакви листи, че крояла нещо.

А представяте ли са да са кадри от новия клип и накрая всичко да се окаже сценарии за него

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Arwity каза:

Е, чак такава психарка не вярвам да е. Аз първоначално помислих, че устните си правила, ама като прочетох... 

Опитва се всячески да привлече вниманието към себе си и да се възползва от скандалната ситуация, както след всеки скандал. Аз съм склонен да вярвам, че е грим. Пък и положението в момента й позволява да прикове вниманието на меломаните, дано се съживи кариерата й след всичко това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е пълно психо, това изобщо не е от бой, а е нормален оток, който се получава при поставяне на хиалурон (около 24 часа след това). Точно на това място се боцка, за да се оформи купидоновата дъга, а и устата е неестествено подута, както се случва при инжектиране.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

240k гледания :О Новината за нея има повече гледания от някои певици на премиера

  • Haha 1

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Kriminal каза:

240k гледания :О Новината за нея има повече гледания от някои певици на премиера

На ПИК броячът е като брояча под която и да е песен на Преслава през 2015 - фейк. 😁

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Fast locked, unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...